صفحه 75 از 87 نخستنخست ... 25656667686970717273747576777879808182838485 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 741 تا 750 , از مجموع 863

موضوع: مسائل مربوط به بيمه

ApplyAbroad Veteran
    sanysh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق - الکترونیک

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به بيمه

نقل قول نوشته اصلی توسط rz4 نمایش پست ها
    سلام ممنون میشم اگه سریع پاسخ بدید
    من توی چند شهر مختلف سابقه بیمه دارم و اینها رو تجمیع نکردم. خواستم بدونم اگر از صفحه سایت پرینت بگیرم ببرم تامین اجتماعی مهر بزنه، قابل ترجمه و مهر دادگستری هست؟ سفارت اینو قبول میکنه؟
    ولی در مورد جمع کردن سوابقتون ازشون بپرسین شما رو راهنمایی میکنن چیکار کنین.شما باید یه درخواست همونجا تو شعبه بدین و ببرین بدین دبیرخونه مهر کنه بعد میفرستن شهرستان تا سوابقتون جمع بشه و بیاد یه 1 ماهی طول میکشه .ولی برای سابقه بیمه گرفتن فکر نکنم لازم باشه همون کاری که من کردم هم قبوله البته اگه کل سابقتون تو سایت موجود باشه.
    - FSW 2014 رشته الکترونیک (کد 2133) - ارسال مدارک 07/06/2014 - رسیدن مدارک به CIC کانادا 07/10/2014 - دریافت فایل نامبر : 11/05/2014 - درخواست مدیکال و لندینگ فی : 12/05/2014 . آپ دیت دوم : درخواست گردش حساب 3 ماه گذشته :02/25/2015 . پاس ریکویست : 06/02/2015
    * راه تشکر از کاربر: اضافه کردن امتیاز به کاربر
    * از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

سلام دوستان ممنون میشم اگر اطلاعاتی دارید کمکم کنید.
    من داخل ایران نیستم و شرکت بیمه حاضر نشده سوابقم رو به شخص دیگری(علی رغم اینکه نامه از محل کارم داشت)بدهند ولی محل کارم گفته که میتونه پرداختی های بیمه من رو پرینت بگیره و مهر کنه شما فکر میکنید چنین چیزی مورد تایید وزاذت خارجه خواهد بود؟و اینکه این نامه برای نشون دادن سوابق بیمه من کافیه؟

Junior Member

درود به همگی

دوستان توی پرینت بیمه آیا مشخص میشه که من با چه عنوانی بیمه شدم ؟ من از بیمه سوال کردم بهم گفتند نه ولی هنوز هم شک دارم. آیا کسی پرینتی که ارائه کرده رو داره یک عکس اینجا بگذاره ؟ من شرکت عنوانم رو نامربوط رد کرده در صورتی که می خوام برای برنامه نویس کامپیوتر اقدام کنم. ممنونم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Reran نمایش پست ها
    درود به همگی

دوستان توی پرینت بیمه آیا مشخص میشه که من با چه عنوانی بیمه شدم ؟ من از بیمه سوال کردم بهم گفتند نه ولی هنوز هم شک دارم. آیا کسی پرینتی که ارائه کرده رو داره یک عکس اینجا بگذاره ؟ من شرکت عنوانم رو نامربوط رد کرده در صورتی که می خوام برای برنامه نویس کامپیوتر اقدام کنم. ممنونم
    در سایت سوابق بیمه، می توانید چک کنید:

https://savabegh.tamin.ir/savabegh/login.htm

Junior Member

ممنونم علی جان

من داخل این سایت چک کردم و حدود ۴ سال سابقه دارم در دو شرکت مختلف ولی داخل هیچ کجای این گزارش عنوان کاریم نوشته نشده. حالا افرادی که از کانادا ممکن هست چک کنند چگونه می فهمن که سابقه ی کاری من عنوانش چی بوده ؟ اصلا میفهمن ؟ من حتی با شرکت بیمه تماس گرفتم گفتند توی نامه ی بیمه عنوان کاری ذکر نمیشه !! ولی خوب دلهره دارم.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Reran نمایش پست ها
    ممنونم علی جان

من داخل این سایت چک کردم و حدود ۴ سال سابقه دارم در دو شرکت مختلف ولی داخل هیچ کجای این گزارش عنوان کاریم نوشته نشده. حالا افرادی که از کانادا ممکن هست چک کنند چگونه می فهمن که سابقه ی کاری من عنوانش چی بوده ؟ اصلا میفهمن ؟ من حتی با شرکت بیمه تماس گرفتم گفتند توی نامه ی بیمه عنوان کاری ذکر نمیشه !! ولی خوب دلهره دارم.
    خواهش می کنم آفیسرهای کانادا هم به بیشتر از این دسترسی ندارند.

با این حساب عنوان کاری را فقط نامه کارفرما نشان می دهد. اینجا فقط سابقه کار از لحاظ زمان و نام شرکت را نشان می دهد.

Junior Member

ممنونم از پاسختون با توجه به نمونه نامه که خودتون در پست دیگه گذاشتید عنوانش رو می گذارم و از شرکت میگیرم و آمادش می کنم.
    راستش من بدلیل اینکه ۲۲ سالم هست و ۲ سال از سابقه ی کاریم حین تحصیل بوده خیلی استرس دارم که یک موقع مشکلی پیش نیاد از طرفی بیمه ی من داخل شرکت پدرم رد شده و کار اصلی من در اصفهان - تهران بوده و الان یک سال هم هست که در عراق هستم و کار می کنم و چون برنامه نویس وب هستم بعنوان فری لنسر خیلی کار کردم و اون بیمه شامل کارهای اصلی من نمیشه بلکه یجورایی سوری رد شده برای استفاده از مزایا و بازنشستگی و .. که الان دارم بعنوان سابقه کاری ازش استفاده می کنم. من می تونم نامه رو بگم بصورت پاره وقت و دورکاری بصورت ۶ ساعت در هفته تنظیم کنه ولی با توجه به دوران تحصیلم و مهرهای اقامت عراق داخل پاسپورتم بنظرتون مشکلی ممکن هست پیش بیاد ؟‌ ببخشید طولانی شد و امیدوارم منظورم رو رسونده باشم.

دوستان من می خوام برای فدرال اقدام کنم. 1.5 سال سابقه بیمه تامین اجتماعی دارم. 4 ماهم بیمه مشاغل آزاد هستم. می خواستم بدونم آیا سابقه مشاغل آزاد من محاسبه نمی شه؟
    و کسی که 1.5 سال سابقه داره واسش 1 سال حساب می شه؟
    1 سال هم تو شرکتی کار کردم و منو بیمه نکردن. ولی می تونم ازشون نامه بگیرم. آیا این رو هم قبول می کنن یا ممکنه قبول نکنن یا 100درصد قبول نمی کنن؟
    ممنونم
    ویرایش توسط f_goo : September 8th, 2014 در ساعت 12:00 AM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Eng

پیش فرض مسایل مربوط به بیمه

سلام
    اگر شخصي خودش را بيمه كنه و به صورت كارشناس مهندس عمران درج شده باشه آيا اين مشكلى داره؟

چون شنيدم كه در عوض پرداخت مبلغ يك سال قبل هم بيمه ميشين
    ولي مشكل اينه كه اون شركت من رو بيمه نميكنه خودم خودم را بيمه كردم به نظر شما اشكال ايجاد ميشه؟
    ویرایش توسط sanysh : October 27th, 2014 در ساعت 02:47 AM دلیل: دو پست مرتبط به یکدیگر

سلام

هیچ مشکلی نداره ..دوست من مهندس بود تو یک شرکتی ولی براش راننده میزدند که حق بیمه رو کم بدهند ..ایشون رفت قبول شد و اینکه اصلا" در جدول تامین اجتماعی که از سایت میگیرید هیچ عنوان شغلی درج نمیشه .........
    گوودلاک

نقل قول نوشته اصلی توسط alix1393 نمایش پست ها
    خواهش می کنم آفیسرهای کانادا هم به بیشتر از این دسترسی ندارند.

با این حساب عنوان کاری را فقط نامه کارفرما نشان می دهد. اینجا فقط سابقه کار از لحاظ زمان و نام شرکت را نشان می دهد.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)