صفحه 76 از 87 نخستنخست ... 26666768697071727374757677787980818283848586 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 751 تا 760 , از مجموع 863

موضوع: مسائل مربوط به بيمه

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به بيمه

سلام

فدرال گیر و گرفتاری بیمه رو به شدت کبک نداره ...برای خودتون قرارداد فیش حقوقی تهیه کنید و کل مدت رو گواهی کار استاندارد با شرح کامل بگیرید و مبلغ دریافتی خودتون رد هم ذکر کنید ...هیچ مشکلی نیست...

گوودلاک

نقل قول نوشته اصلی توسط f_goo نمایش پست ها
    دوستان من می خوام برای فدرال اقدام کنم. 1.5 سال سابقه بیمه تامین اجتماعی دارم. 4 ماهم بیمه مشاغل آزاد هستم. می خواستم بدونم آیا سابقه مشاغل آزاد من محاسبه نمی شه؟
    و کسی که 1.5 سال سابقه داره واسش 1 سال حساب می شه؟
    1 سال هم تو شرکتی کار کردم و منو بیمه نکردن. ولی می تونم ازشون نامه بگیرم. آیا این رو هم قبول می کنن یا ممکنه قبول نکنن یا 100درصد قبول نمی کنن؟
    ممنونم

Junior Member

سلام
    من برای FSW 2014 می خوام اقدام کنم، وقتم کمه. مشکلم اینه که 4 سال سابقه که دارم 2 سالش تو شرکت دولتی هست و نامه نمیدن.
    می تونم از شرکت قبلیم نامه 4 سالو بگیرم اما آیا سابقه بیمه بعداً لازم میشه یا نه؟ که دو سال اخر تطابق نداره طبیعتاً
    ممنون میشم اگر پاسخ سریع بدین

Junior Member

سلام دوستان
    برای ویزای فدرال، با توجه به اینکه شرکت من بیمه پایه (حدود 700 هزار) رو برای من رد میکرده، آیا بهتره که توی گواهی سابقه کارم هم همین مبلغ ذکر بشه یا مبلغ واقعی حقوقم (حدود 3 میلیون) که بتونم سوابق بیمه تامین اجتماعی رو هم ترجمه و ارسال کنم (چون فیش حقوقی و قرارداد ندارم)؟

Junior Member

دوستان یه سوال
    فرستادن سوابق بیمه برای فدرال برای اول کار الزامیه ؟ با توجه به اینکه توی سایت خودش حرفی از بیمه زده نشده ..

Senior Member shubizkumbuli آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شوبیز کومبولی

سلام دوستان

من الان صفحه SSO یا همون بیمه تامین اجتماعی رو تو wikipedia دیدم: http://en.wikipedia.org/wiki/Social_...y_Organization

توش خوندم که نوشته بیمه تامین اجتماعی برای همه employee ها اجباریه و 73% مردم تو ایران دارنش!!!!!!!!!

گفتم یه قسمت criticism باز کنیم تو wikipedia و بنویسیم که کارفرماها چجوری ازش سو استفاده می کنند و به جای کارمند بدبخت، میان فک و فامیل عمه عمو داییشون رو بیمه می کنند. و یا مسائلی مثل موضوع عدم بیمه شدن پاره وقت ها (اغلباً) و این قضیه که برای مهندس مملکت بیمه کارگر رد میشه!

منتها من همچین تجربه ای ندارم. اگر موافق باشین با هم دیگه کمک کنیم و این قضیه رو تو سایت wikipedia بسط بدیم و به عنوان انتقاد تو صفحه اش مطرح کنیم با رفرنس های خوب.

حداقل این آگاهی رو ایجاد کنیم.

با تشکر

Junior Member

سلام.ما مدارکمون 23 اکتبر رسیده.اما برای بیمه همسرم 5 سال اخر با ابن ناک از طرف خدمات درمانی بیمه بود که به ما گفتن باید برین از کاذگزینی تایید سابق بگیرین.ما هم تمام فیش حقوقی ابلاغیه کاری به علت ندادن شرح وظابف و کپی دفترچه بیمه خدمات برای اثبات بیمه رو ترجمه ممهور و فرستادیم .توکل به خدا

Member minamaya آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    computer engineering - software

نقل قول نوشته اصلی توسط engineer42 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای ویزای فدرال، با توجه به اینکه شرکت من بیمه پایه (حدود 700 هزار) رو برای من رد میکرده، آیا بهتره که توی گواهی سابقه کارم هم همین مبلغ ذکر بشه یا مبلغ واقعی حقوقم (حدود 3 میلیون) که بتونم سوابق بیمه تامین اجتماعی رو هم ترجمه و ارسال کنم (چون فیش حقوقی و قرارداد ندارم)؟
    سلام کمتر کارفرمایی مبلغ حقوق واقعی شما رو می نویسه یعنی اگر کارفرمایی هم به فرض مبلغ 3 تومن شمارو توی گواهیتون بنویسه خودشو گیر انداخته چون شما به راحتی می تونید برید بیمه و بگید این شرکت مبلغ واقعی بیمه منو رد نکرده و این مبلغ واقعی حقوق منه که باید بر اساس اون بیمه میریخت. اون موقست که بیمه جریمه سنگینی واسه اون شرکت میبره. پس احتمال نمیدم کارفرمایی اینقدر بی احتیاطی کنه. چون به هر حال همه میدونیم که شرکتا مبلغ پایه میریزن که از مبلغ بیمه زیادتر فرار کنن. در ضمن در سابقه بیمه ای که از بیمه می گیرید اصلا حرفی از میزان حقوق دریافتی نزده شده.
    موفق باشید
    ".Where there is a will, there is a way"

Member minamaya آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    computer engineering - software

سلام به همگی
    شرکتی که منحل شده و اصلا وجود خارجی نداره تا سابقه بیمه بده رو باید چه کار کرد؟
    من سابقه بیمم رو از تامین اجتماعی گرفتم ولی چند تا از شرکتا منحل شدن و می خوام واسه فدرال اقدام کنم. لطفا اگه اطلاعی دارید راهنماییم کنید. ممنون
    ویرایش توسط minamaya : November 30th, 2014 در ساعت 06:25 PM دلیل: یادم رفت بنویسم برای فدرال می خوام اقدام کنم که با کبک اشتباه نکنه کسی
    ".Where there is a will, there is a way"

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

همون جدول سایت تامین اجتماعی برای سابقه بیمه کافیه؟
    سابقه بیمه برای اداره مهاجرت سابقه کار تلقی میشه؟
    همون و بدیم ترجمه کافیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    همون جدول سایت تامین اجتماعی برای سابقه بیمه کافیه؟
    سابقه بیمه برای اداره مهاجرت سابقه کار تلقی میشه؟
    همون و بدیم ترجمه کافیه؟
    سلام
    نخير دوست عزيز...گواهي كار با مشخصات استانداردي كه عنوان شده (شامي عنوان دقيق شغلي ،5 تا از وظايف ، مبلغ پايه حقوق و ......)الزامي است نه اينكه بري سوابق بيمه را ترجمه كنيد . فيش حقوقي و اگر داريد قرارداد رو هم بديد ترجمه ......
    موفق باشيد

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)