صفحه 77 از 87 نخستنخست ... 276768697071727374757677787980818283848586 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 761 تا 770 , از مجموع 863

موضوع: مسائل مربوط به بيمه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به بيمه

ببخشید اگه برای هر سفارتی بخوایم سابقه بیمه ببریم باید از کجا بگیریم؟؟؟؟؟؟اخه من گیج شدم؟از کارفرما؟از تامین اجتماعی؟
    لطفا راهنماییم کنید

Junior Member

دوستان کسی اطلاع داره که آیا در حین خدمت سربازی از شرکتی که بعد از ظهرها توش کار میکنم میشه بیمه رد کنم؟
    بیشتر برای گرید بندی شرکت خودم بعدا بهش نیاز دارم

ApplyAbroad Guardian

نقل قول نوشته اصلی توسط marmarjan نمایش پست ها
    ببخشید اگه برای هر سفارتی بخوایم سابقه بیمه ببریم باید از کجا بگیریم؟؟؟؟؟؟اخه من گیج شدم؟از کارفرما؟از تامین اجتماعی؟
    لطفا راهنماییم کنید
    فکر می کنم سابقه بیمه از تامین اجتماعی گرفته میشه.
    متاسفانه به هیچ عنوان امکان پاسخ گوئی به پیام های خصوصی رو ندارم.
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

سلام
    کسی جوابه این سوال رو نداد که:
    اگر خدمت سربازی رو به عنوانه امریه در یک شرکت دولتی گذرونده باشی توله دورانه سربازی رو میشه به عنوانه سابقه کار رد کرد یا نه؟ حتا اگراون شرکت دولتی یک شرکته کاملا فنی و معتبر مسله وزارت نفت باشه
    mamnon

Junior Member

سلام
    من كارم تهران هست ولي بيمه از شعبه يزد داره واسم رد ميشه. يه 5 ماهه تو اين شركت كار ميكنم. و تمام سوابق بيمه ايم به جز اين 5 ماه آخر در شعبه تهران بوده حالا نميشه برم شعبه تهران سابقه پرينت شده از سايت رو نشون بدم و درخواست جمع شدن سوابقم رو بدم؟ حتما بايد برم يزد؟
    متشكرم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس مهندسی مواد خواجه نصیر الدین طوسی�

با سلام
    من تونستم یه آشنایی رو پیدا کنم که مرتبط با رشتم 6.5 ماه بیمه رو رد کنه که امتیاز حداقل رو بگیرم. حالا سوالم اینه که دقیقا باید چیکا کنم؟ یعنی مراحل گرفتن سابقه بیمه و اینکه کجا برم و ....
    ممنونم

سلام دوستان
    ببخشید من برای خودم از سال 87 یک شرکت داشتم و اونجا مدیرعامل هستم
    بیمه هم مجموعا حدود 4 سال برام رد می شده تا حالا
    می خواستم بپرسم آیا باید برای خودم قراردادی درست کنم یا همینکه سوابق بیمه رو بگیرم و آگهی تاسیس شرکت که نشون میده مدیرعامل هستم رو ترجمه کنم کافیه؟
    به طوری کلی بهترین حالتی که می تونم مدارک خوب و مستحکم یک نفر ارائه بده چی هستش؟

ممنون

Junior Member

مشورت میخوام بگیرم ازتون.
    از من سابقه بیمه خواستند و من زمانی که سایت بیمه رو چک کردم دیدم برای من ازیک شرکتی که فقط اونجا سه ماه آزمایشی و بصورت آموزشی کار کرده بودم بیمه رد شده و من نام اون شرکت رو اصلا جزو سوابق کاریم رد نکرده بودم.
    بنظر شما واقعیت رو بگم و برای اون سه ماه بنویسم که بصورت آموزشی کار کردم اونجا و بعد از آموزش اونجا نموندم .

یا اینکه اون چندماه رو ابراز نکنم؟ اگر اون چندماه رو از لیست بیمه ام حذف کنم آیا مشکلی برای من بوجود نمی آید؟
    FSW 2014/NOC : 5125/Dox Delivered to Sydney: 22.10.2014/UCI received : 26.01.2015/ AOR received : 17.02.2015/Update recceived 09.03.2015/Medical received 20.03.2015/Update sent ; 20.04.2015

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering ,Azad Zanjan University

نقل قول نوشته اصلی توسط milad_maleki نمایش پست ها
    سلام
    کسی جوابه این سوال رو نداد که:
    اگر خدمت سربازی رو به عنوانه امریه در یک شرکت دولتی گذرونده باشی توله دورانه سربازی رو میشه به عنوانه سابقه کار رد کرد یا نه؟ حتا اگراون شرکت دولتی یک شرکته کاملا فنی و معتبر مسله وزارت نفت باشه
    mamnon
    بله .می تونه به عنوانه سابقتون باشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering ,Azad Zanjan University

و دوستان یه سوال دیگه که حسابی کلافم کرده :

- تو سوابق بیمه همسرم توی سایت سه یا چهار ماه رو زده ایام بیماری ولی تو گواهی پایان طرحش زده مدت دو سال طرح رو گذرونده . آیا این ایام کار نکردنی ( مرخصی استعلاجی نسبتا طولانی ) که بیمه تو سایتش نوشته برای تعداد ماهه سابقه کارش مشکلی ایجاد نمی کنه؟(چون ما با 24 ماه میشیم 58 امتیاز)

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)