صفحه 78 از 87 نخستنخست ... 286869707172737475767778798081828384858687 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 771 تا 780 , از مجموع 863

موضوع: مسائل مربوط به بيمه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به بيمه

با سلام
    سابقه کاری من مربوط به شرکتی هست که در آخرین قوانین تحریمی از سوی آمریکا تحریم شده و من در حال حاضر به هیچ وجه امکان فسخ قرارداد با این شرکت رو ندارم(قراردادی فوق العاده سخت و به نفع شرکت از همه لحاظ)
    آیا این مسئله مشکل ساز میشه ؟!(خودم فکر می کنم میشه ) راه حلی وجود داره!؟
    پیشاپیش از راهنمایی دوستان ممنونم

Junior Member

سلام دوستان
    من واسه فدرال2014 اقدام کردم و حالا 90 روز بعد مدیکال ازم بیمه خواستن!
    تو سوابق من تاریخ شروع کارم 1 فروردین 91 ذکر شده ولی بیمه من از مرداد 92 شروع میشه و به امتیاز کل سالها نیاز دارم.
    من واسه ویزا افیس روز اول 3تا قرارداد کاری فرستادم که توی قرارداد فروردین 91 تا 92 در دیتیل حقوق، بیمه کسر نشده بود یعنی کاملا معلوم بوده که من بیمه نبودم.
    ولی در قرارداد فروردین 92 تا 93 بیمه در دیتیل حقوق کسر شده، اما شروع بیمه من از مرداد 92 هست. واسه سال اخرم که مشکلی نیست.(در ضمن سابقه کار من با تحصیل یا سربازی هم پوشانی نداره)
    حالا می خواستم نظر شما رو بدونم. نظرتون راجع به کیس من چیه؟
    ممنون میشم کمکم کنید. من واقعا مستاصل شدم...

سلام خيلي ممنون ميشم اگه منو راهنمايي كنيد واقعا نمي دونم چيكار بايد بكنم. من گرافيستم و از روش خود اشتغالي اقدام كردم.حدودا مدت يك سال و نيم هست كه خودمو بيمه خويش فرما كردم حالا يجا مشغول به كار شدم كه تاكيد دارن كه حتما منو بيمه تكميلي كنند،حالا واقعا نميدونم چيكار كنم،اگر هر دو بيمه رو داشته باشم با مشكل مواجه ميشم!؟!؟ كمك كنيد لطفا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد مهندسی کشاورزی (زراعت - اگرواکولوژی) - آزا

سلام
    می خواستم بدونم برای روش skill worker سابقه ی بیمه حتما باید مربوط به رشته تحصیلی باشه؟
    من شنیدم که اگه از زمان فارغ التحصیلی تا ۵ سال بعد اهمیت نداره که بیمه مربوط به کاره دیگه ای جدا از رشه تحصیلی باشه.
    ممنون میشم کمکم کنید.
    با تشکر

Junior Member

با سلام خدمت دوستان. ممنون ميشم راهنماييم كنيد
    من فارق التحصيل از رشته عمران هستم و ٥ سال سابقه كار تو زمينه نظارت و پيمانكاري دارم. يك سالي هم ميشه كه پروانه اشتغال و پايه ٣ نظارت هم گرفتم. چون اكثر پروژه ها شخصي بوده، به اندازه يك روز هم سابقه بيمه ندارم و ميخوام براي فدرال اقدام كنم. البته ميتونم گواهي از شركتهاي مهندسي بيارم كه نشون بده براشون كار كردم. اين گواهي كفايت ميكنه يا حتما بايد سابقه بيمه از تامين اجتماعي ارائه كرد؟ با ٢-٣ تا شركت مهاجرتي كه مشاوره كردم ، گفتن اگه پروندت قوي باشه آفيسر گير نميده ويا احتمالش خيلي حيلي كمه كه گير بده ولي يكي ازين شركتها با جديت ميگه اگه بيمه نداري صد در صد شكست ميخوره پروندت و هر مشاوري كه گفته گير نميدن ميخواد كلاه سرت بزاره و پولتو بخوره. واقعا گيج شدم. دوستاني كه به تازگي اقدام كردن يا اطلاعات جامعي دارن، ممنونشون ميشم راهنماييم كنن. تنها سابقه بيمه اي كه ميتونم بيارم ١٧ ماه سابقه بيمه سربازيمه كه هزينشو اگه پرداخت كنم به تامين اجتماعي، قبول ميشه.

Member

من برای آزاد سازی مدرکم سابقه بیمه رسمی احتیاج دارم. اگر سابقه بیمه رو از سایت پرینت بگیرم و ببرم تامین اجتماعی برام مهر میکنن؟

Member Archi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط shima1393 نمایش پست ها
    من برای آزاد سازی مدرکم سابقه بیمه رسمی احتیاج دارم. اگر سابقه بیمه رو از سایت پرینت بگیرم و ببرم تامین اجتماعی برام مهر میکنن؟
    از محل کارتون برای بیمه نامه بگیرید. کل سابقه کار را مهر شده بهتون میدن. نیم ساعت طول میکشه
    Express Entry : ITA received : 27/3/2015 - Landing: 20/2//2016

Member

بيمه شعبه منطقه ما خيلي كار راه انداز بودن. فقط ازم پرسيدن براي كجا ميخواي و گفتن از سايت پرينت بگير و برات مهر ميكنيم. والسلام!!! البته من قبلا جمع آوري سابقه رو تو همين شعبه انجام داده بودم

Junior Member

سلام به همه
    همسر من سابقه بیمه ای که داره کلا مربوط به یکی از شرکت های زیرمجموعه قرارگاه خاتم الانبیاست. حالا میخواستم ببینم برای انجام مراحل برای مهاجرت به کانادا از طریق کار (فدرال) و گرفتن ویزا آیا مشکلی پیش میاد؟؟؟
    ممنون از پاسختون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد مهندسی کشاورزی (زراعت - اگرواکولوژی) - آزا

سلام...دوستان لطفا کسی که اطلاع کاملی داره راجع به این سوالم حتما بگه
    من سابقه ی بیمه ندارم.اگه یک شرکت در رابطه با رشته تحصیلیم ثبت کنم(فقط اسمی) و از تریق اون شرکت خودم رو بیمه کنم جزو سابقه ی کاری حساب میشه؟
    در مورد کارش اطلاعات دارم اما زمان برای کار ندارم(برای مصاحبه کاملا با اطلاع میرم)
    خواهشا حتما جواب بدین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)