صفحه 79 از 87 نخستنخست ... 2969707172737475767778798081828384858687 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 781 تا 790 , از مجموع 863

موضوع: مسائل مربوط به بيمه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Networks, University of Applied Science and Technology

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به بيمه

اگر به فرض همین امروز خود بنده بصورت صوری یک شرکت کامپیوتری تاسیس کنم و برای خودم بیمه رد کنم، این سابقه کار برای مهاجرت Skill Worker به درد میخوره؟

Senior Member Azumi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط MoshfeghAli نمایش پست ها
    اگر به فرض همین امروز خود بنده بصورت صوری یک شرکت کامپیوتری تاسیس کنم و برای خودم بیمه رد کنم، این سابقه کار برای مهاجرت Skill Worker به درد میخوره؟
    تا اونجاییکه من می دونم سابقه بیمه اصلا نیازی نیست.
    گواهی سابقه کار داشته باشید کافیه.
    سابقه بیمه بودنش اثباته اما نبودش مهم نیست
    اینو من توی تاپیکهای مختلف دیدم. اما برای اطمینان می تونید تاپیکهای مرتبط رو بخونید...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Networks, University of Applied Science and Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط Azumi نمایش پست ها
    تا اونجاییکه من می دونم سابقه بیمه اصلا نیازی نیست.
    گواهی سابقه کار داشته باشید کافیه.
    سابقه بیمه بودنش اثباته اما نبودش مهم نیست
    اینو من توی تاپیکهای مختلف دیدم. اما برای اطمینان می تونید تاپیکهای مرتبط رو بخونید...
    خیلی ممنون.
    یعنی خودم، به عنوان موسس و مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره شرکت می تونم گواهی سابقه کار برای خودم بنویسم و امضاش کنم؟ شرکت هیچ فعالیتی نداره و هیچ پروژه ای انجام نمیده..

رشته و دانشگاه
    English Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط MoshfeghAli نمایش پست ها
    خیلی ممنون.
    یعنی خودم، به عنوان موسس و مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره شرکت می تونم گواهی سابقه کار برای خودم بنویسم و امضاش کنم؟ شرکت هیچ فعالیتی نداره و هیچ پروژه ای انجام نمیده..

تا جاییکه من می دونم اگه بخواین گواهی اشتغال به کار از یه شرکتی بگیرید باید یه سری مدارکی ببرید که نشون بده شرکت فعاله.
    البته اصلا مطمین نیستم اما دیدم دوستانی که می خواستن از ادارشون گواهی بگیرن و مجبور بودن آگهی تاسیس و یه سری مدارک دیگه رو هم برای اثبات بفرستند.
    البته من خودم به شخصه فکر می کنم یه شماره تلفن که اگه یه وقت اونها برای اطمینان تماس گرفتند داشته باشید و بتونید جوابشونو بدید کافی باشه.
    نیازی به این آگهی تاسیس و اینطور چیزا رو نداره!
    یه گواهی سابقه کار که توش ساعات کاری و میزان درامد شما رو ذکر کرده باشه کافیه.
    و من پیشنهاد می دم فقط یه سمت برای خودتون داشته باشید. چند سمت داشتن توی یه شرکت که اونم فعال نیست شک برانگیزه!

بازم اجازه بدین بقیه دوستان بیان و نظر بدن

Junior Member

سلام من الان با دو تا دفتر مهاجرت تماس گرفتم و هر دو شون گفتن که بدون سابقه بیمه رسمی نمیشه اقدام کرد چون که الان دارن از همه سابقه ی بیمه شون می خوان. حالا من موندم کی داره درست می گه؟ من 2 سال سابقه کار دارم اما بدون بیمه هستش و تازه از طریق یه آشنا تونستم خودمو بیمه کنم

Junior Member

سلام من الان با دو تا دفتر مهاجرت تماس گرفتم و هر دو شون گفتن که بدون سابقه بیمه رسمی نمیشه اقدام کرد چون که الان دارن از همه سابقه ی بیمه شون می خوان. حالا من موندم کی داره درست می گه؟ من 2 سال سابقه کار دارم اما بدون بیمه هستش و تازه از طریق یه آشنا تونستم خودمو بیمه کنم

رشته و دانشگاه
    English Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_rs نمایش پست ها
    من اگر جای شما بودم اقدام میکردم تا زمانی که شما ایشالله نامینیشن بگیرید چند سالی گذشته و هم سابقه بیمه ای که می فرمایید هم جور میشه.

من تا الان کل تاپیکها رو زیر و رو کردم و چیزی در مورد لزوم ارسال سوابق بیمه ندیدم!
    شاید جدیدا اینطوری شده باشه!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کبک - اصول مصاحبه کبک

سلام دوستان ، یه سوال دارم ممنون میشم راهنمایی کنید:
    من در زمان فایل نامبر ، با وجودیکه همسرم سابقه بیمه با کار تمام وقت داشت ولی به دلیلیکه امکان گرفتن نامه از محل کارش وجود نداشت ، فقط نامه سابقه کار پاره وقت و بدون بیمه برای ایشان ارسال کردیم- ایشون main نیست و رشتش هم صفر امتیازیحالا مشکل اینجاست که در نامه آپدیت درخواست سابقه بیمه پنج سال قبل ازapply تا الان رو دارند و من تصمیم دارم که برای پنج سال قبل از فایل نامبر همون نامه سابقه کار پاره وقتش رو ارائه بدم . و برای زمان فایل نامبر تا الان هم نامه سابقه کار تمام وقت (کار جدید) + بیمه رو ارائه بدم. آیا افیسر با چک کردن سابقه بیمه اخیرش به این موضوع ایراد نمیگیره که چرا سابقه بیمه پنج سال قبل از فایل نامبرش رو ارائه ندادیم و فقط نامه سابقه کار پاره وقت رو ارسال کردیم؟ و یا در مراحل بعد مث مرحله فدرال این موضوع مشکل ساز نمیشه؟با توجه به این وضعیت بهترین کاری که میتونم واسه سوابق کار وبیمه همسرم ارائه بدم چیه؟

Junior Member

باسلام
    دوستان به راهنمايي فوري شما نياز دارم
    من براي مهاجرت گواهي كار تهيه كردم و بردم براي ترجمه و مترجم پروانه كسب را خواست با تماس با كارفرما متوجه شدم ر تمام اين مدتي كه بيمه من رد مي شده گواهي كسب ايشان غير فعال هست يعني باطل نشده ققط تمديد نشده از طرفي اين مدت برام بيمه رد شده مترجم هم مي گويد اين پروانه را دادگستري مهر نمي زند حالا من مونده ام چكار كنم كه كار ترجمه حل شود از طرفي بيمه راجع به اين قضيه خطا نكرده كه با پروانه غير فعال اجازه داده يك نفر بيمه شود؟
    باتشكر

Junior Member reza237 آواتار ها

دوستان سلام
    من اطلاعاتم راجع به بیمه خیلی کمه ممنون میشم اگه من رو راهنمایی کنید:
    برای گرفتن سابقه بیمه برای کبک آیا امکانش هست سوابقم رو از تو سایت پرینت بگیرم ببرم بیمه برام مهر بزنه بعد ببرم بدن ترجمه کنن؟البته توی دو تا شعبه برام بیمه رد شده.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)