صفحه 8 از 87 نخستنخست 12345678910111213141516171858 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 863

موضوع: مسائل مربوط به بيمه

Member hoomi_mcitp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Network Systems - Swinburne University of Technology

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کبک - اصول مصاحبه کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط Ashe نمایش پست ها
    سلام
    آره حتما ببرید. مدارک برای خود مایکروسافت یا از یه موسسه توی ایران گرفتین گواهی؟
    شاید امتیاز نداشته باشه ولی بی تاثیرم نیست.
    شاد باشید
    مدارک خود مایکروسافت که از آمریکا هم صادر شده. البته نمره ای که ندارن اینطور که من تحقیق کردم ولی خواستم ببینم تاثیر میذاره یا نه. یک سوال اینکه با ارسال مدارکم هم بفرستم یا فقط همون موقع مصاحبه همراهم باشه؟

ApplyAbroad Veteran
    Ashe آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط hoomi_mcitp نمایش پست ها
    مدارک خود مایکروسافت که از آمریکا هم صادر شده. البته نمره ای که ندارن اینطور که من تحقیق کردم ولی خواستم ببینم تاثیر میذاره یا نه. یک سوال اینکه با ارسال مدارکم هم بفرستم یا فقط همون موقع مصاحبه همراهم باشه؟
    نه میتونید یه کپی هم همراه مدارکتون بفرستید اشکالی نداره که. اصلش رو هم با خودتون روز مصاحبه ببرید.
    شاد باشید

QFN: 4Nov 2010,CSQ: 27 Nov 2012
    File Number Federal:14 Aug 2013,Medical:2 Oct 2013
    In Process:14 Nov 2013

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط abola نمایش پست ها
    اطلاعات شما اشتباه هست، دقیقا بیمه و فیش حقوقی در نامه دعوت به مصاحبه من ذکر شده بود و برای همه نامه های جدید ذکر شده روز شنبه از محل کار اسکن می کنم نامه رو و روی سایت میگذارم تا ببینید.بر روی نامه سابقه کار هم در مدارک اولیه شماره بیمه نبود.فقط هم 4 امتیاز از سابقه کار گرفتم چون زمان بیمه بودن را پذیرفت من پیشنهاد میدم حداقل شش ماه بیمه برای خودتون رد کنید
    سلام
    هدف از صحبت من تموم شدن جو اضطراب و التهاب بيخود هست
    دوست عزيز طبق قانون خودشون و طبق اطلاعات ويكي، نبايستي اين كار رو ميكردن. مطمئنا در پروسه پرونده متقاضي مهاجرت موردي خاص (نه مشكل و اشتباه و نقص!!!!) بوده و همونطور كه برخي دوستان گفتن درخواست بيمه براي محكم كاري هست!
    مثلا من خودم سابقه بيمه ندادم. به اين دليل كه مقدار زيادي از سابقه كاري من در زمان دانشجويي و يا خدمت سربازي من بوده. بنابراين قاعدتا نبايستي اين مورد رو پيش بكشه!
    در مورد افرادي هم كه سابقه كارشون بعد از اين زمان هست، مطمئنا ازشون سوال ميشه كه مگه نخواستي كه بيمه بشي كه متقاضي ميبايستي دليل قانع كننده بياره!
    دليل رد شدن و يا نامه و ... فقط و فقط بيمه نيست مطمئنا فاكتورهاي ديگه اي هم دخيل بوده
    خواهشا دوستان به اصول مصاحبه كبك بپردازند و از بحث هاي حاشيه اي بپرهيزند.
    موفق باشيد
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

Senior Member

دوست عزیز جدیدا این مساله پیش اومده و از ما هم خواستند با اینکه در نامه سابقه کار هیچ اسمی از شماره بیمه نیاورده بودیم و با توضیح هایی که همیشه همه میدادند که شرکت های خصوصی بیمه نمی کنند و از این حرفا هم قانع نشدند و ما تمام قراردادها و فیش ها رو هم ترجمه کرده بودیم اما قسمتهای بدون بیمه را قبول نکردند

Senior Member Afshin.o آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Knt. University

ممنون از كليه دوستان به خاطر اطلاعاتشون.
    خواهش ميكنم بحث در مورد بيمه رو تموم بفرمائيد و يا اگر نياز به ادامش داريد يك تاپيك جديد باز كنيد. درسته كه جديدا آفيسرها روي بيمه حساس شدند- قبلا هم در نامه دعوت به مصاحبه آمده بود ولي سختگيري نميشد- ولي به نظر من با بحث در اين تاپيك به نتيجه اي نخواهيم رسيد.
    لطفا رعايت فرمائيد.

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط niloofarsa نمایش پست ها
    دوست عزیز جدیدا این مساله پیش اومده و از ما هم خواستند با اینکه در نامه سابقه کار هیچ اسمی از شماره بیمه نیاورده بودیم و با توضیح هایی که همیشه همه میدادند که شرکت های خصوصی بیمه نمی کنند و از این حرفا هم قانع نشدند و ما تمام قراردادها و فیش ها رو هم ترجمه کرده بودیم اما قسمتهای بدون بیمه را قبول نکردند
    سلام niloofarsa عزيز
    بيشتر فشار آفيسرها اطمينان از صحت سوابق كاري متقاضي هست! اين رو ميشه درك كرد! ولي سنديت حرف من و شما و هر فرد ديگه اي هم قوانين خودشون در سايتشون هست و هم ويكي ما كه با زحمت دوستان ديگه تهيه شده.
    اين يكي از optionها و درواقع اهرم هاي فشار و اختياري در دست افيسر هست كه سره رو از ناسره تشخيص بده! (كه البته كمي ناشيانه هست!!!) ولي متاسفانه اين حالت درايران هست و نميشه كاريش كرد كه بيمه كردن ها محدود هست!
    يه راه حل خوب ميتونه اين باشه كه همون سابقه كاري خودتون رو ببريد تامين اجتماعي و هزينه اون سالهايي رو كه كار كرديد رو حق بيمه پرداخت كنيد. نميدونم تقريبا چقدر ميشه و ميتونيد به شعبات تامين اجتماعي سر بزنيد. ولي القاي استرس و اضطراب نميتونه كار درستي باشه!
    بهرحال ممنون از همه دوستاني كه اطلاع رساني ميكنن ولي كمي معقولانه برخورد كنيم و دنبال راه حل باشيم !!!!!
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط saman_shahin نمایش پست ها
    سلام niloofarsa عزيز
    بيشتر فشار آفيسرها اطمينان از صحت سوابق كاري متقاضي هست! اين رو ميشه درك كرد! ولي سنديت حرف من و شما و هر فرد ديگه اي هم قوانين خودشون در سايتشون هست و هم ويكي ما كه با زحمت دوستان ديگه تهيه شده.
    اين يكي از optionها و درواقع اهرم هاي فشار و اختياري در دست افيسر هست كه سره رو از ناسره تشخيص بده! (كه البته كمي ناشيانه هست!!!) ولي متاسفانه اين حالت درايران هست و نميشه كاريش كرد كه بيمه كردن ها محدود هست!
    يه راه حل خوب ميتونه اين باشه كه همون سابقه كاري خودتون رو ببريد تامين اجتماعي و هزينه اون سالهايي رو كه كار كرديد رو حق بيمه پرداخت كنيد. نميدونم تقريبا چقدر ميشه و ميتونيد به شعبات تامين اجتماعي سر بزنيد. ولي القاي استرس و اضطراب نميتونه كار درستي باشه!
    بهرحال ممنون از همه دوستاني كه اطلاع رساني ميكنن ولي كمي معقولانه برخورد كنيم و دنبال راه حل باشيم !!!!!
    طبق قانون شما نمی توانید بیمه سالهای گذشته و حتی ماه های گذشته را پرداخت کنید در صورتیکه دو یا سه ماه بگذرد دیگر نمی توانید پرداخت کنید اگر هم بروید و شکایت کنید نهایتا شرکت متخلف را جریمه می کنند
    تنها با پرداخت بیمه مدت زمان سربازی می توانید آنرا به مدت سابقه کار خود اضافه کنید
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

نقل قول نوشته اصلی توسط nj1981 نمایش پست ها
    من به اين لينك مراجعه كردم ولي متاسفانه شماره سريال رو با فرمتهاي مختلف زدم ولي قبول نكرد مي شه بگيد با چه فرمتي زديد سريال رو؟ چون سريال شناسنامه يك حرف يك عدد 1 يا دو رقمي و يك عدد چند رقمي هست
    فقط عددها رو پشت سر هم بزنید. بدون خط تیره - بدون حروف
    من که چک کردم سابقه رو درست نشون داد. که البته تا پایان آبان رو نشون داد و آذر توش نبود، دی هم که تازه رد شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Kazy نمایش پست ها
    طبق قانون شما نمی توانید بیمه سالهای گذشته و حتی ماه های گذشته را پرداخت کنید در صورتیکه دو یا سه ماه بگذرد دیگر نمی توانید پرداخت کنید اگر هم بروید و شکایت کنید نهایتا شرکت متخلف را جریمه می کنند
    تنها با پرداخت بیمه مدت زمان سربازی می توانید آنرا به مدت سابقه کار خود اضافه کنید
    تایید میشه، برای سالهای گذشته نمیشه، حداقل قانونی نمیشه. ولی با شکایت میشه که فکر نکنم راه حل مناسبی باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط hoomi_mcitp نمایش پست ها
    شما مگه رشتتون کشاورزی نیست؟ شما در صورتی امتیاز کار رو میگیرید که کارتون با رشتتون مربط باشه!!!!!!!
    FFN: 1 feb 2011
    Medical:29 August 2013
    Medical received:12 sep 2013

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)