صفحه 80 از 87 نخستنخست ... 30707172737475767778798081828384858687 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 791 تا 800 , از مجموع 863

موضوع: مسائل مربوط به بيمه

Member Archi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به بيمه

نقل قول نوشته اصلی توسط reza237 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من اطلاعاتم راجع به بیمه خیلی کمه ممنون میشم اگه من رو راهنمایی کنید:
    برای گرفتن سابقه بیمه برای کبک آیا امکانش هست سوابقم رو از تو سایت پرینت بگیرم ببرم بیمه برام مهر بزنه بعد ببرم بدن ترجمه کنن؟البته توی دو تا شعبه برام بیمه رد شده.
    پرینت تو سایت را مهر نمیکنند. باید از محل کارتون نامه بگیرید برای هر دو شعبه بیمه که سوابق رو بهتون ارائه بدن. به هر شعبه جدا مراجعه کنید و نامه بگیرید و اون نامه ها با مهر قابل ترجمه است.
    Express Entry : ITA received : 27/3/2015 - Landing: 20/2//2016

Junior Member

سلام دوستان. واقعا جمع آوری مدارک عبور از هفت خوان رستم هستش.
    من دارم مدارک برای کبک آماده میکنم
    من سابقه بیمه را از تامین اجتماعی گرفتم، تو ستونی که اسم کارگاه را اورده، به خاطر فرمت از پیش تعریف شده و غیر قبل تغییر جدول، اسم شرکت توی دو تا سط قرارگرفنه که توی سطر دوم تقریبا کمتر از نیمه پایینی کلمات، چاپ نشده. بیمه هم هیج جوره قبول نمیکنه که توضیح بده و رو توضیحش مهر بزنه. دوستانی که نامه بیمه اونا این شکلی بوده، موقع ترجمه دچار مشکل نشدند؟ راه حلی پیشنهاد میکنید.

Member Archi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud78 نمایش پست ها
    سلام دوستان. واقعا جمع آوری مدارک عبور از هفت خوان رستم هستش.
    من دارم مدارک برای کبک آماده میکنم
    من سابقه بیمه را از تامین اجتماعی گرفتم، تو ستونی که اسم کارگاه را اورده، به خاطر فرمت از پیش تعریف شده و غیر قبل تغییر جدول، اسم شرکت توی دو تا سط قرارگرفنه که توی سطر دوم تقریبا کمتر از نیمه پایینی کلمات، چاپ نشده. بیمه هم هیج جوره قبول نمیکنه که توضیح بده و رو توضیحش مهر بزنه. دوستانی که نامه بیمه اونا این شکلی بوده، موقع ترجمه دچار مشکل نشدند؟ راه حلی پیشنهاد میکنید.
    سلام من هم دقیقا همین مشکل را داشتم .وقتی نامه را برای ترجمه بردم خودم به مترجم گفتم ادامه اسم شرکت چیه و انگلیسیش رو براش نوشتم..مشکلی پیش نیومد.
    البته من با نامه بیمه گواهی سابقه کار رو هم برای ترجمه برده بودم
    Express Entry : ITA received : 27/3/2015 - Landing: 20/2//2016

Junior Member shibalba آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

کسی اطلاع داره برای دریافت سوابق بیمه ی ماشین و سابقه ی گواهینامه باید اول کجا رفت؟ پلیس+10؟ باید بگم چی میخوام؟

سلام
    اگه کارفرما در نامه ای تایید کنه که یکسال در شرکتش مشغول به کار بودیم ولی تنها برات 10 ماه بیمه رد شده باشه آیا مشکلی پیش می آد؟
    کارفرمای من اشتباها دوماه کم رد کرده و گویا باید در تامین اجتماعی ازش شکایت کنم تا اصلاح بشه اما پروسه ی زمانبری هست و تا یک اکتبر به هیچ نتیجه قانونی نمیرسه!
    پیشنهادتون چیه؟ آیا میشه الان فقط گواهی کارفرما را بفرستم تا بعد که مشکل حل میشه؟ یا همان ده ماه را بفرستم؟

درود،

من برای کبک اقدام کردم!

امتیازم به ۴۹ میرسه ولی بیمه ندارم! میخواستم بدونم بیمه اجباریه یا نه! فقط به حد نصاب امتیاز برسم حله؟

Senior Member Azumi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط starfish نمایش پست ها
    سلام
    اگه کارفرما در نامه ای تایید کنه که یکسال در شرکتش مشغول به کار بودیم ولی تنها برات 10 ماه بیمه رد شده باشه آیا مشکلی پیش می آد؟
    کارفرمای من اشتباها دوماه کم رد کرده و گویا باید در تامین اجتماعی ازش شکایت کنم تا اصلاح بشه اما پروسه ی زمانبری هست و تا یک اکتبر به هیچ نتیجه قانونی نمیرسه!
    پیشنهادتون چیه؟ آیا میشه الان فقط گواهی کارفرما را بفرستم تا بعد که مشکل حل میشه؟ یا همان ده ماه را بفرستم؟
    اگر برای اکسپرس اینتری می خواید که فکر نمی کنم مشکلی باشه. شما همون یک سال رو رد کنید. من تا حالا ندیدم دوستانیکه برای کانادا اقدام میکنند نیاز به بیمه داشته باشند. بستگی به شانس شما هم داره. شاید ازتون خواستند!
    اگه برای کبک هست موضوع فرق می کنه. باید سابقه بیمه ارائه بدید.

Junior Member mnaeem آواتار ها

دوستان، سابقه بیمه ای که ایران داریم و برای چندین سال از حقوقمون کم شده و حق بیمه پرداخت کردیم، وقتی میریم کانادا، تکلیف این پولها چی میشه؟ منظورم اینه که میشه با بیمه تسویه حساب کرد و مبلغی رو دریافت کرد؟

کلا داستان سابقه بیمه مون بعد از رفتن چی میشه؟ آیا حق و حقوقی از بیمه بهمون تعلق میگیره یا نه؟

Junior Member

سلام دوستان
    ببخشید یک سوال در خصوص بیمه سربازی دارم که جوابی که داده شده تو صفحات قبل مال سال 2011 یا 2012 هستش که قدیمی شده
    می خواستم بپرسم این بیمه سربازی وقتی خریداری بشه و تو پرینت سوابق بیمه بیاد به عنوان سابقه کار محسوب میشه یا خیر؟
    ممنون

Junior Member

سلام
    5 سال از سابقه بیمه من در حین تحصیل کارشناسی پیوسته است و بعد از فارغ التحصیلی حدود 9 ماه سابقه بیمه دارم و در حال حاضر هم بیمه هستم. سوال من این هست که آیا این سابقه بیمه حین تحصیل ارزشی برای اسکیل ورکر داره؟
    علاوه بر لیست بیمه تامین اجتماعی فقط گواهی از شرکتی که من رو بیمه کرده کافیه یا حتما باید فیش حقوقی هم داشته باشم؟
    و به دلیل اینکه من با ویزای دانشجویی برای ادامه تحصیل می خوام وارد کانادا بشم در چه زمانی باید بیمه خودم رو در ایران قطع کنم و اگر بیمه رو قطع نکنم در زمان ارائه سوابق بیمه برای اسکیل ورکر آیا دچار مشکل می شم؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)