صفحه 81 از 87 نخستنخست ... 317172737475767778798081828384858687 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 801 تا 810 , از مجموع 863

موضوع: مسائل مربوط به بيمه

ApplyAbroad Senior Veteran
    sepehr_5566 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به بيمه

نقل قول نوشته اصلی توسط macanada نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ببخشید یک سوال در خصوص بیمه سربازی دارم که جوابی که داده شده تو صفحات قبل مال سال 2011 یا 2012 هستش که قدیمی شده
    می خواستم بپرسم این بیمه سربازی وقتی خریداری بشه و تو پرینت سوابق بیمه بیاد به عنوان سابقه کار محسوب میشه یا خیر؟
    ممنون
    به هر حال ممکنه از شما در مورد اینکه سربازی رو چیکار کردین بپرسن و در مورد خیلی ها هم حواستن کارت پایان حدمت بقرستن بنابراین اگه زمان اون با بیمه هم پوشانی داشته باشه خوب مشخصه که شما در اون زمان کاری انجام نمیدادی و مشغول خدمت بودی و بنابراین، احتمالا اون بازه زمانی در تعیین سابقه کار مورد محاسبه قرار نمیگیره.
    گاهی زندگی یعنی سخت کوشی برای رویایی، که هیچکس جز شما قادر به دیدنش نیست

sepehr_5566 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط VHP نمایش پست ها
    سلام
    5 سال از سابقه بیمه من در حین تحصیل کارشناسی پیوسته است و بعد از فارغ التحصیلی حدود 9 ماه سابقه بیمه دارم و در حال حاضر هم بیمه هستم. سوال من این هست که آیا این سابقه بیمه حین تحصیل ارزشی برای اسکیل ورکر داره؟
    علاوه بر لیست بیمه تامین اجتماعی فقط گواهی از شرکتی که من رو بیمه کرده کافیه یا حتما باید فیش حقوقی هم داشته باشم؟
    و به دلیل اینکه من با ویزای دانشجویی برای ادامه تحصیل می خوام وارد کانادا بشم در چه زمانی باید بیمه خودم رو در ایران قطع کنم و اگر بیمه رو قطع نکنم در زمان ارائه سوابق بیمه برای اسکیل ورکر آیا دچار مشکل می شم؟
    سابقه کار در حین تخصیل میتونه محاسبه بشه البته چون شما تخصیل هم میکردین قاعدتا نمیتونستین کارتون بصورت فول تایم بوده باشه و بنابراین به احتمال زیاد معادل پارت تایم محاسبه خواهد شد.
    خوب در سوابق شما مشخص خواهد شد که از چه زمانی وارد کانادا شدید و خوب قاعدتا شما نمیتونستین در همون بازه زمانی هم زمان هم در ایران کار کرده باشین و بیمه هم براتون رد شده باشه !

به عقیده من میتونه براتون دردسر ساز بشه جون این موضوع تضاد آشکاری با personal history شما خواهد داشت. چون باید بعدا ذکر بشه در هر بازه زمانی دقیقا کجا بودین و به چه کاری مشعول بودین.

Junior Member

سلام به همه دوستان
    ممنون میشم اگر سوال منو جواب بدید.
    من قصد دارم برای Skill worker اقدام کنم. از سال ۲۰۱۰ تا به امروز سابقه کار با بیمه در دو شرکت دارم. مشکل من اینجاست که من از سال ۲۰۰۷ یعنی بعد از اتمام دوره لیسانسم در شرکت پدرم بیمه شدم، ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۰ برای ادامه تحصیل رفتم هند در صورتی که همچنان برام بیمه رد شده. بعد از درسم در شرکت دیگری به مدت ۳ سال کار کردم که بیمه از این شرکت برام رد شده و دوباره از سال ۲۰۱۳ تا الان در شکرت پدرم مشفول هستم با بیمه. من نمی دونم بیمه رو به چه طریق بررسی می کنند. با توجه به اینکه با شماره بیمه وضعیت بیمه در سایت تامین اجتماعی قابل پیگیری هست آیا اون ۲ سالی که من هم بیمه بودم هم ایران نبودم میتونه دردسر بشه یا نه؟

sepehr_5566 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط marybt38 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    ممنون میشم اگر سوال منو جواب بدید.
    من قصد دارم برای Skill worker اقدام کنم. از سال ۲۰۱۰ تا به امروز سابقه کار با بیمه در دو شرکت دارم. مشکل من اینجاست که من از سال ۲۰۰۷ یعنی بعد از اتمام دوره لیسانسم در شرکت پدرم بیمه شدم، ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۰ برای ادامه تحصیل رفتم هند در صورتی که همچنان برام بیمه رد شده. بعد از درسم در شرکت دیگری به مدت ۳ سال کار کردم که بیمه از این شرکت برام رد شده و دوباره از سال ۲۰۱۳ تا الان در شکرت پدرم مشفول هستم با بیمه. من نمی دونم بیمه رو به چه طریق بررسی می کنند. با توجه به اینکه با شماره بیمه وضعیت بیمه در سایت تامین اجتماعی قابل پیگیری هست آیا اون ۲ سالی که من هم بیمه بودم هم ایران نبودم میتونه دردسر بشه یا نه؟
    شما از سال 2010 تا 2015 مشغول کار بودین و خوب میتونین از همین 5 سال اگه امتیازتون رو اوکی میکنه استفاده کنین و کاری به اون سالهای قبل نداشته باشین. بعصی از دوستان 2014 تونسته بودین سابقه بیمه رو فقط برای اون بازه خاص بگیرن و خوب چون در مورد شما قبل بوده،یعنیاون بازه مورد نظر که نیمخواین بین دو تا بازه نیست، فکر میکنم بتونین فقط سوابق بیمه مربوط به 2010 تا 2015 رو بگیرین اما بعضی دوستان هم عنوان کرده بودند که بهشون بصورت بازه خاص گواهی ندادن و تمام سوابق بیمه رو بهشون دادن. که به نظر میرسه به شعبه واون مسول مربوطه بستگی داشته.
    اینکه واقعا از خارج ایران،یک سایت داخلی ایران رو چک کنند رو من در موردش مطمعن نیستم اما بعضی دوستان پسورد پیش فرض سایت رو تعویض کرده بودند.

Junior Member ammoj850 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس مهندسی صنایع

دوستان لطفن سوال منو جواب بدین. من سه جا کار کردم با سابقه بیمه. امروز رفتم یکی از شعب بیمه بهم گفت پرینت بگیر سوابقتو بیار. منم پرینت سوابقمو بردم و همون شعبه برام مهر کرد. حالا سوالم اینه که دارالترجمه این نامه براش کافیه؟ یا باید برم مهر دوتا شعبه دیگه بیمه رو هم بگیرم؟؟؟

چرا کسی جواب نمیده اخه. بچه ها زنگ زدم دارالترجمه، گفت همون پرینت مهرشده ی سوابق از سایت برای ترجمه کافیه. حالا سوالم اینه که توی سوابقی که وب سایت تامین اجتماعی میده، تعداد کل روزها و سالهایی که بیمه بودیم، نیست. یعنی نگفته که من در این شرکت در مجموع فلانقدر سال و ماه بیمه بودم. اینکه یک گزارش به تفکیک ماه بدیم کافیه؟ یا مجموع تعداد روزهایی که در هر شرکت بیمه بودیم هم لازمه؟
    ویرایش توسط sepehr_5566 : October 3rd, 2015 در ساعت 07:48 PM دلیل: ترکیب

Member Archi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط ammoj850 نمایش پست ها
    دوستان لطفن سوال منو جواب بدین. من سه جا کار کردم با سابقه بیمه. امروز رفتم یکی از شعب بیمه بهم گفت پرینت بگیر سوابقتو بیار. منم پرینت سوابقمو بردم و همون شعبه برام مهر کرد. حالا سوالم اینه که دارالترجمه این نامه براش کافیه؟ یا باید برم مهر دوتا شعبه دیگه بیمه رو هم بگیرم؟؟؟

چرا کسی جواب نمیده اخه. بچه ها زنگ زدم دارالترجمه، گفت همون پرینت مهرشده ی سوابق از سایت برای ترجمه کافیه. حالا سوالم اینه که توی سوابقی که وب سایت تامین اجتماعی میده، تعداد کل روزها و سالهایی که بیمه بودیم، نیست. یعنی نگفته که من در این شرکت در مجموع فلانقدر سال و ماه بیمه بودم. اینکه یک گزارش به تفکیک ماه بدیم کافیه؟ یا مجموع تعداد روزهایی که در هر شرکت بیمه بودیم هم لازمه؟
    سلام
    به نظر من مهم اینه که شما بیمه بودید و این خودش ثابت میکنه که شما کار میکردید. من برای ترجمه سوابق بیمه نامه بردم شعبه بیمه و نامه ای که بهم داد فقط مجموع روزهایی بود که در اون شرکت برای من بیمه رد شده بود. به تفکیک ماه و سال و اینها نبود اصلا و همون رو ترجمه کردم فرستادم. که مورد قبول واقع شد.
    اون سابقه ای که سایت ارایه میده اتفاقا بهتره که دقیقا ماه و سال و اینها را نوشته
    Express Entry : ITA received : 27/3/2015 - Landing: 20/2//2016

Junior Member

سلام ببخشید یه سوال داشتم. برای کسانیکه بیمه تامین اجتماعی نیستند برای اثبات بیمه چه مدارکی لازمه؟

قرارداد کار یا حکم کار گزینی و فیش حقوقی و نامه سابقه کار از کار فرما که در سربرگ شرکت باشه و شرح وظایف و سمت هایی که داشتید هم قید شده باشه و مهر و امضا

در صورتی که بتونید از اداره مالیاتی که از حقوق شما مالیات کم شده نامه کسر از مالیات حقوق هم بگیرید دیگه کامل و محکم میشه

Junior Member

سلام توروخدا یکی منو راهنمایی کنه خیلی اعصابم خورده

امروز سوابق بیمه رو بردیم که شعبه مهر کنه. ولی نمیکنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    چکار کنیم؟؟؟؟

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

نقل قول نوشته اصلی توسط ammoj850 نمایش پست ها

اینکه خیلی خوبه!
    آیا شما همون شعبه ای رفتین که براتون بیمه رد میشه یا هر شعبه ای بریم مشکلی نیست؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)