صفحه 83 از 87 نخستنخست ... 33737475767778798081828384858687 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 821 تا 830 , از مجموع 863

موضوع: مسائل مربوط به بيمه

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به بيمه

سلام دوستان گرامی
    کسی می دونه آیا سابقه بیمه سربازی هم شامل سابقه کار میشه یا نه؟

Junior Member

من سابقه بیمم از چند جای مختلف زد شده و آخرین شعبه هم مهر روی برگه سوابق که از سایت تامین اجتماعی گرفتم نمی زنه. چی کار باید کرد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک

با سلام، من در دور اول سابمیت کبک در قسمت سابقه کار، خدمت سربازی هم را عنوان کردم. حالا احتمال اینکه بتونم نامه سابقه کار از محل خدمتم بگیرم کمه .

به نظر شما ترجمه کارت پایان خدمت و با گذاشتن یک کاور لتر و توضیح در مورد مشکلم کفایت میکنه ؟ و اینکه به نظر شما خریدن سابقه سربازی میتونه کمک کنه به این موضوع؟
    ممنون میشم اگه کسی در این مورد اطلاع داره راهنمایی کنه

Junior Member trojan99 آواتار ها

خواهش میکنم دوستانی که اطلاع دارند جواب بدن
    آیا سابقه بیمه خویش فرما ولی مرتبط مورد قبول دولت کانادا به عنوان سابقه کار است؟
    دوم اینکه اصلا میشه از سایت بیمه تامین اجتماعی بیمه خویش فرما رو پرینت گرفت به عنوان سابقه کار (نه سابقه بیمه) و به عنوان سابقه کار کانادا نشون داد؟
    با تشکر

Junior Member

سلام دوستان
    داستان خرید بیمه نیروهای مسلح و تبدیلش به تامین اجتماعی چیه؟
    باید این کار حتما انجام بشه؟

و یه سوال دیگه، من توی شرکت نفت در حال انجام پروژه جایگزین سربازی هستم و گواهی ای که بهم میدن توش شرح وظایف و عنوان شغلی ذکر نمیشه و باید از سوپروایزرم یه نامه جداگانه بگیرم. بهم گفت این نامه جداگانه رو نمیتونه توی سربرگ شرکت بنویسه. آیا به این شکل قابل قبول هست؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کبک - اصول مصاحبه کبک

سلام من دوتا سوال دارم:
    1- گواهی سابقه پرداخت بیمه از تامین اجتماعی رو ترجمه کنم کافیه یا اینکه دفترچه بیمه رو هم باید ترجمه کنم؟
    2- توی یکی از شرکتهایی که کار میکردم بهم گواهی سابقه کار نمیدهند اما پرداخت بیمه تامین اجتماعی رو دارم. همین کافیه؟

Junior Member

سلام به همه دوستان میخواستم بپرسم کارگزاری وجود داره که من سابقه سایت رو ببرم و تاییدیه بیمه رو بگیرم و دیگه نیازی به خود سازمان تامین اجتماعی نباشه چون ظاهرا دیدم صفحات قبلی ظاهرا دوستان بردن کارگزاری و مشکلی هم نبوده،خیلی ممنون میشم اگر راهنماییم کنید

Junior Member

با سلام
    دوستان عزیز سابقه بیمه از چه تاریخی به قبل شروع میشه ؟ برای کبک نوشته 4سال سابقه در 5 سال گذشته . یعنی چی دقیقا؟ از زمانی که ثبت نام میکنیم یا زمان مصاحبه ؟
    ممنون

Junior Member

سلام,دوستان,من میتونم خواهش کنم منو راهنمایی بفرمایید,هر کسی و وکیلی یه چیز میگه گیج شدم,
    من مهندسی پزشکی خوندم ۵سال سابقه کار با عنوان ناظر بخش با بیمه تو یه شرکت دارم که اگهی تاسیس خیلی کلی داره(یعنی واردات کلیه لوازم غیر نفتی,وانجام خدمات ازمایشگاهی بهداشتی, ساختمانی و...) و شرکت هم در واقع کارش ربطی به مهندسی پزشکی نداره,وقتی میخاستیم واسه استرالیا اقدام کنیم,وکیلا گفتن ریسک داره چون ممکنه از سفارت ممکنه بفرستن شرکتو چک کنن,میخاستم ببینم واسه کبک هم انقد حساسیت هست?

نقل قول نوشته اصلی توسط b2chegher نمایش پست ها
    سلام,دوستان,من میتونم خواهش کنم منو راهنمایی بفرمایید,هر کسی و وکیلی یه چیز میگه گیج شدم,
    من مهندسی پزشکی خوندم ۵سال سابقه کار با عنوان ناظر بخش با بیمه تو یه شرکت دارم که اگهی تاسیس خیلی کلی داره(یعنی واردات کلیه لوازم غیر نفتی,وانجام خدمات ازمایشگاهی بهداشتی, ساختمانی و...) و شرکت هم در واقع کارش ربطی به مهندسی پزشکی نداره,وقتی میخاستیم واسه استرالیا اقدام کنیم,وکیلا گفتن ریسک داره چون ممکنه از سفارت ممکنه بفرستن شرکتو چک کنن,میخاستم ببینم واسه کبک هم انقد حساسیت هست?
    حساسیت برای چی؟هرجایی کارکردید از همونجا سابقه کار بگیرید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)