صفحه 84 از 87 نخستنخست ... 347475767778798081828384858687 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 831 تا 840 , از مجموع 863

موضوع: مسائل مربوط به بيمه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به بيمه

نقل قول نوشته اصلی توسط ateefe نمایش پست ها
    سلام به همه
    همسر من سابقه بیمه ای که داره کلا مربوط به یکی از شرکت های زیرمجموعه قرارگاه خاتم الانبیاست. حالا میخواستم ببینم برای انجام مراحل برای مهاجرت به کانادا از طریق کار (فدرال) و گرفتن ویزا آیا مشکلی پیش میاد؟؟؟
    ممنون از پاسختون
    سلام و وقتتون بخیر
    ببخشید منم سابقه بیمه مرتبط با زیرمجموعه های قرارگاه خاتم رو دارم. میخواستم بدونم برای کانادا اقدام کردین؟ و برای سابقه کار و بیمه همسرتون دقیق گفتین که قرارگاه خاتم بوده یا جور دیگه ای فرستادین؟
    ممنون میشم راهنمایی کنین که خیلی برام مهمه و میخوام سریعا اقدام کنم. تنها دغدغم همینه، که بگم سابقه کارم قرارگاه بوده یا نه!!!

Junior Member

سلام

در حال حاضر چطور ميتونم پرينت سابقه بيمه كه از سايت دريافت كردم رو بدم تامين اجتماعي مهر كنه برام؟

ظاهراً معرفي نامه ميخوان من هم شركتمون همچين نامه اي نميده

نقل قول نوشته اصلی توسط shakna66 نمایش پست ها
    سلام

در حال حاضر چطور ميتونم پرينت سابقه بيمه كه از سايت دريافت كردم رو بدم تامين اجتماعي مهر كنه برام؟

برای چه منظوری میخواهید ؟ اگر مدارک شغلی تون کامل باشه بیمه به تنهایی اهمیتی نداره

Junior Member

سلام دوستان برای تایید سابقه کار سابقه بیمه کفایت میکنه؟چون کار بنده ازاد بوده (3 سال لوله کشی) ( noc:b) و از طریق خودم و کارت مهارت فنی خودم در همین لوله کشی بیمه شدم و کار فرمای رسمی نداشتم . خیلی ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Poooyax نمایش پست ها
    سلام دوستان برای تایید سابقه کار سابقه بیمه کفایت میکنه؟چون کار بنده ازاد بوده (3 سال لوله کشی) ( noc:b) و از طریق خودم و کارت مهارت فنی خودم در همین لوله کشی بیمه شدم و کار فرمای رسمی نداشتم . خیلی ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

توی بیمتون عنوان شغل نوشته شده؟

داخل سایت cic نوشته شده که کار سلف امپلوید هم مورد قبول هست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed450 نمایش پست ها
    توی بیمتون عنوان شغل نوشته شده؟

داخل سایت cic نوشته شده که کار سلف امپلوید هم مورد قبول هست.
    اخه سلف امپلوید فقط واسه هنرمندان و ورزشکاراس اینجورکه میگن
    درسته ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Poooyax نمایش پست ها
    اخه سلف امپلوید فقط واسه هنرمندان و ورزشکاراس اینجورکه میگن
    درسته ؟
    نه منظورم مشاغل فنی هست، مثلا بعضی ها بیمه کارگری رد میکنن(لوله کش، برق کار، نما کار) و... یعنی برای خودشون کار میکردن ولی هم قرارداد دارن و هم بیمه، بعضیا هم که بیمه کارگاهی براشون رد میشه

اون هنرمندان و ورزشکاران که کلا برنامش جداست و خیلی باید تاپ بوده بوده باشی و جایزه های بین المللی و...

Junior Member

من تا اون جایی که میدونم بیمه مشاغل آزاد مورد قبول نیست، (البته میدونم بیمه جزو مدارک الزامی نیست ولی خب ممکنه هم آفیسر درخواست کنه!)

حالا چون دوسال بیمم کارگاهی بوده و یکسال آخر مشاغل آزاد، کارفرما میتونه نامه بنویسه که از مجموع 3 سال، یکسال آخر رو اینجا بیمه نبوده؟؟

کسی اطلاعاتی اگه راجع به این بحث بیمه داره ممنون میشم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed450 نمایش پست ها
    نه منظورم مشاغل فنی هست، مثلا بعضی ها بیمه کارگری رد میکنن(لوله کش، برق کار، نما کار) و... یعنی برای خودشون کار میکردن ولی هم قرارداد دارن و هم بیمه، بعضیا هم که بیمه کارگاهی براشون رد میشه

اون هنرمندان و ورزشکاران که کلا برنامش جداست و خیلی باید تاپ بوده بوده باشی و جایزه های بین المللی و...
    بیمه کارگری برای اثبات سابقه کار بهتره یا بیمه کارگاهی؟ مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط shakna66 نمایش پست ها
    سلام

درود بر شما
    نامه فارسی هم بتونین بگیرین از محل کار کفایت میکنه، بعد بدین ترجمه. دیگه در این حد باید نامه سابقه بده محل کار!
    برای بیمه هم باید تشریف ببرین تامین اجتماعی منطقه ای که بیمه هستید و حضوری درخواست سابقه بیمه ای بدین، یک برگه سابقه با مهر برجسته میدن بهتون که ببرین برای ترجمه.
    OID-Sask. >> ITA Oct2018 >> Submit Nov2018 >> Ineligible Jun2019 >> 2nd Review Nov2019 >> Nomination Sep2020 >> AR Oct2020 >> AOR Jan2023 >> Pre-Arrival Feb2023 >> Biometric Mar2023 >> Medical Mar2023 >> DM Sep17th2023 >> COPR Oct12th2024

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)