صفحه 85 از 87 نخستنخست ... 3575767778798081828384858687 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 841 تا 850 , از مجموع 863

موضوع: مسائل مربوط به بيمه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به بيمه

سلام دوستان
    شغل من برنامه نویسی هست و من بیشتر از ۵ سال سابقه کار دارم ولی حدود سه سال و ۸ ماه بیمه دارم که اون هم دقیقا منطبق بر کار من نیست. کارفرمایی بوده که ۷ ماه بیمه که از ابتدا باید رد میکرده را پس از استعفای من برایم رد کرده است.
    ۱. من مقداری کار فری لنس و پروژه دارم که نمی دانم چطور آن ها را اثبات کنم؟ (سابقه بیمه برای آن ها ندارم)
    ۲. چطور آفیسر را متقاعد کنم که این اتفاق برای من افتاده؟

ممنون می شوم اگر کسی بوده که بیمه و سابقه کاری اش به هر ترتیب منطبق نبوده من را راهنمایی کند.

Junior Member

سلام.آیا سابقه بیمه اختیاری (مدتی که در حقیقت بیکار باشی و خودت بیمه بدهی و در سابقه بیمه هم اختیاری خورده باشد) به عنوان سابقه کار قابل استناد هست؟ مثلا اینکه عنوان شود برای خودم کار میکردم. راهنمایی بفرمایید ممنون میشوم.

نقل قول نوشته اصلی توسط aidin750 نمایش پست ها
    سلام.آیا سابقه بیمه اختیاری (مدتی که در حقیقت بیکار باشی و خودت بیمه بدهی و در سابقه بیمه هم اختیاری خورده باشد) به عنوان سابقه کار قابل استناد هست؟ مثلا اینکه عنوان شود برای خودم کار میکردم. راهنمایی بفرمایید ممنون میشوم.
    بیمه به تنهایی کافی نیست،اصلا بیمه بیکاری سابقه کار محسوب نمیشه. باید مدارک ارایه کنید مثل جزییات پروژه ها یا قراردادها و درآمد ها و کلا هر چیزی که نشون می‌ده شما کار انجام دادید.

Junior Member

سلام . اگر فرد نظامی باشه و قبل از اینکه بخواد برای مهاجرت اقدام کنه خودش و باز خرید کنه و بیمه شو از خدمات درمانی به تامین اجتماعی منتقل کنه در استعلامی که از بیمه به عنوان سابقه کار میگیره می نویسه مثلا 10 سال انتقالی از سایر صندوق ها ... از خیلی ها پرسیدم افسر مربوطه برای بررسی پرونده مهاجرت فقط میخواد صحت اطلاعات و چک کنه و کاری نداره این سایر صندوق ها چی هست . نگرانی این هست که گیر بده سایر صندوق ها چیه و بفهمه طرف نظامی بوده و مثلا ریجکتی به طرف بده. . اگر کسی اطلاعاتی در این زمینه داره لطفا راهنمایی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط Allen4054 نمایش پست ها
    سلام . اگر فرد نظامی باشه و قبل از اینکه بخواد برای مهاجرت اقدام کنه خودش و باز خرید کنه و بیمه شو از خدمات درمانی به تامین اجتماعی منتقل کنه در استعلامی که از بیمه به عنوان سابقه کار میگیره می نویسه مثلا 10 سال انتقالی از سایر صندوق ها ... از خیلی ها پرسیدم افسر مربوطه برای بررسی پرونده مهاجرت فقط میخواد صحت اطلاعات و چک کنه و کاری نداره این سایر صندوق ها چی هست . نگرانی این هست که گیر بده سایر صندوق ها چیه و بفهمه طرف نظامی بوده و مثلا ریجکتی به طرف بده. . اگر کسی اطلاعاتی در این زمینه داره لطفا راهنمایی کنید
    ارایه بیمه اجباری نیست و هیچ اهمیتی هم نداره چون به تنهایی نشون دهنده سابقه کار نیست ، مساله اینه که شما باید از کارفرما نامه سابقه کار ارایه کنید که داخلش عنوان شغلی و شرح وظایف و مسولیتهای شما رو نوشته باشه.

Junior Member

9بله متوجه شدم. بهتر سوال بپرسم. اصلا فرض کنید ویزای طرف open work permit باشه و خانواده بوسیله مهاجرت تحصیلی همسر(خانم) به کانادا برن. برای اخذ ویزا آقا به عنوان همراه و اخذ open work permit بالاخره باید یک بیمه ای ارائه بکنی که افسر پرونده بدونه شوهر در ایران چه کاره بوده.... سوال من دقیقا اینجاس که افسر متوجه نشه طرف نظامی بوده که احتمال ریجکتی باالا نره. برای همین پرسیدم وقتی بیمه رو از خدمات درمانی
    به تامین اجتماعی منتقل کنه و در استعلامی که از بیمه میگیره میگیره مینویسه مثلا 10 سال انتقالی از سایر صندوق ها. در این جا نگرانی وجود داره که افسر گیر نده این سایر صندوق ها چیه...

نقل قول نوشته اصلی توسط Allen4054 نمایش پست ها
    9بله متوجه شدم. بهتر سوال بپرسم. اصلا فرض کنید ویزای طرف open work permit باشه و خانواده بوسیله مهاجرت تحصیلی همسر(خانم) به کانادا برن. برای اخذ ویزا آقا به عنوان همراه و اخذ open work permit بالاخره باید یک بیمه ای ارائه بکنی که افسر پرونده بدونه شوهر در ایران چه کاره بوده.... سوال من دقیقا اینجاس که افسر متوجه نشه طرف نظامی بوده که احتمال ریجکتی باالا نره. برای همین پرسیدم وقتی بیمه رو از خدمات درمانی
    به تامین اجتماعی منتقل کنه و در استعلامی که از بیمه میگیره میگیره مینویسه مثلا 10 سال انتقالی از سایر صندوق ها. در این جا نگرانی وجود داره که افسر گیر نده این سایر صندوق ها چیه...
    نظامی بودن الزاما باعث ریجکت شدن نمیشه ولی پنهان کردن واقعیت یا ارایه اطلاعات غلط ممکنه منجر به ریجکتی بشه.اصلا ارایه بیمه برای اینکه‌ نشون‌بدید در ایران‌چه شغلی داشتید موضوعیت نداره ، بیمه تامین اجتماعی یا خدمات درمانی ایران برای اداره مهاجرت کانادا که از تمام دنیا پرونده میاد زیر دستش هیچ معنی ‌‌و‌ مفهومی نداره.

Junior Member

اگر پاسخی برای سوالتان پیدا کردید ممنون میشوم اشتراک بگذارید. من هم برای دوتا از شرکتهایی که کار کردم نامه از شرکت دارم ولی در سابقه بیمه ام نیست. آفیسر ازم پرسیده چرا این دو شرکت در سابقه بیمه ات نیامده است. باید چه جوابی بدهم؟ صرف اینکه بیمه نبوده ام کفایت می کند؟

Junior Member

سلام . من لیسانس مهندسی شهرسازی هستم قبل از تمام شدن درسم در یک شرکت معتبر اما غیر مرتبط مشغول به کار شدم .الان میخوام برای نواسکوشیا اقدام کنم دوتا سوال داشتم یکی اینکه بیمه کاریم باید حتما مرتبط بارشته م باشه ؟ یعنی الان بیمه من پذیرفته نمیشه ؟دوم اینکه تاریخ شروع بیمه م قبل از گرفتن مدرکم بوده به مشکل نمیخورم ؟

سلام دوستان ;
    1) اگر 2 سال از سابقه ی کار با بیمه باشد و 1 سال بدون بیمه ایا از نظر افیسر پرونده مشکل ساز میشود ? ( در صورت درخواست بیمه )
    2) و مجموع این سه سال پیوسته و با یک شرکت باشد بهتر است یا از 2 شرکت جدا ? کدام توجیح پذیرتر میشه?

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)