صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 24

موضوع: Support Letter

Senior Member

پیش فرض پاسخ : Support Letter

نقل قول نوشته اصلی توسط mim81
    سلام

من یه ایمیل به رییس دانشکده زدم که به سفارت یه support letter ایمیل کنه و یکی هم برای من بفرسته که باش برم سفارت اونم فرداش بهم ایمیل زد که ادرس جایی که باید ایمیل بزنه رو بهش بدم اما از اون به بعد اصلا ایمیلی بهم نزد که آیا فرستادم اون ایمیل و یا نه منم روم نمیشه که بپرسم که آقا ایمیل زدی یا نه چون فیلد کاری من جز Alert list خیلی خوب میشه اگه ایمیل زده باشه و گفته باشه که کار ایشون safe چیکار باید کنم.

ممنون
    حتما بهش Email بزنين و بگين اگه امکانش هست، يه نمونه از همون نامه رو واسه شما بفرسته. بهش بگين از اونجاي که سفارت نامه هاي مختلفي بهش فکس ميشه، خودشون بهم تاکيد کردن که حتما hard copy نامه ها رو با خودم ببرم. و واسه همين شمام ميخواين که 1 کپي از اون نامه (حالا ميخواد بصورت scan شده واستون بفرسته...) رو داشته باشين.

Junior Member

سلام niva جان
    ممنون از راهنماییتون. راستش من سفارت رو رفتم و قبول هم شدم. اینو برای این میخواستم که مطمین بشم فرستاده که چون رشته ی من حساس و هم کار گذشتم و هم کاری که میخوام تو آینده انجام بدم تو لیست سیاه و بابت این هم دوستانی که با من کار میکردن و قبلا ویزاشونو گرفتن همگی ریکلیر شدن. من میخوام با این نامه پروسه ی کلیرم به مشکل نخوره. حالا بهش بگم بهم بده منم یه نسخه رو خودم بفرستم یا ....

Senior Member

سلام niva جان
    ممنون از راهنماییتون. راستش من سفارت رو رفتم و قبول هم شدم. اینو برای این میخواستم که مطمین بشم فرستاده که چون رشته ی من حساس و هم کار گذشتم و هم کاری که میخوام تو آینده انجام بدم تو لیست سیاه و بابت این هم دوستانی که با من کار میکردن و قبلا ویزاشونو گرفتن همگی ریکلیر شدن. من میخوام با این نامه پروسه ی کلیرم به مشکل نخوره. حالا بهش بگم بهم بده منم یه نسخه رو خودم بفرستم یا ....
    يعني بعد از مصاحبه ازشون خواستين که email رو بزنن ؟ و روز مصاحبه کپيشو با خودتون نبردين؟
    به نظر من اگه مدتي از مصاحبتون ميگذره، حتما باهاش تماس بگيرين و به بهانه اي پيگير بشين که نامه رو فرستاده يا نه! يا بگين که سفارت اون نامه رو از خودتون خواسته! يه همچين چيزي...
    راستش الان زماني نيست که شما رودربايستي کنين. چون ممکنه خداي نکرده کليرتون دير بياد و به ترم ديگه نرسين. اون موقعست که پشيمون ميشين. پس تا خداي نکرده کار از کار نگذشته، حتما باهاش تماس بگيرين.

Junior Member

راستش قبل از مصاحبه گفتم ایمیل بزنند و یه کپی هم به خودم بدم که روز مصاحبه ببرم. اونم ادرس ایمیلی که باید بزنه رو ازم خواست ولی هیچ چیزی بهم ایمیل نزد و حتی نگفت که ایمیل زده یا نه و یا بهش جواب دادن و ... منم به نظرم چون بعدش ازم آدرس ایمیل جایی که باید بهش بزنه رو ازم خواست گفتم خوب حتما زده فرصتم نداشتم دیگه خورد به تعطیلاتشون و منم بعد تعطیلات مصاحبم بود که وقت نکردم بعدش بهش بگم هارد کپی هم برام بفرسته. الان هم چون دوستامو دیدم و دلم شور میزنه از این بابت نگران هستم از طرفی هم رییس دانشکده اونقدر مهربونه و منم خیلی اونو تو زحمت انداختم میخواستم بدونم همین که آدرس ایمیلو ازم خواست که باید به کجا بفرسته یعنی که زده ایمیل دیگه.. رو این شک دارم. حالا نمیدونم چطور غیر مستقیم بپرسم یا اگه حالا نزده باشه من میتونم کاری کنم یا به سفارت ایمی بزنم و این مدرک اضافه کنم. سفارت نمیگه که این کار فضولی تو کارای ما هستش. آخه من یه دفعه که ریجکت شدم یه نامه ی خیلی توپ از استادم برده بودم مبنی بر ساپورت و safe بودن کارم ولی اصلا به نظرم اون آفیسر حتی شاکی هم شد. حالا میخواستم از شما دوستان مشورت بگیرم مخصوصا مدیران که سرد و گم چشیده ی این کار هستن.

ممنون

Junior Member

خیلی ممنون میشم اگه مدیران sara.sh و niva راهنماییم کنند.

راستش قبل از مصاحبه گفتم ایمیل بزنند و یه کپی هم به خودم بدم که روز مصاحبه ببرم. اونم ادرس ایمیلی که باید بزنه رو ازم خواست ولی هیچ چیزی بهم ایمیل نزد و حتی نگفت که ایمیل زده یا نه و یا بهش جواب دادن و ... منم به نظرم چون بعدش ازم آدرس ایمیل جایی که باید بهش بزنه رو ازم خواست گفتم خوب حتما زده فرصتم نداشتم دیگه خورد به تعطیلاتشون و منم بعد تعطیلات مصاحبم بود که وقت نکردم بعدش بهش بگم هارد کپی هم برام بفرسته. الان هم چون دوستامو دیدم و دلم شور میزنه از این بابت نگران هستم از طرفی هم رییس دانشکده اونقدر مهربونه و منم خیلی اونو تو زحمت انداختم میخواستم بدونم همین که آدرس ایمیلو ازم خواست که باید به کجا بفرسته یعنی که زده ایمیل دیگه.. رو این شک دارم. حالا نمیدونم چطور غیر مستقیم بپرسم یا اگه حالا نزده باشه من میتونم کاری کنم یا به سفارت ایمی بزنم و این مدرک اضافه کنم. سفارت نمیگه که این کار فضولی تو کارای ما هستش. آخه من یه دفعه که ریجکت شدم یه نامه ی خیلی توپ از استادم برده بودم مبنی بر ساپورت و safe بودن کارم ولی اصلا به نظرم اون آفیسر حتی شاکی هم شد. حالا میخواستم از شما دوستان مشورت بگیرم مخصوصا مدیران که سرد و گم چشیده ی این کار هستن.

ممنون
    سلام
    چرا به استاد یا کسی که قبلا" باهاشون در این مورد صحبت کردید مجددا" ایمیل نمیزنید؟ فکر میکنم شرایطتون رو درک کنند.
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Junior Member

راستش چی بگم. بگم ایمیل زدی یا نه اوضاع اینجوریه. حالا اگه گفتم و اون نزده بود و یه متنی نوشتو بهم داد میتونم برای سفارت ایمیل کنم خودم. چون متنی که میخواد بنویسه در مورد secure بودن کارم اونا نمیگن پس این آقا یه ریگی به کفشش و یا چرا فضولی میکنه تو کار ما.

راستش چی بگم. بگم ایمیل زدی یا نه اوضاع اینجوریه. حالا اگه گفتم و اون نزده بود و یه متنی نوشتو بهم داد میتونم برای سفارت ایمیل کنم خودم. چون متنی که میخواد بنویسه در مورد secure بودن کارم اونا نمیگن پس این آقا یه ریگی به کفشش و یا چرا فضولی میکنه تو کار ما.
    ازشون بخواین که این نامه رو برای خودتون بفرستن. همراهتون ببرین-
    شما کلیر شدین؟
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Junior Member

سلام

نه من تازه مصاحبه داشتم و هنوز کلیر نشدم.

Junior Member

این ساپرت لتر باید حتما خطاب به سفارت باشه؟من به استادم ایمیل زدم وازش خواستم واسم یه رکامندشن و ریسرچ پلن بفرسته ولی اون یه نامه نوشته خطاب به خودم که ما تصمیم داریم شما رو سوپروایز کنیم و خوشحال میشیم با ما کار کنی و راجه به موضوه تحقیق گفته!حالا یعنی این به درد می خوره؟یا بگم به دونه بهتر بنویسه؟
    گرچه سایه های شب بس ممتد است<br />ما به امید سحر خواهیم زیست..

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)