نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 129

موضوع: فوق لیسانس مدیریت یا مهندسی ؟

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

پیش فرض پاسخ : فوق لیسانس مدیریت یا مهندسی ؟

من نه مخالفتی با نظر شما اعلام کردم و نه موافقتی، نظر من این بود که بی مزه بود، و بی مزه بودن هم دلیل نمیخواهد، کاملا سلیقه ای است، شاید از دید شخص دیگری با مزه باشد، و شاید این بامزه بودن را در یک پست اعلام کند، و شاید شما به او امتیاز مثبت به همراه تعریف و تمجید بدهید. این امتیاز ها برای من مهم نیست.
    (کاری به این ندارم آن داستان پرت کردن کتاب توسط بتهوون از دید شما در مورد چند موضوع می تواند به عنوان مثال کاربرد داشته باشد و همچنین شما چند بار مایل هستید در این سایت نظرتون رو درباره ام بی ای و کت شلوار آبی بیان کنید)
    نقل قول نوشته اصلی توسط dv1397 نمایش پست ها
    شما اگر دلایل مخالفت با نظر را عنوان می کردید، خیلی بهتر از این بود که فقط یه کلمه بگین بی مزه. گرچه من از دادن امتیاز منفی خیلی پرهیز می کنم، ولی بعد از آوردن دلایلی از مطالعه کامل دو کتاب، دیدن فیدبک کوتاه شما خیلی مفید نبود.
    هیچ کس به این اشاره نکرد که آقای kaveh وقتی ازشون می پرسی بیزنس بخونم؟ میگن نه مهندسی بخون. و وقتی می پرسی مهندس بشم، میگن نه فاینانس بخون.

به نظر من آدم هر چی می خواد بخونه، لازم شد یکی که بیزنس بلده استخدام کنه. اگر هم خودش بیزنس دوست داره، خوب بیزنس بخونه. بیزنس هم برای جهان لازمه. ولی اگر فکر می کنه به بیزنس احتیاج داره، خوب استخدام کنه، همکاری کنه و شغل خودش را هم مطابق علایقش ولو فاینانس انتخاب کنه.

من به زودی به شما امتیاز مثبت خواهم داد.
    ویرایش توسط Garibaldi : January 16th, 2021 در ساعت 03:48 PM
    96 nine or six

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)