صفحه 43 از 45 نخستنخست ... 33343536373839404142434445 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 430 , از مجموع 441

موضوع: مدارک لازم برای ویزای دانشجویی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک لازم برای ویزای دانشجویی

نقل قول نوشته اصلی توسط dexter_abg نمایش پست ها
    من از اینجا 1000 کرون پرداخت کردم شد 555 تومن کارت اقامتم اومده

http://sharifvisa24.com/

ممنون از راهنماییتون. ولی شماره حساب و ... رو از کجا بیارم تا بدم اونا پرداخت کنن. ( مثلا از سایت زیر بخام استفاده کنم، لینک ورود به صفحه رو از کجا پیدا کنم? )

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sae1363 نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون. ولی شماره حساب و ... رو از کجا بیارم تا بدم اونا پرداخت کنن. ( مثلا از سایت زیر بخام استفاده کنم، لینک ورود به صفحه رو از کجا پیدا کنم? )
    وقتی ثبت نام میکنی خودشون لینک پرداخت و یوزر پسوردش را ازت می خواد کارشون اینا بلدن خودشون یه ساعنه پرداخت میکنن، نگران نباش اگه نگرانی توضیحاتو با عکس مراحل pdf کن بفرست براشون بعد اینکه پرداخت کردن جهت اطمینان یوزر و پسوردتم عوض کن

Junior Member

من تماس گرفتم باهاشون و گفتم باید ایمیل بزنی به دانشگاهی که پذیرفته شدی و ازونا بخوای لینک پرداخت رو برات بفرستن. حالا سوالم اینه که شما هم همین کار رو کردید یا روش دیگه ای اقدام کردید؟

ممنون از راهنمایی هاتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sae1363 نمایش پست ها
    من تماس گرفتم باهاشون و گفتم باید ایمیل بزنی به دانشگاهی که پذیرفته شدی و ازونا بخوای لینک پرداخت رو برات بفرستن. حالا سوالم اینه که شما هم همین کار رو کردید یا روش دیگه ای اقدام کردید؟

ممنون از راهنمایی هاتون
    هزار کرون هزینه وقت سفارت نه دانشگاه ! من لینک پرداخت دادم به همراه یوزر و پسوورد ثبت نام اداره مهاجرت

Junior Member

متوجه هستم. من شاید سوالم رو درست نپرسیدم. من موقع سابمیت کردن اپلیکیشن، نوع اسکولارشیپ رو اشتباه انتخاب کردم و برای همین دیگه اصلا نیاز به پرداخت نشد. ولی حالا ایمیلی که دریافت کردم گفته که باید 1000 کرون رو پرداخت کنم، در صورتی که دیگه امکان دسترسی و تغییر وجود نداره. الان چیکار میتونم بکنم؟
    ممنون

سلام

من واسه دانشگاه linkoping و skovde واسه مستر اقدام کردم. تمام مدارکم از دوره دبیرستان آپلود کردم و اپلیکیشن فی رو هم پرداخت کردم...

می تونم واسه هر 4 تا انتخابم اسکولارشیپ ویا تخفیف شهریه رو هم انتخاب کنم؟

و آیا این کار باعث حذف شدن اپلیکیشن های با پرداخت شهریه ام نمیشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Junior Member

سلام
    دوستان براي ويزاي تحصيلي دكتري سفارت سوئد ، ترجمه ي رسمي شناسنامه ي خودم و همسرم و عقدنامه كافي است ؟ يا تاييديه ي دادگستري هم لازم دارن ؟ سپاس فراوان

کسی اسکن لیست آپدیت شده برای این ترم ویزای دانشجویی سوئد رو داره؟

Junior Member

سلام دوستان من میخوام برای کالج زبان تو سوئد اقدام کنم کسی هست که خودش اقدام کرده باشه منو راهنمایی کنه و بتونم باهاش صحبت کنم.ممنون میشم کمک کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران - دانشگاه تهران

سلام. من از دانشگاه لینوئس پذیرش گرفتم و آنلاین برای سفارت اقدام کردم. ۳ روز بعد ایمیل اومد که اینارو داشته باش بیا سفارت
    Documents showing previous study results/degrees in original;
    Passport in original form;
    Recently issued bank statement in original;
    Certificate showing comprehensive health insurance coverage valid in Sweden (where applicable
    اون قسمت که میگه مدارک تحصیلی منظورش چیه..کسی رفته سفارت با این قضیه روبرو شده..برای دوستم هم اومده همین ایمیل...میخام بدونم مدارک تحصیلی قبلیم منظورشونه و باهاش چیکار میکنن...یعنی اصلارو نیگا میکنن و بعد بهم برمیگردونن یا استعلام میگیرن...آخه من ریزنمره هام مهرهای لازم رو نداره.ممنون میشم کسی میدونه جواب بده چون واقعا نیاز دارم. مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)