صفحه 3 از 45 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 441

موضوع: مدارک لازم برای ویزای دانشجویی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک لازم برای ویزای دانشجویی

سلام به همه دوستان
    من امروز رفتم سفارت سوئد و ورقه ای که مدارک لازم روش نوشته شده بود رو گرفتم.
    توجه کنید که شماره حساب عوض شده و مبلغ پرداختی هم 1000 تومان بیشتر شده:

روی این ورقه دقیقا نوشته شده:

(اقامت کمتر از یکسال و یکسال تمام مستلزم بیمه مسافرتی است)

1- تکمیل نمودن فرم شماره 105031 در دو نسخه
    http://www.migrationsverket.se/blank..._104031_en.pdf

2- دو قطعه عکس 6 در 4 تمام رخ رنگی و روتوش نشده

3- فیش بانکی به مبلغ 128000 تومان واریز شده به حساب سفارت سوئد - بانک صادرات - قابل پرداخت در تمام شعب - حساب سپهر 0200317741000

4- پذیرش دانشجوئی در دو نسخه

5- مدرک مالی در دو نسخه (مبلغ در نظر گرفته شده 7300 کرون سوئد برای هر ماه در تمام مدت زمان تحصیل در سوئد می باشد.) مبلغ مدرک ارائه شده به ریال می بایست توسط متقاضی به دلار محاسبه و نوشته شده باشد.

6- فتوکپی از تمام صفحات گذرنامه بجز صفحات سفید در دو نسخه

برای دانشجویان متاهل:

فیش بانکی 128000 تومان جهت همسر و 64000 تومان برای هر فرزند

ترجمه رسمی شناسنامه و عقد نامه

سلاخی می گریست
    به قناری کوچکی دل باخته بود ...

بچه ها من نمی تونم این فرم 105031 رو از سایت migrationsverket دانلود کنم مثل اینکه فایلش قابل save شدن نیست و فقط می تونید پرینت بگیرید، لطفاً اگر کسی دانلود کرده اون رو روی فروم آپلود کنه .
    هر اقدام بزرگ ابتدا محال به نظر می رسد . توماس کارلایل

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedking
    بچه ها من نمی تونم این فرم 105031 رو از سایت migrationsverket دانلود کنم مثل اینکه فایلش قابل save شدن نیست و فقط می تونید پرینت بگیرید، لطفاً اگر کسی دانلود کرده اون رو روی فروم آپلود کنه .
    حامد آقا،
    اگه پست اول همین تاپیک رو می خوندی لینک دانلود رو می دیدی! من دیروز حتی به روزشم کردم تا فرم پارسال نباشه...
    لطفا" دقت کنید!!!
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

سلام: ترجمه رسمی شناسنامه برای همه هست یا برا متاهل ها؟؟؟؟
    به چه زبانی؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba1366mehr
    سلام: ترجمه رسمی شناسنامه برای همه هست یا برا متاهل ها؟؟؟؟
    به چه زبانی؟
    برای متاهل ها...
    انگلیسی دیگه
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Automotive Engineering

سلام،
    من الان ترم 10 هستم و فقط پروژه دارم و تا 1 ماه دیگه فارغ التحصیل میشم. چند تا سوال دارم:
    1- من الان پاسپورت دارم، آیا برای سفارت باید مدرک کارشناسی رو ارائه بدم؟ یعنی باید فارغ التخصیل شده باشم؟
    2- یکی از اعضا گفته که سفارت ترجه شناسنامه رو هم میخواد ولی من توی لیستی که توی سایت سفارت بود و لیستی که شما گذاشتین همچین چیزی ندیدم، اگر بخوان که من حدود یک هفته عقب میفتم.
    3- الان من اگه فردا با مدارک کامل برم کارم تمام میشه؟ یا اینکه نوبت میدن و بعدا باید برم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, Uppsala University

نقل قول نوشته اصلی توسط amirnir2002
    2- یکی از اعضا گفته که سفارت ترجه شناسنامه رو هم میخواد ولی من توی لیستی که توی سایت سفارت بود و لیستی که شما گذاشتین همچین چیزی ندیدم، اگر بخوان که من حدود یک هفته عقب میفتم.
    3- الان من اگه فردا با مدارک کامل برم کارم تمام میشه؟ یا اینکه نوبت میدن و بعدا باید برم؟
    2-ترجمه شناسنامه فقط براي همسر افراد متاهل لازم است.
    3-مدارك رو كه تحويل بدين ديگه فقط پيگيري ميكنيد.

سلام.
    می خواستم بدونم برای مراجعه به سفارت سوئد برای گرفتن ویزای تحصیلی یک ساله در سوئد باید منتظر اصل پذیرش باشیم که بیاد یا با همون فایل پی دی اف که تو استودرا توی پروفایلمون هست باید اقدام کنیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Ashymashy
    سلام.
    می خواستم بدونم برای مراجعه به سفارت سوئد برای گرفتن ویزای تحصیلی یک ساله در سوئد باید منتظر اصل پذیرش باشیم که بیاد یا با همون فایل پی دی اف که تو استودرا توی پروفایلمون هست باید اقدام کنیم؟
    دوست عزیز هیچ مدرکی برای شما از سوئد پست نمیشه ( نامه پذیرش یا چیز دیگه ) همون فایل PDF نامه پذیرش اصلی شما محسوب می شه و باید همونو ببرید سفارت و کفایت می کنه .
    اگه نامه پذیرش رو با دقت بیشتری بخونید اینو می بینید :

This is your official Letter of admission. No hard copy of this notification will be issued or sent by postal service. The Swedish migration board has informed the Swedish embassies and Consulates worldwide regarding this new type of Letter of admission used by Swedish universities.
    هر اقدام بزرگ ابتدا محال به نظر می رسد . توماس کارلایل

Junior Member

این نامه ی تمکن مالی که باید در دو نسخه باشه آیا هر دو تا نسخه باید اصل باشه؟
    من 1 نسخه گرفتم فقط! نمیشه از همین یک کپی بگیرم؟اینجوری یک هفته دیگه عقب می افتم که!!!لطفا زود جواب بدین چون من برا فردا بلیط گرفتم بیام تهران(از مشهد!)
    real eyes realize real lies

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)