صفحه 6 از 45 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 441

موضوع: مدارک لازم برای ویزای دانشجویی

پیش فرض پاسخ : مدارک لازم برای ویزای دانشجویی

دوستان من که پاسپورتم رو عوض کردم و در پاسپورت قبلي ام ويزاي توريستي شينگن خورده بود بايد علاوه بر کپي اون صفحه ويزا کپي صفحه اول پاسپورت قبلي که سوراخ شده رو هم ببرم سفارت؟ اصل پاسپورت قبلي رو هم مي خوان؟ نمي خوام اصلش رو نشون بدم بهشون چون مهر سفارت کانادا توش خورده که نشون ميده از اونجا ريجکت شده بودم...چي کار کنم؟

ممنون

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Electric Power Engineering MSc and PhD - Chalmers

نقل قول نوشته اصلی توسط hn
    دوستان من که پاسپورتم رو عوض کردم و در پاسپورت قبلي ام ويزاي توريستي شينگن خورده بود بايد علاوه بر کپي اون صفحه ويزا کپي صفحه اول پاسپورت قبلي که سوراخ شده رو هم ببرم سفارت؟ اصل پاسپورت قبلي رو هم مي خوان؟ نمي خوام اصلش رو نشون بدم بهشون چون مهر سفارت کانادا توش خورده که نشون ميده از اونجا ريجکت شده بودم...چي کار کنم؟

ممنون
    سلام

بارها گفتم بازم میگم. آفیسرهایی که پرونده های ویزای دانشجویی سوئد را بررسی می کنند هیچ ارزشی برای مسایل جنبی قایل نیستند. مدارک کامل = ویزا
    اینکه شما ریجکت شدید یا بعدا میخواهید در سوئد بمونید یا برید یا فامیل در سوئد داریدو...هیچ تاثیری ندارد.

در ضمن افرادی که در سفارت سوئد کار میکنند هیچ نظری روی پرونده شما نخواهند داد. فقط مدارک شما را دریافت کرده و سوئد میفرستند.
    Resigned Mod. <br />.

Junior Member

یه سوال از بچه هایی که پارسال ویزا گرفتن
    -برای تمدید ویزاتون از تهران باید اقدام کنید؟
    -توی مدارک تمدید یه record میخاد از مقدار پولی که تو یکسال گذشته واسه ساپورت داشتید.این جریانش چیه؟آیا باید با اون چیزی که پارسال اعلام کردید مطابقت کنه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط s_badiozaman
    من خانمم با روسري انداخت و ازش قبول كردن. (گوش هاش هم نا پيدا بود )
    سلام دوست عزيز
    يه لطفي بكنين جواب اين سوالات رو اگه مي دونين بدين
    درفرم همراه (co-applicant ) :
    آيا قسمت 1 براي همراه (همسر) و بقيه قسمت ها 10-2 براي خود متقاضي است يا نه براي همراه است ؟
    قسمت 2 prolongation هست ديگه و 2 years ؟
    قسمت 10 رو چي بايد بنويسيم؟
    اگه يه دوست خير پيدا بشه و نمونه فرم پر شده ( فرم همراه نه خود متقاضی) رو بزاره كلي ثواب داره به خدا
    لطفا زود جواب بدين (فردا وقت سفارت دارم)
    ممنون دوستان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, Uppsala University

نقل قول نوشته اصلی توسط shahab926
    سلام دوست عزيز
    يه لطفي بكنين جواب اين سوالات رو اگه مي دونين بدين
    درفرم همراه (co-applicant ) :
    آيا قسمت 1 براي همراه (همسر) و بقيه قسمت ها 10-2 براي خود متقاضي است يا نه براي همراه است ؟
    قسمت 2 prolongation هست ديگه و 2 years ؟
    قسمت 10 رو چي بايد بنويسيم؟
    اگه يه دوست خير پيدا بشه و نمونه فرم پر شده ( فرم همراه نه خود متقاضی) رو بزاره كلي ثواب داره به خدا
    لطفا زود جواب بدين (فردا وقت سفارت دارم)
    ممنون دوستان
    فايل رو به ضميمه مشاهده نماييد.

Junior Member

توصیه می کنم عکستون رو خودتون با دوربین بگیرید و 4000 تومن بی خود تو جیب عکاسی نریزید!
    خانم ها هم فقط باید گردی صورتشون پیدا بشه که دقیقا از محل رویش مو! و از کنار گوش ها تا زیر چونه می شه و هیچ کاری هم به حجاب ندارن و الزامی به پیدا بودن مو و گردن و گوش نیست!
    در ضمن مدارک رو هم بهتره به هم منگنه نکنید ( بر خلاف توصیه ی اکید حیدری) چون خودشون دوباره باز می کنند. فقط کافیه که دو دسته مدارک تو دو تا کاور جدا باشه
    آخرین توصیه هم این که ساعت 10-11 برید وقت بگیرید با این که میگه تا 2 هفته دیگه وقت نمی دن، و برید بگردید تا ساعت 2 که نوبت دانشجوهاست. بازم هرجور راحتید!
    A Journey of a Thousands miles Begins with A SINGLE step<br />http://www.applyabroad.org/forum/index.php/topic,19693.0.html

نقل قول نوشته اصلی توسط magic
    توصیه می کنم عکستون رو خودتون با دوربین بگیرید و 4000 تومن بی خود تو جیب عکاسی نریزید!
    ولی فکر نکنم زیاد ایده خوبی باشه ها.
    اتفاقا 4000 تومن ارزش نداره که بخای وقت بذاری دوربین تنظیم کنی عکس بگیری و پرینت کنی. با دوربین های دیجیتال معمولی و نور پردازی آماتور داخل خونه هم که معمولا عکس زیاد جالب نمیشه. تازه اگه همه دوربین دیجیتال و پرینتر رنگی داشته باشن.
    بهتره تو این یه مورد ریسک نکنین.
    I am in Uppsala, feel free to ask questions

Senior Member

دوستان یه سوال ...

من از KTH پذیرش دارم و همه چی مرتبه ... فقط در اون بخش از نامه پذیرش که personal notes رو مینویسه من هنوز اون پیغام

We regret to inform you that your application does not meet the requirements for admission ... رو دارم !! همونکه

برای غیر رسمی بودن مدارک اشتباها" تو پروفایلا میزدن.

با وجود اینکه جلوی KTH نوشته Admitted فکر میکنید با سفارت برای ویزا به مشکلی بخورم ؟؟؟ ممنون

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

نقل قول نوشته اصلی توسط milad.ra
    دوستان یه سوال ...

من از KTH پذیرش دارم و همه چی مرتبه ... فقط در اون بخش از نامه پذیرش که personal notes رو مینویسه من هنوز اون پیغام

We regret to inform you that your application does not meet the requirements for admission ... رو دارم !! همونکه

برای غیر رسمی بودن مدارک اشتباها" تو پروفایلا میزدن.

با وجود اینکه جلوی KTH نوشته Admitted فکر میکنید با سفارت برای ویزا به مشکلی بخورم ؟؟؟ ممنون

نه مشکلی نخواهد بود، مهم اون فایل PDF ه که مشکلی نداره...
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط azim_utd
    نه مشکلی نخواهد بود، مهم اون فایل PDF ه که مشکلی نداره...
    عظیم جان مشکل همینه که تو اون pdf تمام personal note -ها رو مینویسه ! و این پاراگراف تو pdf هم هست !

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)