صفحه 7 از 45 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 441

موضوع: مدارک لازم برای ویزای دانشجویی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک لازم برای ویزای دانشجویی

Hi
    I have an urgent question: I plan to apply for Sweden visa and I have a valid passport . My question is that, is it necessary to have "mohre ejazeh khoroj" in my passport? r
    It is really important to me, please tell me for sure about this matter.
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط taghia
    Hi
    I have an urgent question: I plan to apply for Sweden visa and I have a valid passport . My question is that, is it necessary to have "mohre ejazeh khoroj" in my passport? r
    It is really important to me, please tell me for sure about this matter.
    2
    Dear
    If you have any problems with military service, you need to have this permission from them and it's not important for embassy of sweden but if you wanna go out from your
    country you need to have this stamp on your passport

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Abtin.
    Dear
    If you have any problems with military service, you need to have this permission from them and it's not important for embassy of sweden but if you wanna go out from your
    country you need to have this stamp on your passport
    Thanks so much. So, I first apply for visa then for exit permission

Junior Member

یه تذکر! BS حتما به نام خودتون باشه اگه به نام ولی باشه reject میشید اساسی
    A Journey of a Thousands miles Begins with A SINGLE step<br />http://www.applyabroad.org/forum/index.php/topic,19693.0.html

Senior Member

يه سوال من متاهل هستم اما شوهرم باهام نمياد مبلغ ساپورت مالي چقدر بايد باشه ؟ايا واسه گرفتن ويزا بهم گير نميدن چون شوهرم همرام نيست ممكنه بهم ويزا ندن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط niloofarsa
    يه سوال من متاهل هستم اما شوهرم باهام نمياد مبلغ ساپورت مالي چقدر بايد باشه ؟ايا واسه گرفتن ويزا بهم گير نميدن چون شوهرم همرام نيست ممكنه بهم ويزا ندن؟
    سوال اول : 146000 کرون

سوال دوم : شما مشکلی نداری که تنهایی برای ویزا درخواست بدی حتی اگر شوهر شما ایران بمونه و شما تنهایی بری احتمال ویزا گرفتن شما بیشتر هم میشه ( البته این نکته برای ویزای سوئد مهم نیست چون اگر مدارکتون کامل باشه هم خودتون هم همسرتون به راحتی ویزا می گیره ولی برای بعضی کشورهای اروپایی نوعی tie محسوب میشه برای برگشتن اگر یکنفر اینجا گروگان بمونه ;D )
    هر اقدام بزرگ ابتدا محال به نظر می رسد . توماس کارلایل

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Eyelash
    با درود
    دوست عزیز عکاسی ای که با سفارت کار میکنه و در نزدیکی خود سفارت هست، عکس را با شال طوری که گردن مشخص باشه میندازه. گرچه روزی که من رفته بودم سفارت، خانمی هم اومده بود که عکس بی حجاب انداخته بود، که از نظر سفارت مشکلی نیست، فقط بهش گفتن که اگر توی فرودگاه ازتون ایراد گرفتن مسئولیتش به عهده خودتون هست. من توصیه میکنم برای اینکه دوباره کاری نشه در همون عکاسی نزدیک سفارت عکس بندازید.
    شاد باشید
    با سلام
    در مورد عکس آقایان که قانون خاصی ندارد؟ حتماً نوع پاسپورتی ولیکن بدون هرگونه روتوش؟ حال سوال این است که گیر خاصی که در مورد نداشتن کراوات که داده نمیشود؟ اصولاً آیا ایران اجازه الصاق عکس مردانه با کراوات در پاسپورت میدهد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط 3388
    با سلام
    در مورد عکس آقایان که قانون خاصی ندارد؟ حتماً نوع پاسپورتی ولیکن بدون هرگونه روتوش؟ حال سوال این است که گیر خاصی که در مورد نداشتن کراوات که داده نمیشود؟ اصولاً آیا ایران اجازه الصاق عکس مردانه با کراوات در پاسپورت میدهد؟
    خب چه کاریه؟!!!!
    حالا شما بدون کراوات عکس بگیر وقتی رفتی اونجا تا آخر عمرت با کراوات عکس بگیر!!! ;D
    به قول قدیمیا : 1 سال بخور نون و تره، یه عمر بخور نون و کره!!! (چه ربطی داشت خودمم نمی دونم! )
    سلاخی می گریست
    به قناری کوچکی دل باخته بود ...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط iman-kth
    خب چه کاریه؟!!!!
    حالا شما بدون کراوات عکس بگیر وقتی رفتی اونجا تا آخر عمرت با کراوات عکس بگیر!!! ;D
    به قول قدیمیا : 1 سال بخور نون و تره، یه عمر بخور نون و کره!!! (چه ربطی داشت خودمم نمی دونم! )
    ایمان جان سلام
    با عرض معذرت، همانطوریکه خودت هم گفته ای جوابت زیاد ربطی به سوالات من نداشت. من بهیچ وجه عشق کراوات ندارم و تنها دو سوال مطرح کردم که به نحوی به آن مربوط میشد چون دوستم را ظاهرا در سفارتی (نه سفارت سوئد) رد کردند و حدس میزند یکی از دلایل عکس بدون کراواتش بوده است. لذا اگر پاسخ سوالات مطرح شده داده شود ممنون میشوم. تشکر

ApplyAbroad Veteran
    tornado آواتار ها

نيازي به كروات نيست؛ من نديدم كسي عكس با كروات گرفته باشه.
    عكس بايد كاملا بدون روتوش باشه.
    اطلاعات من بر مبنای تجربیات و شنیده های من است که ممکن است در برخی مواقع هم نادرست باشد یا به روز نباشد!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)