صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 22

موضوع: ویزای ترانزیت انگلیس برای پرواز به نیویورک

Member
    رشته و دانشگاه
    مطالعات خاورمیانه- دانشگاه کلمبیا- نیویورک

پیش فرض ویزای ترانزیت انگلیس برای پرواز به نیویورک

یه سوال داشتم آیا کسی میدونه اگر پروازی بخواد تو لندن استاپ داشته باشه و بعد چینج کنی واسه یو اس، احتیاج هست از انگلیس ویزای ترانزیت گرفت یا نه؟ میدونم فرانسه مثلا ویزای ترانزیت میخواد.

پیش فرض پاسخ : ویزای ترانزیت انگلیس برای پرواز به نیویورک

سلام

اگه ویزای دانشجویی باشه برای US. نه احتیاج به ویزای ترانزیت نیست.
    If you wish it, It is no dream

Member
    رشته و دانشگاه

واقعا؟ این خیلی عالیه. مطمئنید دیگه؟

دوستم شهریور با همین شرایط رفت، مگر اینکه از اون موقع تغییر کرده باشه که بعید می دونم.
    If you wish it, It is no dream

Member yasinhajizadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی طی کشی

No, you dont need any transit visa
    با عرض پوزش از همه دوستان گرامی‌، به دلیل برخورد نامناسب مدیران انجمن، از ادامه فعالیت معذورم

Junior Member

سلام. اطراف لندن چند تا فرودگاه هست که یکیش هایترو هست. اگه پروازتون در هایترو بنشینه و بعدیش هم از همونجا بلند شه ویزا ترانزیت نمیخواد. اما اگه مجبور شین فرودگاه عوض کنید باید ویزا ترانزیت بگیرید قیمتش هم 90 هزار تومان هست. برای اطلاعات بیشتر به سایت سفارت انگلستان در تهران مراجعه کتید.
    اینکه زاده آسیایی رو میگن جبر جغرافیایی

Member
    رشته و دانشگاه

http://www.britishembassy.gov.uk/ser...=1037385173372

من یه خرده گیج شدم اینها تو سایت سفارت انگلیس تو تهران نوشته. آخرش معلوم نیست که ویزا میخواد یا نه.

Do I need a visa if I am transiting the UK on the way to another country?

If you are a visa national you will require a visa to enter the UK in transit.

If you are entering the UK in transit to another country and will remain in the UK for no longer than 48 hours, you will need to obtain a 'visitor in transit' visa. If you wish to stay in the UK for more than 48 hours you will need to apply for a visit visa.

You may be able to transit the UK, at the discretion of the Immigration Officer, without holding a 'visitor in transit visa'. This is known as the Transit without Visa concession (TWOV).

Do I qualify for the TWOV concession?
    To qualify you must:

* arrive on a cruise ship and depart on the same ship within 24 hours
    * arrive and depart by air within 24 hours with no intention of remaining in the UK. (You may travel by rail or road between two airports)
    * hold a confirmed booking on a flight or ship departing within 24 hours of your arrival in the UK
    * have the documents you will need to be allowed to enter the country you are travelling to
    * have the documents you will need for any other country that you may pass through on your journey

Are there any nationalities excluded from the TWOV concession?

This concession does not apply to certain visa nationals, who must hold a visa to pass through the UK on the way to another country, even if they are not entering the UK or changing airports. This is known as a "direct airside transit" visa (DATV). If you are a national of one of the counties in the link below, you will need to have a valid UK direct airside transit visa.
    Passengers holding a direct airside transit visa will not be able to pass through immigration control. You will not normally be allowed to remain overnight to await an onward connection.

How do I apply for a visitor in transit visa?
    If you wish to apply for a visitor in transit visa you must be able to show that you:

* have any necessary visa for the country you are travelling to
    * are in transit to a country outside the UK, Channel Islands, Isle of Man and the Irish Republic
    * have both the means and intention of proceeding at once to another country;
    * are assured of entry there
    * satisfy the Immigration Rules as a visitor

Junior Member

آقا اینا همش حرف زیادیه. من خودم از آمریکا برگشتم 150 دلار هم هزینه کردم برای ویزای ترانزیت چون می دونستم لازمه چون ویزای آمرکام اعتبار نداشت. هیچ جا چک نکردن آخر سر عصبانی شدم به یکیشون گفتم من ویزای ترانزیت دارم، گفت لازم نیست، اون موقع کلی فحش دادم به اینا که فقط می خوان پول مفت از مردم بگیرن. تو که داری میری اصلا لازم نیست. یه بار دقیق تر website انگلیس رو بخون.

Besides, England does not need any transit visa for us
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Junior Member

حتي اگر پرواز ورودي و خروجي از دو ايرلاين متفاوت باشد؟

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)