صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 22

موضوع: ویزای ترانزیت انگلیس برای پرواز به نیویورک

پیش فرض پاسخ : ویزای ترانزیت انگلیس برای پرواز به نیویورک

نقل قول نوشته اصلی توسط arman2
    حتي اگر پرواز ورودي و خروجي از دو ايرلاين متفاوت باشد؟
    Change of airline does not make any change... , providing that ypu do not change the airport....z
    Read, Think, then Talk....z

Member
    رشته و دانشگاه
    مطالعات خاورمیانه- دانشگاه کلمبیا- نیویورک

من از خود سفارت انگلیس و همچنین از هواپیمایی بریتیش ایرویز پرسیدم و گفتند در صورتی که ویزای دانشجویی آمریکا رو دارید اگر فاصله بین دو پروازتون کمتر از 24 ساعت باشه و نخواهید فرودگاهتون رو عوض کنید یعنی اگه نخواهید مثلا از هیترو برید گتویک احتیاج به ویزای ترانزیت ندارید.

ایا این چیزی که گفتید فقط برای ویزای دانشجویی آمریکاست یا برای کانادا هم صادقه؟
    Applause dies away<br />Trophies gather dust <br />Winners are soon be forgotten<br />THINK AGAIN

Member
    رشته و دانشگاه
    مطالعات خاورمیانه- دانشگاه کلمبیا- نیویورک

نقل قول نوشته اصلی توسط alexsir
    راستش نمیدونم. من با توجه به شرایط خودم پرسیدم و این جواب رو گرفتم. من فکر کنم ولی خیلی فرقی نمی‌کنه کشور مقصد کجاست.
    http://www.ukvisas.gov.uk/en/ukvqr?r...&location=Iran
    این صفحه رو ببینید بالاش به قرمز همین رو نوشته. ضرر هم نداره یه زنگ بزنید سفارت انگلیس تو تهران.

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

تا جایی که من میدونم و به طور کلی لندن ویزای ترانزیت نمیخواد مگر اینکه بخوای بیشتر از 24 ساعت بمونی
    ربطی به این که کجا میرید نداره
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط redif2003
    سلام. اطراف لندن چند تا فرودگاه هست که یکیش هایترو هست. اگه پروازتون در هایترو بنشینه و بعدیش هم از همونجا بلند شه ویزا ترانزیت نمیخواد. اما اگه مجبور شین فرودگاه عوض کنید باید ویزا ترانزیت بگیرید قیمتش هم 90 هزار تومان هست. برای اطلاعات بیشتر به سایت سفارت انگلستان در تهران مراجعه کتید.
    این درسته!

اینطوری نیست که لندن یا انگلیس کلا ویزای تراتزیت نخواد. فقط اگر پرواز در لندن در فرودگاه هیترو ( (London Heathrow Airport (LHR) بشینه و از همین فرودگاه هم بلند بشه ویزای ترانزیت نمی خواد. البته تا اونجا که من دیدم همه پروازهای "تهران-لندن-یکی از شهرهای آمریکا" از فرودگاه هیترو connect میشن پس قاعدتا نباید نگران ویزای ترانزیت بود. اما به هر حال دقت کنید که پرواز connectionتون از فرودگاه دیگه ای نباشه تو لندن.

I did it 3 years ago for Canada without any problem...z
    Read, Think, then Talk....z

Senior Member

پرواز دارای connection از فرودگاه هیترو به کانادا هم ویزای ترانزیت نمی خواد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر، دانشگاه صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط tamoochin نمایش پست ها
    آقا اینا همش حرف زیادیه. من خودم از آمریکا برگشتم 150 دلار هم هزینه کردم برای ویزای ترانزیت چون می دونستم لازمه چون ویزای آمرکام اعتبار نداشت. هیچ جا چک نکردن آخر سر عصبانی شدم به یکیشون گفتم من ویزای ترانزیت دارم، گفت لازم نیست، اون موقع کلی فحش دادم به اینا که فقط می خوان پول مفت از مردم بگیرن. تو که داری میری اصلا لازم نیست. یه بار دقیق تر website انگلیس رو بخون.

سلام دوست عزیز. من نوشته ی شما درباره ی ویزای ترانزیت رو خوندم الان. من تو موقعیت تقریبا مشابه هستم: از بوستون به منچستر با ایرلاین و بعد یک ساعت از منچستر به ‍پاریس با یه ایرلاین دیگه تو همون فرودگاه. ویزای شنگن سه ماهه دارم. ویزای امریکام سینگل بود. سال دوم دکترا هستم.

اگه جواب این چند سوال رو یادتون بیاد و با من به اشتراک بذارین خیلی خیلی ممنون میشم.

آیا شما چمدون هم چک-این کرده بودین یا فقط کری آن داشتین؟ (تو سایت gov.uk نوشته دو مدل ویزای ترانزیت هست:

میکه اگه چمدونی چک این باشه باید از چک مرزی رد شد برای برداشتن چمدون و درنتیجه ویزای دومی لازمه )
    ایرلاین آمریکا به انگلیس و انگلیس به ایران رو یادتون میاد؟

ویزای ترانزیت چقدر طول کشید تا صادر بشه؟

بازم ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط alexsir نمایش پست ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1982 نمایش پست ها
    تا جایی که من میدونم و به طور کلی لندن ویزای ترانزیت نمیخواد مگر اینکه بخوای بیشتر از 24 ساعت بمونی
    ربطی به این که کجا میرید نداره
    سلام،
    توی این سایت (سایت دولت انگلستان) میتونید چک کنید که به شرایط خودتون آیا ویزای فرودگاه لازم دارید یا نه:
    https://www.gov.uk/world/coming-to-the-uk

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)