نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: ايا ذكر admission بدون fund داشتن ميتونه نكته مثبتي براي جلب نظر اساتيد باشه؟!

Junior Member

پیش فرض ايا ذكر admission بدون fund داشتن ميتونه نكته مثبتي براي جلب نظر اساتيد باشه؟!

ايا ذكر admission بدون fund داشتن ميتونه نكته مثبتي براي جلب نظر اساتيد باشه؟! يا اينكه بهتره آدم اين موضوع رو پنهان كنه؟
    نظرتون چيه؟ :-[

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ايا ذكر admission بدون fund داشتن ميتونه نكته مثبتي براي جلب نظر اساتيد باشه؟!

بستگی به دانشگاه داره. بعصی دانشگاهها پذیرش می دهند بعد از دانشجو می خواهند که با استادا تماس بگیرند. در اینصورت ذکر پذیرش خیلی مهم است (اولش نگید که فاند ندارید) اما در بعضی دیگر که admission committee دارند چندان موثر نخواهد بود چرا که بر اساس بودجه سال بعد به تعدادی از دانشجوها فاند دادند و شما احتمالا هیچ فاندی دریافت نخواهید کرد. تجربه من اینه که دانشگاههایی که admission committe دارند فاند که هیچ، پذیرش گرفتن هم خیلی سخت است.

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : ايا ذكر admission بدون fund داشتن ميتونه نكته مثبتي براي جلب نظر اساتيد باشه؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط oOmadam
    ايا ذكر admission بدون fund داشتن ميتونه نكته مثبتي براي جلب نظر اساتيد باشه؟! يا اينكه بهتره آدم اين موضوع رو پنهان كنه؟
    اگر منظورتون اینه که بعد از گرفتن پذیرش می‌خواهید با استادهای همون دانشگاه تماس بگیرید و ازشون بخواهید که ساپورتتون بکنند، به نظر من حتما بگید که پذیرش بدون فاند گرفته‌اید.

من منظورتون رو درست نمی فهمم!
    یعنی admission گرفتید ، و حالا می خواین fund بگیرید ، به استاد اینو بگید یا نه؟؟؟!!
    یعنی اگه ما می گفتیم نگید ، به استاد می گفتید من فاند دارم؟؟!! خوب اون وقت جواب می ده : " دیگه با من واسه چی تماس گرفتی؟؟!!"
    اصلا از استاد چی می خواین؟ اگه فاند می خواین ، پس باید بگید و نگفتنش معنی نداره!
    نکته مهم اینه که فاند خواستن برای دانشجو های پذیرفته شده یه حق مسلمه و اصلا خجالت نکشید ، از من می پرسید من می گم مستقیم زنگ بزنید به استاد و بهش بگید که از research مربوطه اش خوشتون می آد و فاند می خواین.
    (من خودم فاندم رو همین جوری گرفتم)
    In GOD We Trust, All Others Pay Cash

ApplyAbroad Champion

فکر می‌کنم منظور ایشون این بود که به استاد بگن که پذیرش رو گرفته‌اند و فقط فاند احتیاج دارند یا این که چیزی در مورد گرفتن پذیرش نگن.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

من حدس می زنم شاید این دوستمون منظورش اینه که مثلاً آیا به استاد دانشگاه X بگه از دانشگاه Y پذیرش بدون fund گرفته و از استاد بخواد بهش پذیرش و fund بده یا اینکه ازش قایم کنه چون ممکنه در نظر استاد نکته منفی ای حساب بشه که نتونسته fund بگیره.
    علت اینکه این طوری حدس زدم این جمله ایشون بود "يا اينكه بهتره آدم اين موضوع رو پنهان كنه؟" آخه این موضوع کاملاً منطقیه که آدم به استاد بگه من توی دانشگاه شما پذیرفته شدم و حالا دنبال fund هستم.
    ایکاش ایشون دقیقاً منظورش رو بیان می کرد که هر کدوممون یک حدسی نزنیم.

اگه حدس من درست باشه به نظرم بگو از فلان دانشگاه پذیرش گرفتی ولی ترجیح می دی که با اونا کار کنی.
    اگر هم بچه ها درست منظورت رو متوجه شدن: 100% به استادت بگو که از دانشکده پذیرش گرفتی و منتظر fund هستی.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ايا ذكر admission بدون fund داشتن ميتونه نكته مثبتي براي جلب نظر اساتيد ب

اگر منظورتون اینه که
    من منظورتون رو درست نمی فهمم!
    فکر می‌کنم منظور ایشون این بود که
    من حدس می زنم شاید این دوستمون منظورش اینه که... علت اینکه این طوری حدس زدم....اگه حدس من درست باشه...اگر هم بچه ها درست منظورت رو متوجه شدن
    آقا یا خانم oOmadam لطفا یکبار دیگه منظورتون رو به طور واضح بیان بفرمائید!

Junior Member

من اومدم...اووووووووووه ماشاالله همه تحليلگرند!
    آره از يك دانشگاه پذيرش دارم ولي fund ندارم...منظورم از اين سوال اينه كه پذيرش داشتن از يك دانشگاه ميتونه استاد اون دانشگاه رو برايfund دادن به دانشجو تشويق كنه يا نه بر عكس استاده براي اينكه خودش رو با admission office در نندازه ترجيح ميده fund نده!!!!؟

من اومدم...اووووووووووه ماشاالله همه تحليلگرند!
    آره از يك دانشگاه پذيرش دارم ولي fund ندارم...منظورم از اين سوال اينه كه پذيرش داشتن از يك دانشگاه ميتونه استاد اون دانشگاه رو برايfund دادن به دانشجو تشويق كنه يا نه بر عكس استاده براي اينكه خودش رو با admission office در نندازه ترجيح ميده fund نده!!!!؟
    Definitely it would be an advantage.l

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)