صفحه 9 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 91

موضوع: تسریع صدور کارت پایان خدمت و گذرنامه (پس از ترخیص از خدمت)

Member
    رشته و دانشگاه
    Queen's University Belfast, Electrical Enginering

پیش فرض پاسخ : تسریع صدور کارت پایان خدمت و گذرنامه (پس از ترخیص از خدمت)

سلام به همگی، یه سوالی داشتم از دوستان
    من 1/5/93 تاریخ اتمام سربازیم بوده، اما هنوز کارتم نیومده، رفتم یگان، گفتند چون کسری داشتی، تا حقوقت قطع نشه، ما برات بلامانع نمیزنیم تا صدور کارتت پیگیری بشه، برا همون من دو ماهی واستادم تا نشون بدم به اینا که حقوقم قطع شده، پرینت گرفتم از حقوقم و گفتم که قطع شده، بعد اینا بلامانع رو برام رد کردند که بالاخره درخواست صدور کارتم تو تاریخ 11/8/93 رفت برا نظام وظیفه، از یگان که میپرسم میگه تو دی ماه کارتت میاد، از پلیس + 10 پیگیری میکنم میگه تو سیستم زده هنوز اعزام خدمت، از یگان پرسیدم چرا اینطوزیه، میگه درخواست کارتت از یجایی بره یجای دیگه!! (نمیدونم دقیقا کجا!!) اینا هم عوضش میکنن، حالا من موندم چیجوری کاری کنم که سریعتر بیاد کارتم، اگرم کاری از دستم بر نمیاد حداقل بفهمم کجاست و چه مراحلی رو طی میکنه!!، میشه کسی راهنماییم کنه که کجا باید تماس بگیرم و پیگیری کنم، به 096480 که زنگ میزنم که میگه اشتباست این شماره!!، من نیروی زمینی ارتش بودم، خونم بابل هست اما محل خدمتم تهران

Junior Member

سلام. من ويزام تا يک ماه ديگه مياد. تازه دارم با کسری ترخيص ميشم. خيلی برام مهمه که زودتر توی پاسپورتم مشکل خروج رو حل کنم. ميتونم بلافاصله بعد از ترخيص برم واسه خروج از کشور اقدام کنم؟ خيلی خيلی مهمه برام اين مسئله.

سلام،من پاسپورت دارم ولی دست اداره گذرنامه است واسه سربازی تحویل دادم،ایا با برگه ای که از یگان پیگیرم قبل اومدن کارت پایان خدمت میتونم پاسپورتمو بگیرم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی تربیت مدرس

سلام دوستای گلم.
    من 1 شهریور ترخیص شدم. امریه پدافند نیروی هوایی خاتم النبیا بودم، بدلایلی کارای تسویه حساب و اون برگه موقتی که بهمون میدن رو یک ماه دیرتر انجام دادم. الان که تقریبا دو ماه از ترخیصم میگذره، از سامانه پیامکی نظام وظیفه استفاده کردم، میگه اعزام به خدمتی 1 شهریور 92!! یعنی فکر کنم خاتم الانبیا اون نامه رو به نظام وظیف نزده هنوز!! درسته؟ رفتم پلیس +10 گفت برو بابا زوده!! هر وقت چهار ماه شد، تازه بیا ببینم چیکار میشه کرد!!!
    به نظرتون چکار کنم؟ ضمن اینکه تهران نیستم برم پدافند هوایی خاتم النیبا پیگیری کنم

پیش فرض پاسخ : تسریع صدور کارت پایان خدمت و گذرنامه (پس از ترخیص

سلام دوستان من 1 مرداد ترخیص میشم و باید 10 مرداد به مدت دو ماه از کشور خارج بشم. گذرنامه از قبل دارم و اعتبار هم داره. قرار شده 31 تیر تصویه کنم و 1 مرداد اطلاعاتم برای ستاد نیرو زمینی ارسال بشه. با توجه به داشتن گذرنامه اگر اطلاعات تو نظام وظیفه ثبت شه کفایت میکنه تا ممنوع الخروجیم رفع بشه یا حتما باید کارت بیاد؟ امکانش هست که یگان خودم اطلاعاتم رو زودتر از تاریخ ترخیص برای ستاد بفرسته؟

من همسرم ترخیص شد همین امروز، چقدر طول میکشه بیاد کارت پایان خدمتش، با نامه ترخیص میشه از کشور خارج بشه ؟ پاسپورت داره.

با سلام خدمت دوستان

یه سوال خیلی ضروری داشتم ممنون میشم اگه کمک یا راهنمایی کنید.
    من ۳ ماه و ۴ روز خدمت داشتم و در حین خدمت پذیرش گرفتم واسه امریکا و وارد دانشگاه شدم. در حین تحصیل تونستم از ۳ سال پروژه قبلی ۱۸ ماه کسری بگیرم. با توجه به اینکه در مجموع 21 ماه (خدمت و کسری) رو انجام دادم، برای گرفتن کار پایان خدمت باید چکار کنم؟ الان خارج از کشور هستم.
    ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alifoudazi65 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان

یه سوال خیلی ضروری داشتم ممنون میشم اگه کمک یا راهنمایی کنید.
    من ۳ ماه و ۴ روز خدمت داشتم و در حین خدمت پذیرش گرفتم واسه امریکا و وارد دانشگاه شدم. در حین تحصیل تونستم از ۳ سال پروژه قبلی ۱۸ ماه کسری بگیرم. با توجه به اینکه در مجموع 21 ماه (خدمت و کسری) رو انجام دادم، برای گرفتن کار پایان خدمت باید چکار کنم؟ الان خارج از کشور هستم.
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    متاسفانه باید خدمتتون بگم که ازپارسال قوانین کسری خدمت تغییر کرده و بشدت کسری ها کاهش یافته و بعضی از کسری ها هم کم لم یکن شده!!! بهتون پیشنهاد میکنم قید کسری هاتون رو بزنین چون تمام قوانین تغییر کردن!!!! بنده خودم سر همین تغییر قوانین 7 ماه از کسری هام پرید!!!

Junior Member

سلام. من 1/3/97 خدمتم تموم شده. دیروز رفتم از پلیس +10 استعلام گرفتم و وضعیت خدمتم تموم شده خورده از تاریخ 6/3/97. این یعنی اسم من رد شده و باید فقط منتظر دریافت کارت در یک ماه آینده باشم؟
    مشکل من اینه که باید برای ویزای همراه فرانسه اقدام کنم و زمان اقدام کردنم هم داره تموم میشه. نیاز دارم کارتم زودتر بیاد. چه کار میشه کرد که این فرآیند سریعتر بشه؟ چون هرکسی یه مدتی میگه. یکی میگه دو هفته یکی میگه یه ماه یکی میگه هنوز فروردینی ها کارتشون نیومده.

و یه سوال دیگه اینکه هیچ نهادی نمیتونه یه نامه رسمی به من بده که خدمت من تموم شده و الان منتظر دریافت کارت هستم؟ امروز میدون سپه هم رفتم میگفت ما نیمیدیم نامه منتظر باش تا بیاد. یگانم هم همین جوابو میده. چه باید کرد؟؟ حداقل نامه رو میشه ترجمه کرد برد سفارت.

ممنون میشم از پاسختون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Engineer

سوال منم هست. بعد از ترخیص کی میتونیم از کشور خارج بشیم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)