صفحه 5 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 91

موضوع: تسریع صدور کارت پایان خدمت و گذرنامه (پس از ترخیص از خدمت)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تسریع صدور کارت پایان خدمت و گذرنامه (پس از ترخیص از خدمت)

سلام به دوستان عزیز.
    من دانشجو هستم و با پرداخت وثیقه پاسپورت گرفتم واسه یه تاریخ که 20 روز از کشور خارج بشم.
    حالا میخوام یه 25 روزی رفتن رو تغییر بدم و دیر تر برم.
    موقعی که رفتم پیش رئیس گذرنامه بهم گفت اگه تا اون تاریخ از کشور خارج نشدی میتونی بیای تاریخ رو عقب تر هم بندازی.
    میخوام بدونم میتونم همچین کاری انجام بدم و مشکلی نیست؟
    ممنون از راهنمایی دوستان.

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

سلام دوستان
    من در حال حاضر دانشجو هستم و پاسپورت ندارم.
    با توجه به اینکه هنوز سربازی نرفتم ، چطور میتونم پاسپورت بگیرم !؟ چه راههایی هست دقیقا !؟
    اگه وثیقه 5 میلیونی بذارم و برای پاسپورت اقدام کنم ، ولی از کشور خارج نشم ، آیا بعدا مشکلی بوجود میاد !؟ در این حالت آیا مجوز خروج هم میزنن روی پاسپورت !؟ اگه از کشور خارج نشم ، اون مجوز خروج چجوری میشه !؟
    خیلی ممنون
    .You can either have results or excuses; not both

سلام خدمت شما دوستان گرامی
    بنده سرباز امریه شهرداری هستم و 1 ماه دیگه دوره سربازیم تموم میشه . حقیقت میخوام آزمون آیلتس شرکت کنم اما واسه ثبت نام این آزمون باید پاسپورت داشته باشی تا اطلاعاتت و ثبت کنن . میخوام بدونم از اونجایی که پاسپورتو واسه خروج از کشور نمیخوام واسه آزمون میخوام هیچ راهی نیست بتونم پاسپورتو بگیرم ؟ یا اگه تو این مدت 1 ماه نمیشه با گواهی پایان خدمت میشه پاسپورت گرفت یا باید منتظر کارت پایان خدمت بمونم ؟
    ممنون میشم راهنماییم کنین

نقل قول نوشته اصلی توسط raminnimar نمایش پست ها
    سلام خدمت شما دوستان گرامی
    بنده سرباز امریه شهرداری هستم و 1 ماه دیگه دوره سربازیم تموم میشه . حقیقت میخوام آزمون آیلتس شرکت کنم اما واسه ثبت نام این آزمون باید پاسپورت داشته باشی تا اطلاعاتت و ثبت کنن . میخوام بدونم از اونجایی که پاسپورتو واسه خروج از کشور نمیخوام واسه آزمون میخوام هیچ راهی نیست بتونم پاسپورتو بگیرم ؟ یا اگه تو این مدت 1 ماه نمیشه با گواهی پایان خدمت میشه پاسپورت گرفت یا باید منتظر کارت پایان خدمت بمونم ؟
    ممنون میشم راهنماییم کنین
    درود ،
    من خودم 2بار زمانی که سرباز بودم امتحان دادم بدون پاسپورت .
    اگر با دقت اطلاعات لازمه برای ثبت نام رو بخونید ، متوجه می شید که تبصره داره واسه کسانی که سربازن .
    به جای پاسپورت ، شماره ملی رو می نویسید و روز امتحان اسپیکینگ ازتون کارت ملی رو می خوان .
    . . . . . . Never give up

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed-gh نمایش پست ها
    درود ،
    من خودم 2بار زمانی که سرباز بودم امتحان دادم بدون پاسپورت .
    اگر با دقت اطلاعات لازمه برای ثبت نام رو بخونید ، متوجه می شید که تبصره داره واسه کسانی که سربازن .
    به جای پاسپورت ، شماره ملی رو می نویسید و روز امتحان اسپیکینگ ازتون کارت ملی رو می خوان .
    شما کدوم مرکز آزمون دادین ؟حقیقت من میخوام آزمون آیلتس تهران رو شرکت کنم و چون وابسته به تست سنتر استرالیاست واسه ساختن پروفایل و ثبت نام مشخصات
    پاسپورت رو میخوان ! شما مطمئنی واسه سرباز ها نیازی به پاسپورت نیست ؟

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

سلام دوستان
    من دانشجوی ارشد هستم و میخام اقدام کنم برای گرفتن پاسپورت. با توجه به اینکه هنوز سربازی نرفتم ، اصولا یا باید برای سفر زیارتی یا سفر نیمه علمی مثل کنفرانس و . . . تقاضا بدهم و با اون برم و با قرار دادن وثیقه ، کارهای مربوط به پاسپورت را انجام بدهم.
    حالا چند تا سوال داشتم :
    1) بعد از برگشتن میتونیم وثیقه را آزاد کنیم !؟ یا می ماند برای بعد از سربازی !!!!!؟
    2) اگه بعد از گرفتن پاسپورت اصلا از کشور خارج نشویم ، و بریم نظام وظیفه که بگیم من اومدم وثیقه را بده ، پاسپورت را هم ازمون میگیرن !!؟
    3) جدیدا اعتبار پاسپورت ها چند ساله میشه !؟ برای تمدید کردن چه مدارکی نیازه !؟
    4) برای متقاعد کردن دانشگاه برای دادن نامه خروج ، حتما باید فیش سفر زیارتی یا مدرک سفر نیمه علمی را نشون بدیم !؟
    خیلی ممنون
    .You can either have results or excuses; not both

نقل قول نوشته اصلی توسط raminnimar نمایش پست ها
    شما کدوم مرکز آزمون دادین ؟حقیقت من میخوام آزمون آیلتس تهران رو شرکت کنم و چون وابسته به تست سنتر استرالیاست واسه ساختن پروفایل و ثبت نام مشخصات
    پاسپورت رو میخوان ! شما مطمئنی واسه سرباز ها نیازی به پاسپورت نیست ؟
    درود ،
    عذر می خوام دیر جواب می دم .
    من سنجش ( که اون زمان امتحان می گرفت ) هم آیلتس تهران .
    جفتشم شماره ملی .
    مطمئنم . شما شک دارید تماس بگیرید باهاشون .
    امیدوارم نمره دلخواه رو بیارید .

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid_Adljuy نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دانشجوی ارشد هستم و میخام اقدام کنم برای گرفتن پاسپورت. با توجه به اینکه هنوز سربازی نرفتم ، اصولا یا باید برای سفر زیارتی یا سفر نیمه علمی مثل کنفرانس و . . . تقاضا بدهم و با اون برم و با قرار دادن وثیقه ، کارهای مربوط به پاسپورت را انجام بدهم.
    حالا چند تا سوال داشتم :
    1) بعد از برگشتن میتونیم وثیقه را آزاد کنیم !؟ یا می ماند برای بعد از سربازی !!!!!؟
    2) اگه بعد از گرفتن پاسپورت اصلا از کشور خارج نشویم ، و بریم نظام وظیفه که بگیم من اومدم وثیقه را بده ، پاسپورت را هم ازمون میگیرن !!؟
    3) جدیدا اعتبار پاسپورت ها چند ساله میشه !؟ برای تمدید کردن چه مدارکی نیازه !؟
    4) برای متقاعد کردن دانشگاه برای دادن نامه خروج ، حتما باید فیش سفر زیارتی یا مدرک سفر نیمه علمی را نشون بدیم !؟
    خیلی ممنون
    درود ،
    سئوالاتتون بعضا تخصصیه که برای جواب درست بهتره یه سری به پلیس +10 بزنید .
    1- بعد از بازگشت وثیقه رو برمی گردونند .
    2- این پاسپورت یرای یک سفر صادر می شه و مدت اعتبارش کمتر از پاسپورته عادیه . پس اگر نگیرن خوشحال نشید چون دیگه به کار نمی یاد .
    3- پاسپورته عادی 5 ساله است . عکس و ... مدارک . گذرنامه رو سرچ کنید تو گوگول تا به جواب دقیق برسید .
    4 - نمی دونم .

سلام دوستان
    من سرباز نیروز زمینی(امریه دانشگاه) هستم. خرداد ۹۳ سربازیم تموم میشه. اگه من بخوام واسه fall 2014 اقدام کنم آیا واسه پذیرشم مشکی بوجود نمی آید؟

Junior Member

سلام من امریه اموزش و پرورش بودم اعزام 1/4/1390 و17 ماه خدمتم تموم شد یکروزه کارت موقت گرفتم ونامه برای نظام وظیفه با اون نامه همون روز برای پاسپورت اقدام کردم گفتن تا یک هفته دیگه پاسپورتم میادو16 شهریورم مدارکم برای تکنیک وین فرستادم که هنوز جواب نیومده

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)