صفحه 7 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 91

موضوع: تسریع صدور کارت پایان خدمت و گذرنامه (پس از ترخیص از خدمت)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تسریع صدور کارت پایان خدمت و گذرنامه (پس از ترخیص از خدمت)

ضمن تشکر از همه دوستان این فروم
    من سال دیگه یکم مهر ماه سربازیم تموم می شه ؛ و می خوام اول اکتبر (اواسط مهر )سر کلاس باشم . با توجه به این که من نیروی هوایی ارتش هستم و پاسپورت هم دارم (پاسپورتم رو برای حج عمره دانشجویی گرفتم )می خواستم بدونم امکان چنین کاری هست یا خیر ؟
    یعنی من اقدام به گرفتن پذیرش بکنم از اول سال دیگه یا خیر ؟
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط shayan1989 نمایش پست ها
    ضمن تشکر از همه دوستان این فروم
    من سال دیگه یکم مهر ماه سربازیم تموم می شه ؛ و می خوام اول اکتبر (اواسط مهر )سر کلاس باشم . با توجه به این که من نیروی هوایی ارتش هستم و پاسپورت هم دارم (پاسپورتم رو برای حج عمره دانشجویی گرفتم )می خواستم بدونم امکان چنین کاری هست یا خیر ؟
    یعنی من اقدام به گرفتن پذیرش بکنم از اول سال دیگه یا خیر ؟
    ممنون
    اگه کارت پایان خدمت تا اون موقع آماده شده باشه، آره میشه. ولی اگه نه، نمیشه. چون شما اجازه خروج هم لازم داری که با کارت پایان خدمت امکان پذیره.
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arash-iran نمایش پست ها
    اگه کارت پایان خدمت تا اون موقع آماده شده باشه، آره میشه. ولی اگه نه، نمیشه. چون شما اجازه خروج هم لازم داری که با کارت پایان خدمت امکان پذیره.
    نمی شه به اون دانشگاه بگی که من یک ماه بعد از شروع ترم میام ؟ اخه اگه این طوری بشه باید تا یکم اکتبر سال دیگه صبر کنم

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط shayan1989 نمایش پست ها
    نمی شه به اون دانشگاه بگی که من یک ماه بعد از شروع ترم میام ؟ اخه اگه این طوری بشه باید تا یکم اکتبر سال دیگه صبر کنم
    بستگی به دانشگاه داره. بعضی از دانشگاه ها قبول میکنن، بعضی ها نه. باید با دانشگاه مذاکره کنید. البته یک نکته هم هست که وقتی خدمتت تموم شده ولی کارت پایان خدمت نداری، میتونی مجوز خروج 20 روزه بگیری. ولی خوب بعد از 20 روز باید برگردی، وگرنه توی ورود مجددت به ایران بهت گیر میدن.
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

نقل قول نوشته اصلی توسط yashar نمایش پست ها
    سلام
    تاخیر در گرفتن کارت پایان خدمت و گذرنامه میتونه سبب بروز مشکلات در گرفتن ویزای دانشجویی بشه. من الان ادمیشن با فاند کامل از کانادا گرفتم و یک ماه دیگه (آخر فروردین) سربازیم تموم میشه. نمیدونم آیا به محض ترخیص ار خدمت کارت پایان خدمتمو میدن که بتونم برای گرفتن پاسپورت و ویزا اقدام کنم یا نه.
    فکر میکنم یک تاخیر یک یا دو ماهه منو دچار مشکل خواهد کرد.
    از دوستانی که اخیراً این مراحل رو طی کردن خواهش میکنم تجربیاتشونو با ما در میون بگذارند.
    میدونم که زمان صدور کارت بستگی به نیرویی داره که در اون خدمت میکنید. من نیروی زمینی ارتش (امریه دانشگاه) هستم.
    1- آگر کسی اخیراً از نیرو زمینی (ستاد) کارت گرفته، چقدر طول کشید تا کارت صادر بشه؟
    2- کسی میدونه چطوری میشه مراحل صدور کارت رو سریعتر کرد؟
    3- آیا قبل از صدور کارت، با همون نامۀ موقت پایان خدمت میشه کاری کرد؟
    فكر كنم بايد نامه موقت رو ببري اداره گذرنامه بعدش دوباره ببري پادگانت تاييد كنه بعدا دوباره ببري اداره گذرنامه تا بتوني گذرنامه بگيري حالا اين راه رو امتحان كن

سلام. من سربازم و باید وسط سربازی و یک ژانویه دلف باشم (واسه دکتری). از سویی پاسپورت هم دارم. نامه پذیرش رسمی هم دارم. آیا میشه فرآیند گرفتن ویزا رو با ترخیص از سربازی به شکل همزمان انجام بدم.؟ (یعنی قبل اجازه خروج از کشور، ویزام رو گرفته باشم و همزمان فرآیند ملال آور ترخیص (اجازه خروج) رو انجام بدم؟) به عبارت دیگه آیا این دو فرآیند (سربازی و ویزا گرفتن تو سفارت هلند ارتباطی با هم دارند؟اینطوری خیلی میفتم جلو. متشکر میشم اگه کسی میدونه پاسخی بده .

Junior Member Hasan2020 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    لیسانس مترجمی

من خدمت سربازیم تازه تموم شده 1 ماه و نیم پیش..
    هنوز کارتم نیومده رفتم ستاد نیرو گفتن همه کاراش انجام شده یک ماه پیش فرستادیم ناجا که تا الان باید اومده باشه
    به آدرس قبلیمون رفته اونجا کسی تحویل نگرفته.
    حالا چجوری باید پیگیری کنم که ببینم کارتم کجاس؟؟

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Hasan2020 نمایش پست ها
    من خدمت سربازیم تازه تموم شده 1 ماه و نیم پیش..
    هنوز کارتم نیومده رفتم ستاد نیرو گفتن همه کاراش انجام شده یک ماه پیش فرستادیم ناجا که تا الان باید اومده باشه
    به آدرس قبلیمون رفته اونجا کسی تحویل نگرفته.
    حالا چجوری باید پیگیری کنم که ببینم کارتم کجاس؟؟
    سامانه ی آنلاین داره، ولی بهترین کار مراجعه مستقیم به پلیس +10 هست. بهت بارکد قابل رهگیری بسته رو میدن.

سلام و خسته نباشید. من امروز سربازیم تمام میشه و مثل اینکه کارتم تا 4 ماهه دیگه هم نمیاد!!!!!!!
    پذیرش از سه تا دانشگاه دارم!! پاسپورت هم دارم که اعتبار داره.. حالا میخواستم بدونم میشه با گواهی موقت از کشور خارج شد؟
    آیا کسی تونسته زودتر از موعد بره دنباله کارت پایان خدمت و بگیردش؟
    آیا میشه با همین پاپورت فعلیم واسه ویزا اقدام کنم؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedtkh2014 نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید. من امروز سربازیم تمام میشه و مثل اینکه کارتم تا 4 ماهه دیگه هم نمیاد!!!!!!!
    پذیرش از سه تا دانشگاه دارم!! پاسپورت هم دارم که اعتبار داره.. حالا میخواستم بدونم میشه با گواهی موقت از کشور خارج شد؟
    آیا کسی تونسته زودتر از موعد بره دنباله کارت پایان خدمت و بگیردش؟
    آیا میشه با همین پاپورت فعلیم واسه ویزا اقدام کنم؟
    ممنون
    کارت پایان خدمت معمولاً 40 روزه برای تهرانی ها و سه ماه برای سایر استانها به دستشون میرسه اما حساب و کتاب خاصی نداره و خارج از این روال هم زیاده!..یقیناً میتونی یک هفته ای هم کارتتو بگیری که بستگی به یگان و پارتیت داره..درمورد کسری و سپاه نمیدونم اما اگر ارتش بدون کسری خدمت کرده باشی راحت از ستاد نیرو قابل پیگیریه..باید آجودانی یگانت دوماه مانده به پایان خدمتت دیسک حاوی اطلاعاتتو به ستاد ببره.
    وضعیت خدمتیتو از طریق سایت نظام وظیفه(وقتگیره) یا با مراجعه به سازمان نظام وظیفه چک کن،اگر در حال صدوره صبر کن اگرنه با همون برگه ترخیصی و 15میلیون وثیقه نقدی گذرنامه ات را اعتبار میزنند فقط دقت کن تاریخ اتقضاء گذرنامه ات بیش از یکسال باشه که بعداً به مشلک نخوری ... موفق باشی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)