نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1160 از 1841 نخستنخست ... 16066010601110115011511152115311541155115611571158115911601161116211631164116511661167116811691170121012601660 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,591 تا 11,600 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Member
    رشته و دانشگاه
    Lakehead University

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

سلام دوستان. کسی اطلاع داره که میشه قبل از اتمام اعتبار ویزای ویزیتوری، اقدام کرد واسه ویزای جدید یا اینکه حتماً باید منتظر شد تا ویزای فعلی اکسپایر شه؟

Member sia2016 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه کالیفرنیا

نقل قول نوشته اصلی توسط keyvanzamani نمایش پست ها
    تشکر از پاسخ شما. پس با این توضیحات، پدر و مادر من میتونند برای انگشت نگاری به دبی مراجعه کنند و VAC دبی خودش مدارک رو میفرسته برای آنکارا و در صورتی که موفق شدند ویزا بگیرند پاسپورتشون رو بفرستند آنکارا؟
    کاملا همینطوره دوست عزیز.
    نگران نباشید. شما در نهایت ویزا رو از آنکارا تحویل خواهید گرفت و برای انگشتنگاری هم هرجایی که خواستند میتونند برن.

سلام بزرگواران
    دو سوال:
    1- در قسمتی که می خواد تا پاسپورت رو آپلود کنیم، فقط صفحه اول آخرین پاسپورت معتبری که داریم کافیه؟
    2- در قسمت تراول هیستوری، فقط صفحات شامل ویزاها و احیانا مهرهای ورود و خروج کافیه یا باید صفحه اول همه پاسپورتهای قدیمی رو هم بذاریم؟
    ممنون
    موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط arshiar نمایش پست ها
    بله میشه بعضیا مجبورن مثلا یکسال مونده به اعتبارش پاسشونو عوض کنن در حالیکه هنوز ویزا کانادا توش دارن مثلا تا شش ماه دیگه . پس تو اون شش ماه میتوننن با پاس پانچ شده و پاس جدید ورود کنن
    یک حالت دیگه هم وجود داره که برای افراد کثیرالسفر اتفاق میفته و اون اینکه مثلا 2 سال از اعتبار پاسپورت فرد مونده ولی صفحات پاسپورت پرشده که فرد اقدام به تعویض پاسپورت میکنه

Junior Member

سلام دوستان.من مدارکم رو دادم ترجمه کردن و هر چیزی که فکر کردم به درد سفارت میخوره رو ترجمه کردم میشه نگاه کنید ببینید چیزی ر از مدارک عمومی با مالی از قلم ننداخته باشم.ممنونم
    2تا سند خونه - گواهی حساب به مبلغ 295 میلیون - سند ازدواج - گواهی شغلی - فیش حقوقی 5 میلیونی- روزنامه رسمی شرکت پیمانکاری که به اسم خانمم هست - ترجمه قرارداد کاری به ارزش 215 میلیون تومن که الان از طریق شرکت خانمم داره انجام میده- ترجمه نامه پولی به ارزش 50 میلیون تومن که جهت حسن انجام کار نزد کارفرما هست. تراول هیستوریم فقط یک سفر دوبی دارم.
    ضمنا ویزای توریستی میخوام بگیرم و اینکه آیا با این مدارک احتمال ویزا شدنم چقدره؟

Member sia2016 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

سلام دوست عزیز
    من فقط این مدارک رو کم دیدم که شما در زیر ننوشته اید.
    ترجمه شناسنامه خودتون و خانومتون، گردش 6 ماهه حساب بانکی خودتون و خانومتون.

احنمال ویزا گرفتن دارید ولی یکم شانستون کمه. امتیازهای مثبت میتونه داشتن یک دعوتنامه از میزبانتون در کانادا باشه. اگر هم که ندارید و فقط برای گردش تشریف میارید بهتره که از پیش هتلی رو رزرو کرده باشید و مدارک مربوط به اون رو هم ضمیمه پرونده کنید. حتی رزرو بلیط رفت و برگشت هواپیما هم خوبه که داشته باشید.

معمولا دیده شده که داشتن ویزاهای شینگن تا حد زیادی شانس گرفتن ویزا رو افزایش داده ولی خوب این شامل حال شما نمیشه چون تنها یک سفر دوبی داشتید در 5 سال گذشته.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط donyaa2020 نمایش پست ها
    سلام دوستان.من مدارکم رو دادم ترجمه کردن و هر چیزی که فکر کردم به درد سفارت میخوره رو ترجمه کردم میشه نگاه کنید ببینید چیزی ر از مدارک عمومی با مالی از قلم ننداخته باشم.ممنونم
    2تا سند خونه - گواهی حساب به مبلغ 295 میلیون - سند ازدواج - گواهی شغلی - فیش حقوقی 5 میلیونی- روزنامه رسمی شرکت پیمانکاری که به اسم خانمم هست - ترجمه قرارداد کاری به ارزش 215 میلیون تومن که الان از طریق شرکت خانمم داره انجام میده- ترجمه نامه پولی به ارزش 50 میلیون تومن که جهت حسن انجام کار نزد کارفرما هست. تراول هیستوریم فقط یک سفر دوبی دارم.
    ضمنا ویزای توریستی میخوام بگیرم و اینکه آیا با این مدارک احتمال ویزا شدنم چقدره؟

Member sia2016 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

با سلام،

1- توی سایت نوشته صفحه مشخصات پاسپورتتون رو قرار بدهید. اما من خودم شخصا اسکن تمامی صفحات پاسپورت رو قرار دادم و میدم. از صفحه اول تا آخر ( حتی جلد پاسپورت رو ). اعتقادم اینه که کار از محکم کاری عیب نمیکنه. همه صفحات رو پشت سر هم توی یک فایل pdf قرار میدم.
    2- همون صفحات ویزاها و مهر ها کافیه ولی بهتره صفحات مشخصات رو هم قرار بدین. ضرری نداره. از پاس قدیمی شروع کنید تا پاس جدید.

پیروز باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط yahamidi نمایش پست ها
    سلام بزرگواران
    دو سوال:
    1- در قسمتی که می خواد تا پاسپورت رو آپلود کنیم، فقط صفحه اول آخرین پاسپورت معتبری که داریم کافیه؟
    2- در قسمت تراول هیستوری، فقط صفحات شامل ویزاها و احیانا مهرهای ورود و خروج کافیه یا باید صفحه اول همه پاسپورتهای قدیمی رو هم بذاریم؟
    ممنون
    موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط sia2016 نمایش پست ها
    با سلام،

1- توی سایت نوشته صفحه مشخصات پاسپورتتون رو قرار بدهید. اما من خودم شخصا اسکن تمامی صفحات پاسپورت رو قرار دادم و میدم. از صفحه اول تا آخر ( حتی جلد پاسپورت رو ). اعتقادم اینه که کار از محکم کاری عیب نمیکنه. همه صفحات رو پشت سر هم توی یک فایل pdf قرار میدم.
    2- همون صفحات ویزاها و مهر ها کافیه ولی بهتره صفحات مشخصات رو هم قرار بدین. ضرری نداره. از پاس قدیمی شروع کنید تا پاس جدید.

پیروز باشید.
    سلام
    قسمت پاسپورتو تو سایت نوشته صفحه عکس و مشخصات و همه ی صفحات دارای ویزا و مهر ورود و خروج پاسپورت فعلی و در قسمت تراول هیستوری به همون شکل مربوط به پاسپورتهای قبلی رو بذارید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sia2016 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    من فقط این مدارک رو کم دیدم که شما در زیر ننوشته اید.
    ترجمه شناسنامه خودتون و خانومتون، گردش 6 ماهه حساب بانکی خودتون و خانومتون.

احنمال ویزا گرفتن دارید ولی یکم شانستون کمه. امتیازهای مثبت میتونه داشتن یک دعوتنامه از میزبانتون در کانادا باشه. اگر هم که ندارید و فقط برای گردش تشریف میارید بهتره که از پیش هتلی رو رزرو کرده باشید و مدارک مربوط به اون رو هم ضمیمه پرونده کنید. حتی رزرو بلیط رفت و برگشت هواپیما هم خوبه که داشته باشید.

معمولا دیده شده که داشتن ویزاهای شینگن تا حد زیادی شانس گرفتن ویزا رو افزایش داده ولی خوب این شامل حال شما نمیشه چون تنها یک سفر دوبی داشتید در 5 سال گذشته.

موفق باشید
    ممنونم از پاسختون. ولی دوستان گفته بودن گردش نیاز نیست که؟ در مورد ترجمه شناسنامه که گفتین انجام ندادین قبلا همینجا سوال کردم گفتن اگه دعوتنامه نداری نیازی به ترجمه نیست.من دعوتنامه ندارم و میخوایم واسه تعطیلات نوروز بریم سفر

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

نقل قول نوشته اصلی توسط donyaa2020 نمایش پست ها
    ممنونم از پاسختون. ولی دوستان گفته بودن گردش نیاز نیست که؟ در مورد ترجمه شناسنامه که گفتین انجام ندادین قبلا همینجا سوال کردم گفتن اگه دعوتنامه نداری نیازی به ترجمه نیست.من دعوتنامه ندارم و میخوایم واسه تعطیلات نوروز بریم سفر
    خیلی دیره ویزاتون نمیرسه شما تراول هیستوری مناسب هم ندارید، سکوریتی چکتون هم طول میکشه ، ریسک نکنید خراب نکنید سابقه اتونو برید شنگن بگیرید عید برید ، با این مدارک حتما شنگن میگیرید بعد که برگشتین کانادا اقدام کتید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)