نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1662 از 1841 نخستنخست ... 66211621562161216521653165416551656165716581659166016611662166316641665166616671668166916701671167217121762 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 16,611 تا 16,620 , از مجموع 18407

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط vianalan نمایش پست ها
    سلام دوستان درخواست ویزای توریستی من ریجکت شده نامه ای که برام اومده رودرست متوجه نشدم این پاراگراف منظورش چیه
    I am not satisfied that you will leave Canada at the end of your stay as a temporary resident, as stipulated in paragraph 179(b) of the IRPR, based on your travel history.
    این بند 179 به چه معنی هستش به نظر شما من اعتراض بدم چون مدارکم تقریبا خوب بود ولی ریجکت شدم وایا احتمالش هست که با نامه اعتراض قبول
    اعتراض بدین ولی راه به جایی نمی‌بره
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

سلام دوستان درخواست ویزای توریستی من ریجکت شده نامه ای که برام اومده رودرست متوجه نشدم این پاراگراف منظورش چیه
    I am not satisfied that you will leave Canada at the end of your stay as a temporary resident, as stipulated in paragraph 179(b) of the IRPR, based on your travel history.
    این بند 179 به چه معنی هستش به نظر شما من اعتراض بدم چون مدارکم تقریبا خوب بود ولی ریجکت شدم وایا احتمالش هست که با نامه اعتراض قبول
    سلام از اعضای محترم گروه کسی هست که به ریجکتی نامه اعتراض زده باشه تا نتیجه چقدر زمان میبره ؟به نظر شما دوباره از اول مدارک بفرستم بهتره یا نه

ApplyAbroad Guru

با توجه به نوع ریجکتی من هم توصیه میکنم مجددا اپلای کنید. اعتراض با همان مدارک ممکن است شانس چندانی نداشته باشد مگر آنکه صراحتا اشتباه انسانی مورد تایید قرار گیرد وگرنه بررسی مدارک یکسان به لحاظ عدم وجود شواهد "تای" کافی به کشور مبدا، بعید است به نتایج متفاوتی بینجامد.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

نقل قول نوشته اصلی توسط TomNYC نمایش پست ها
    خیلی ممنونم از پاسختون. طبق فرمایش شما عمل میکنم و با توجه به اینکه مادر بنده بازنشسته هستند، جواب سوال اول رو (NO) پاسخ میدم ولی مشکل اینجاست که فرم 5476 رو باز میکنه و حتما باید پر بشه.نمیدونم این فرم چیه.فکر میکنم برای مشخص کردن نماینده یا چنین چیزی باشه. اینو چیکارش کنم به نظرتون؟اصلا این فرم چی هست؟عکسش رو هم اتچ کردم.سپاس از راهنماییتون

یکی از سوالات با این مضمون بوده که شما جواب بلی داده اید .

آیا به فرد دیگری دسترسی به پروفایل خود میدهید یا خیر ،
    که ۳ یا ۴ گزینه هست . اگر اون رو نه بزنید این فرم نمیاد. شما هم میتونید نه بزنید هم اینکه این فرم و دانلود و تکمیل کنید. کلا ۱صفحه هم نیست و دوتا اسم و یک امضا نیازه

سلام از اعضای محترم گروه کسی هست که به ریجکتی نامه اعتراض زده باشه تا نتیجه چقدر زمان میبره ؟به نظر شما دوباره از اول مدارک بفرستم بهتره یا نه
    بسته به محل اقامت و ویزا افیس مربوطه داره . دوستی ساکن مالزی بود و ویزا افیس سنگاپور مسول رسیدگی بود. کمتر از یکماه جواب دادند. ( پاسخ منفی )
    پدر بزرگ و مادر بزرگ من ( ۸۰ و ۷۰ سال سن با ۷ فرزند و ۲۰ نوه و کلی سبقه کسب و کار و ... ) رو رد کردند به همین دلایل سابفه سفر و عدم بازگشت و این چیزا که اعتراض کردم و سه تا ۴ ماه طول کشید جواب بدند . ( پاسخ مثبت و نظر اولیه رو برگردوندند و پاس ریکوست شدند.)

سلام و درود بر شما عزیزان محترم.

بنده دفعه سوم هستش که درخواست ویزا توریستی کانادا دادم و باز هم رجکت شدم. مدارکی که ارائه دادم هم به شرح زیر بود:

من مسلم هستم ساکن تهران متولد 1370
    جواز کسب دارم با مدارک تجاری واردات از ژاپن
    خونه در میدان ونک تهران
    150 هزار دلار پول در حساب بانک ملت
    مجرد هستم
    ویزای کشور های ژآپن، ویتنام، چین، دبی رو دارم
    10 سال بیمه دارم
    دو شعبه پیانو فروشی در شهر های بزرگ ایران دارم.

دلیل اول رجکتی هدف از سفر و تراول هیستوری بود.
    دفعه دوم اشتباهی زده بودم هدف از سفر بیزینس که رجکت شده بود.
    دفعه سوم رو زدند هدف از سفر و حساب بانکی

با توجه با این شرایط بنظرتون برای بار چهارم که میخام اقدام بکنم چه مدارکی برای هدف از سفر ارائه بدم ؟ و بنظرتون حساب بانکی رو باید چقدر بزارم توش که واسشون کافی باشه؟

با احترام

سلام دوستان
    جدیدا کسی جواب ویزاش اومده؟
    من ۲۹ ژانویه سابمیت کردم جوابی نیومده ایمیل هم زدم گفت تحت بررسی هست
    .
    Thank you for your email.

Please be advised that your application is under review for further verifications. Please contact our office in 2 months if no response is received by then.

نقل قول نوشته اصلی توسط patriot_iran نمایش پست ها
    سلام و درود بر شما عزیزان محترم.

بنده دفعه سوم هستش که درخواست ویزا توریستی کانادا دادم و باز هم رجکت شدم. مدارکی که ارائه دادم هم به شرح زیر بود:

من مسلم هستم ساکن تهران متولد 1370
    جواز کسب دارم با مدارک تجاری واردات از ژاپن
    خونه در میدان ونک تهران
    150 هزار دلار پول در حساب بانک ملت
    مجرد هستم
    ویزای کشور های ژآپن، ویتنام، چین، دبی رو دارم
    10 سال بیمه دارم
    دو شعبه پیانو فروشی در شهر های بزرگ ایران دارم.

دلیل اول رجکتی هدف از سفر و تراول هیستوری بود.
    دفعه دوم اشتباهی زده بودم هدف از سفر بیزینس که رجکت شده بود.
    دفعه سوم رو زدند هدف از سفر و حساب بانکی

با توجه با این شرایط بنظرتون برای بار چهارم که میخام اقدام بکنم چه مدارکی برای هدف از سفر ارائه بدم ؟ و بنظرتون حساب بانکی رو باید چقدر بزارم توش که واسشون کافی باشه؟

با احترام
    متاسفانه بعد از سه بار ریجکت شدن شانس زیادی ندارید که ویزا بگیرید، شاید اگر قبل از درخواست مجدد به سایر مقاصد توریستی دنیا سفر کنید آفیسر قانع بشه که هدف شما واقعا سفر هست و قصد موندن ندارید، در غیر اینصورت از نظر آفیسر برای کسی که دعوتنامه از اقوام و دوستان نداره و ساکن ایران هست و سابقه سفرهای متعدد توریستی به اروپا هم نداره کانادا یک مقصد توریستی محسوب نمیشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    متاسفانه بعد از سه بار ریجکت شدن شانس زیادی ندارید که ویزا بگیرید، شاید اگر قبل از درخواست مجدد به سایر مقاصد توریستی دنیا سفر کنید آفیسر قانع بشه که هدف شما واقعا سفر هست و قصد موندن ندارید، در غیر اینصورت از نظر آفیسر برای کسی که دعوتنامه از اقوام و دوستان نداره و ساکن ایران هست و سابقه سفرهای متعدد توریستی به اروپا هم نداره کانادا یک مقصد توریستی محسوب نمیشه.
    کشورهایی که ایشون بهش سفر کرده اند هم به اندازه کافی از ایران دور هست، و هم مقصد گردشگری هست پس برای کسی که سابقه سفر بیش از ده ساعته با هواپیما رو داره، کانادا هم می تونه مقصد مناسبی باشه. سفر اروپا برای تائید هدف سفر نمی تونه موثر و الزامی باشه.

سلام دوستان. یه سوال داشتم. من از یه استاد در یه دانشگاه کانادایی جواب مثبت گرفتم اما پذیرش من ممکنه طول بکشه بدلیل محدودیت فاندی که داره. در حال حاضر ویزای توریستی کانادا رو دارم و میخواستم ببینم در صورت حضور در کانادا ویزا رو میتونم تبدیل کنم به دانشجویی یا باید از هفت خوان رستم رد بشم؟
    یه سوال دیگه هم داشتم. آیا با ویزا ی توریستی حتما باید بلیط برگشت هم گرفته باشم؟

ممنون از لطف و راهنمایی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)