نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1685 از 1841 نخستنخست ... 68511851585163516751676167716781679168016811682168316841685168616871688168916901691169216931694169517351785 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 16,841 تا 16,850 , از مجموع 18407

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط Mamann نمایش پست ها
    دوستان ۳ روز پیش بایو رو انجام دادم هنوز تو پرونده ام نشسته.و ایمیل آپدیت نیومده.چقد طول میکشه بیاد تو اپلیکیشین
    یک روز تا یک ماه

Junior Member

برای تایید بایو تا یه ماه طول میکشه؟مگه سیستماتیک نیست ؟من فکر میکردم شاید مشکلی هست که تایید نشده بایو من 🙁بعدش تازه باید منتظر ج باشم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Mamann نمایش پست ها
    برای تایید بایو تا یه ماه طول میکشه؟مگه سیستماتیک نیست ؟من فکر میکردم شاید مشکلی هست که تایید نشده بایو من ������بعدش تازه باید منتظر ج باشم؟
    هیچ مشکلی نیست، گاهی سیستم و چیزی که شما در اکانت میبینید دیر اپدیت میشه.

وبسایت مرجع کنفرانس های علمی و دانشجویی کانادا چی هست؟
    داشتن برگه ثبت نام در کنفرانس یا همایش میتونه شانس ویزارو بیشتر کنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Profession@l نمایش پست ها
    وبسایت مرجع کنفرانس های علمی و دانشجویی کانادا چی هست؟
    داشتن برگه ثبت نام در کنفرانس یا همایش میتونه شانس ویزارو بیشتر کنه؟

تا جایی که من می‌دونم چیزی به اسم وب سایت مرجع وجود نداره و بودنش هم تاثیری نداره، بستگی به سایر شرایط فرد متقاضی داره ، داشتن دعوتنامه از کنفرانس هیچ تضمینی برای صدور ویزا ایجاد نمیکنه ، یکی از دوستان در همین مطالب اخیر گفتند که علیرغم اینکه در اروپا دانشجو هستند درخواست ویزاشون برای شرکت در کنفرانس پذیرفته نشده.

Junior Member

سلام دوستان
    من تازه عضو این سایت شدم و میخوام برای ویزای توریستی کانادا اقدام کنم .
    میشه راهنمایی کنید که حتما باید به آژانس بگم که انجام بده ؟
    تا الان همیشه خودم برای ویزاهای شنگن اقدام میکردم ولی مثل اینکه کانادا پروسه پیچیده ای داره و میگن باید آژانس انجام بده

Junior Member

دوستان سلام

یکی از دوستانی که کار ویزای 5 ساله کانادا رو انجام داده لطف میکنن بگن ترتیب قرار دادن مدارک برای آپلود در سایت به چه صورت هست؟ چون شنیدم برای هر مدرکی امکان آپلود جداگانه نیست.

ضمنا در زمان اسکن نیازی به قرار دادن قسمت فارسی و سربرگ دارالترجمه هست یا خیر؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kian525 نمایش پست ها
    دوستان سلام

یکی از دوستانی که کار ویزای 5 ساله کانادا رو انجام داده لطف میکنن بگن ترتیب قرار دادن مدارک برای آپلود در سایت به چه صورت هست؟ چون شنیدم برای هر مدرکی امکان آپلود جداگانه نیست.

ضمنا در زمان اسکن نیازی به قرار دادن قسمت فارسی و سربرگ دارالترجمه هست یا خیر؟
    سلام. در کل ترتیب چینش مدارک مهم نیست ولی سعی کنید هر مدرک رو طبق الگوی تعریف شده در سایت قرار بدید و مدارک اضافی رو در قسمت Client Information.
    سوالتون در مورد آپلود مدارک: برای مثال شما باید چندین برگه سند ازدواجتون و ترجمش رو تبدیل به یک فایل PDF کنید و اون فایل رو در قسمت Marriage Certificate آپلود کنید.
    هم فارسی و هم انگلیسی مدارک رو قرار بدید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ghazal888 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تازه عضو این سایت شدم و میخوام برای ویزای توریستی کانادا اقدام کنم .
    میشه راهنمایی کنید که حتما باید به آژانس بگم که انجام بده ؟
    تا الان همیشه خودم برای ویزاهای شنگن اقدام میکردم ولی مثل اینکه کانادا پروسه پیچیده ای داره و میگن باید آژانس انجام بده
    سلام. پروسه ی ثبت نام پیچیده نیست ولی باید صبر و حوصله داشته باشید و با دقت ثبت نامتونو انجام بدین

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    تا جایی که من می‌دونم چیزی به اسم وب سایت مرجع وجود نداره و بودنش هم تاثیری نداره، بستگی به سایر شرایط فرد متقاضی داره ، داشتن دعوتنامه از کنفرانس هیچ تضمینی برای صدور ویزا ایجاد نمیکنه ، یکی از دوستان در همین مطالب اخیر گفتند که علیرغم اینکه در اروپا دانشجو هستند درخواست ویزاشون برای شرکت در کنفرانس پذیرفته نشده.
    قطعا هیچ مدرکی تضمین کننده ویزای کانادا نیست، اصلا کلمه تضمین اشتباهه، ولی اگر بودن مدارکی کمک به بیشتر شدن شانس بکنه چه بهتر که اضافه بشه .
    موارد استثنا زیاد دیدم، کسی که زن و شوهر پزشک و دندان پزشک با مطب و تمکن و تعداد زیاد سفر شنگن و ویزای یکساله جاری استرالیا ... رد شدن، این بنده خدا هم از موارد استثنا هست
    حالا کلا وبسایت مرجعی برای کنفرانس ها و کنگره هایی که معتبر هستن و توسط دانشگاه ها برگزار میشند کسی میشناسه؟ سرچ کردم ولی مورد خوب و مرجعی پیدا نکردم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)