نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1836 از 1841 نخستنخست ... 8361336173617861826182718281829183018311832183318341835183618371838183918401841 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 18,351 تا 18,360 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Member khashijan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    chemical Engineering

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

سلام برای برادر ۲۰ ساله‌ام می‌خوام ویزیتور ویزا بگیرم خودم سیتیزن هستم و درامد بالا دارم در صورتی‌ که مادر مریض باشه و ایشون سرپرست مادر باشه آیا شانسی برای قبولی هست ؟ همچنین نامه از روانپزشک دارم که به علت افسردگی باید برادرم رو ببینم

نقل قول نوشته اصلی توسط sh00ca نمایش پست ها
    ممنون. نکته جالب اینه وقتی فرایند درخواست ویزا رو توی سایتشون دنبال میکنین بر حسب اینکه برای چه منظوری ویزا میخواد به دو درگاه مجزا هدایتتون میکنه.‌ مثلا برای ویزای دیدار خانواده نزدیک به ircc و برای توریستی به اون یکی.
    ولی وقتی داخل هرکدوم میشید و میخواهید مراحل رو تکمیل کنید میبینید برای همه دسته‌بندی‌ها امکانش وجود داره!
    یعنی از هر دو برای هر نوع میشه استفاده کرد! من که فرقشون رو نفهمیدم.
    حالا یک سوال راجع به پورتال ircc دارم. جایی که شماره تلفن رو میپرسه،‌برای متقاضی ویزای توریستی باید حتما شماره ایران باشه یا شماره میزبان در کانادا هم‌ میشه. اصولا قراره چه استفاده ای از این شماره تلفن بشه؟
    از شماره تلفن هیچ استفاده ای نمیشه، ولی احتمالا علت وجود دودرگاه مختلف برای درخواست ویزا اینه که یک فرق مهم بین درخواست ویزای توریستی و درخواست ویزای خانواده وجود داره و اون اینکه ویزای توریستی رو هرکسی درخواست میکنه ولی ویزای خانواده توسط کسی درخواست میشه که در کانادا اقامت قانونی داره و قبلا خودش هم پرونده مهاجرتی داشته و مشخصاتش و پروفایلش برای اداره مهاجرت شناخته شده است.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    از شماره تلفن هیچ استفاده ای نمیشه، ولی احتمالا علت وجود دودرگاه مختلف برای درخواست ویزا اینه که یک فرق مهم بین درخواست ویزای توریستی و درخواست ویزای خانواده وجود داره و اون اینکه ویزای توریستی رو هرکسی درخواست میکنه ولی ویزای خانواده توسط کسی درخواست میشه که در کانادا اقامت قانونی داره و قبلا خودش هم پرونده مهاجرتی داشته و مشخصاتش و پروفایلش برای اداره مهاجرت شناخته شده است.
    ممنون. الان 2 روزه نمیشه با gckey وارد سایت شد. یعنی لاگین میشه ولی بلافاصله بعدش یک صفحه میاد که میگه به شما لاگ این نکردید یا اینکه دوباره به صفحه اول انتخاب زبان برمیگرده. آیا کسی با این مشکل برخورد کرده؟

Junior Member

ممنون. الان 2 روزه نمیشه با gckey وارد سایت شد. یعنی لاگین میشه ولی بلافاصله بعدش یک صفحه میاد که میگه به شما لاگ این نکردید یا اینکه دوباره به صفحه اول انتخاب زبان برمیگرده. آیا کسی با این مشکل برخورد کرده؟
    سلام
    صفحه رو با استفاده از دکمه F5 چند بار رفرش کنید، درست میشه

Local Moderator

چند ماه این مشکل هست ، چند روز درست میشه دوباره قطع میشه ، پشت سر هم ریفرش کن ، گاهی یک ساعت طول میکشه تا وارد بشه

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط hiver نمایش پست ها
    چند ماه این مشکل هست ، چند روز درست میشه دوباره قطع میشه ، پشت سر هم ریفرش کن ، گاهی یک ساعت طول میکشه تا وارد بشه
    ظاهرا حداقل یکی دو ساله که اینجوره. راه حلی که پیدا کردم اینه وقتی به صفحه انتحاب نوع پرونده رفتید هیستوری و همه کوکی ها رو پاک کنید و بعد نوع ویزا رو انتخاب کرده و ادامه بدید. معمولا با یکی دو تلاش اول وارد میشه.
    جالبه که بعد از اینهمه مدت سعی نکردن مشکل رو حل کنن!

Junior Member

سلام دوستان،
    من برای پدر و مادرم اقدام کردم برای ویزای ویزیتور. applicant رو پدرم نوشتم و مادرم رو به عنوان همراه.
    الان که ایمیل برای biometric اومده فقط یه بارکد هست به نام پدرم. حالا سوالام اینه که من واسه وقت سفارت و انگشت نگاری به ۲تا بارکد احتیاج داریم یا همین که اسم مادرم به عنوان همراه هست اثر انگشت ۲نفر رو میگیرن؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Alirezask نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من برای پدر و مادرم اقدام کردم برای ویزای ویزیتور. applicant رو پدرم نوشتم و مادرم رو به عنوان همراه.
    الان که ایمیل برای biometric اومده فقط یه بارکد هست به نام پدرم. حالا سوالام اینه که من واسه وقت سفارت و انگشت نگاری به ۲تا بارکد احتیاج داریم یا همین که اسم مادرم به عنوان همراه هست اثر انگشت ۲نفر رو میگیرن؟
    از طریق کدوم پرتال اقدام کردین؟ به عنوان همراه رو متوجه نمیشم منظورتون چیه. هر شخصی باید جداگانه یک پرونده داشته باشه. اگر با هم اقدام کردند یکی نفر اصلی میشه و دیگری همراه (اگه منظورتون اینه) ولی هرکدوم برای خودشون پرونده جدا دارن و مدارک رو جداگانه باید آپلود کنن و ایمیل بایومتریک هم جداگانه براشون میاد.

سلام دوستان. وقت بخیر. یک مشکلی برای من پیش اومده خیلی ممنون میشم بنده رو راهنمایی بفرمایید. من در سال ۲۰۲۰ برای ویزای ویزیتور (برای دیدار خواهرم) اقدام کردم. در ماه آگست ۲۰۲۱ نامه ای تخت عنوان Information Letter دریافت کردم که عنوانش Request to be exempted from Canada’s Travel Restrictions for the extended familymember exemption بود و در واقع نوشته بود که به دلیل محدودیت های کرونایی درخواست شما Refuse میشه. نکته اینجاست که من فکر کردم که ریجکت شدم در حالیکه در انتها نامه نوشته بود که این نامه به منزله ریجکتی شما نیست ولی من این خطش رو نخوندم. بعد از ۶ ماه یعنی در ماه فوریه ۲۰۲۲ نامه Pass Request من اومد. ولی من از این موضوع خبر نداشتم چون فکر میکردم که ریجکت شدم. بعد از حدود ۶ ماه یعنی در آگست ۲۰۲۲ (چند روز پیش) به صورت تصادفی اکانتم رو باز کردم و متوجه این موضوع شدم. الان خیلی خیلی از این موضوع ناراحت هستم. و حدود ۱۰ روز پیش به سفارت کانادا در آنکارا ایمیل زدم و موضوع رو مفصلا توضیح دادم و درخواست کردم که به من یک فرصت ۳۰ روزه بدن تا پاسپورتم رو براشون ارسال کنم ولی هنوز هیچ جوابی ازشون دریافت نکردم. ببخشید که طولانی شد فقط میخوام بدونم به نظر شما راه حلی دیگه ای و یا کانال دیگه ای وجود داره تا من درخواستم رو براشون ارسال کنم؟

Junior Member

دوستان سلام
    من اکانت gc key ام رو revoke کرده بودم 4 ماه پیش چون از پارسال منتظر جواب بودم حدودا ماه پیش برام ایمیل اومد که آپدیت شده و برای اکانتم پیام اومده الان چجوری میتونم ببینم پبام چیه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)