نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1156 از 1841 نخستنخست ... 15665610561106114611471148114911501151115211531154115511561157115811591160116111621163116411651166120612561656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,551 تا 11,560 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Senior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

دوستان یک سوال در مورد ویزای ویزیتور معتبر در پاسپورت منقضی شده دارم.
    اگر کسی پاسپورت جدید بگیره میتونه با دو تا پاسپورت سفر کنه و ویزا معتبره یا خیر.
    جهت اطلاع من با گمرک فرودگاه تورنتو تماس گرفتم. گفتن که مشکلی نیست و میشه تازه چیز جالبی که گفت احالا نمیدونم تا چه حد اطلاع داشتن و آیا واقعا درسته گفتن اگر ویزا هفته دیگه باطل میشه و ویزیتور شما میخوان فردا وارد بشن افسر مرزبانی میتوه اجازه اقامت تا شش ماه بده حتی اگر ویزا اعتبارش در هنگام اقامت ایشون تموم بشه. مهم اینه که در هنگام ورود به کانادا ویزای معتبری داشته باشن. چون طبق تجربه به جواب یک نفر نمیشه بسنده کرد و روایتها مختلفه آیا دوستان تجربه مشابهی داشتن ؟ آیا این درسته ؟ ممنون

تا جايى كه بنده مى دونم اگه صفحه شامل ويزا در پاسپورت قديمى پانچ و سوراخ نشده باشه، مشكلى پيش نمياد و ظاهرا اين براى ويزاى شنگن و روسيه هم همينطوره
    موفق باشيد
    QUOTE=on_the_way;2507985]دوستان یک سوال در مورد ویزای ویزیتور معتبر در پاسپورت منقضی شده دارم.
    اگر کسی پاسپورت جدید بگیره میتونه با دو تا پاسپورت سفر کنه و ویزا معتبره یا خیر.
    جهت اطلاع من با گمرک فرودگاه تورنتو تماس گرفتم. گفتن که مشکلی نیست و میشه تازه چیز جالبی که گفت احالا نمیدونم تا چه حد اطلاع داشتن و آیا واقعا درسته گفتن اگر ویزا هفته دیگه باطل میشه و ویزیتور شما میخوان فردا وارد بشن افسر مرزبانی میتوه اجازه اقامت تا شش ماه بده حتی اگر ویزا اعتبارش در هنگام اقامت ایشون تموم بشه. مهم اینه که در هنگام ورود به کانادا ویزای معتبری داشته باشن. چون طبق تجربه به جواب یک نفر نمیشه بسنده کرد و روایتها مختلفه آیا دوستان تجربه مشابهی داشتن ؟ آیا این درسته ؟ ممنون[/QUOTE]

Member sia2016 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه کالیفرنیا

با سلام دوست عزیز. تا جایی که من اطلاع دارم اگر پاسپورتتون منقضی بشه دیگه هر چیزیم که توش هست (هر نوع ویزایی) باهاش باطل میشه. اگر پاسپورت جدید گرفتید باید مجددا برای گرفتن ویزا اقدام کنید.
    فکر نمیکنم که گمرک فرودگاه منبع خوبی باشه برای پرسیدن این سوال. گمرک ارتباطی به مسائل مربوط به ویزا نداره.
    ولی قسمت دوم پرسشتون صحیح هست که اگر حتی 1 روز هم به تاریخ اعتبار "ویزا" تون -ویزای منقضی نشده- مونده باشه، میتونید وارد خاک کانادا بشید. ( این ویزاها، ویزای ورود به کانادا هستند و در روزی که دارید وارد کانادا میشید باید ویزاتون اعتبار داشته باشه. حالا چه 5 سال، چه 1 روز)
    مدت موندنتون در کانادا هم ربطی به تاریخ اعتبار ویزاتون نداره. در هر بار ورود بسته به نوع ویزاتون میتونید نهایت تا 6 ماه در کانادا حضور داشته باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط on_the_way نمایش پست ها
    دوستان یک سوال در مورد ویزای ویزیتور معتبر در پاسپورت منقضی شده دارم.
    جهت اطلاع من با گمرک فرودگاه تورنتو تماس گرفتم. گفتن که مشکلی نیست و میشه تازه چیز جالبی که گفت احالا نمیدونم تا چه حد اطلاع داشتن و آیا واقعا درسته گفتن اگر ویزا هفته دیگه باطل میشه و ویزیتور شما میخوان فردا وارد بشن افسر مرزبانی میتوه اجازه اقامت تا شش ماه بده حتی اگر ویزا اعتبارش در هنگام اقامت ایشون تموم بشه. مهم اینه که در هنگام ورود به کانادا ویزای معتبری داشته باشن. چون طبق تجربه به جواب یک نفر نمیشه بسنده کرد و روایتها مختلفه آیا دوستان تجربه مشابهی داشتن ؟ آیا این درسته ؟ ممنون

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sia2016 نمایش پست ها
    با سلام دوست عزیز. تا جایی که من اطلاع دارم اگر پاسپورتتون منقضی بشه دیگه هر چیزیم که توش هست (هر نوع ویزایی) باهاش باطل میشه. اگر پاسپورت جدید گرفتید باید مجددا برای گرفتن ویزا اقدام کنید.
    فکر نمیکنم که گمرک فرودگاه منبع خوبی باشه برای پرسیدن این سوال. گمرک ارتباطی به مسائل مربوط به ویزا نداره.
    ولی قسمت دوم پرسشتون صحیح هست که اگر حتی 1 روز هم به تاریخ اعتبار "ویزا" تون -ویزای منقضی نشده- مونده باشه، میتونید وارد خاک کانادا بشید. ( این ویزاها، ویزای ورود به کانادا هستند و در روزی که دارید وارد کانادا میشید باید ویزاتون اعتبار داشته باشه. حالا چه 5 سال، چه 1 روز)
    مدت موندنتون در کانادا هم ربطی به تاریخ اعتبار ویزاتون نداره. در هر بار ورود بسته به نوع ویزاتون میتونید نهایت تا 6 ماه در کانادا حضور داشته باشید.
    ممنون دوست گرامی. این مثل مورد کسانی که با ویزای دانشجویی مالتیپل وارد میشن نیست ؟
    یا برای اونها هم به همین شکله .مثلا دانشجوهای دکترا که معمولا بیشتر از پنج سال درسشون طول میکشه اگر مجبور بشن در حین تحصیل پاسپورتشون رو عوض کنن باید دوباره ویزا بگیرن ؟
    فکر کنم این همون گمرک مرزبانی کانادا بود.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yahamidi نمایش پست ها
    تا جايى كه بنده مى دونم اگه صفحه شامل ويزا در پاسپورت قديمى پانچ و سوراخ نشده باشه، مشكلى پيش نمياد و ظاهرا اين براى ويزاى شنگن و روسيه هم همينطوره
    موفق باشيد
    QUOTE=on_the_way;2507985]دوستان یک سوال در مورد ویزای ویزیتور معتبر در پاسپورت منقضی شده دارم.
    [/QUOTE]

ممنون دوست گرامی صفحه ای که ویزا داخلش شده رو سوراخ نکردن. همونجا گفتن که مشکلی نیست و میتونید سفر کنید ولی خب اونها که منبع معتبری نیستن

Member sia2016 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه کالیفرنیا

بهترین منبعتون وبسایت CIC میتونه باشه.
    من یکم براتون جستجو کردم. نمیدونم شما چه مدارکی رو دارید. مثلا نوع ویزاتون چی هست؟ یا اینکه آیا ویزای اقامت موقت هم براتون صادر کردند یا خیر ولی این مطالب رو براتون کپی میکنم که مطالعه بفرمایید. همچنین لینک این صفحه رو ضمیمه کردم. موفق باشید.

Can you go back home while studying?

If you plan to leave Canada during a scheduled break (such as the summer, or winter holidays and spring break), you may need to show proof you are enrolled in your school when you return to Canada. If you came here on:

• a visa, you also need to make sure it is still valid.
    • an electronic travel authorization (eTA), and you leave and return to Canada by air, you will need a new eTA.

نقل قول نوشته اصلی توسط on_the_way نمایش پست ها
    ممنون دوست گرامی. این مثل مورد کسانی که با ویزای دانشجویی مالتیپل وارد میشن نیست ؟
    یا برای اونها هم به همین شکله .مثلا دانشجوهای دکترا که معمولا بیشتر از پنج سال درسشون طول میکشه اگر مجبور بشن در حین تحصیل پاسپورتشون رو عوض کنن باید دوباره ویزا بگیرن ؟
    فکر کنم این همون گمرک مرزبانی کانادا بود.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط sia2016 نمایش پست ها
    اين تصور اشتباه هست.
    ويزا تا آخرين روز انقضا معتبر هست.
    با خيال راحت بيايد ، مادر من دو سه ماهه پيش به همين شكل اومدن. چون پاسپورتشون كمتر از شش ماه اعتبار داشت، پاسپورت را عوض كردن ولي ويزا توي پاس قديميشون بود.
    حتي به همين روش اروپا هم رفتن.
    از اون طرف هم بايد قبل از انقضا ويزا از كانادا خارج بشيد.

Junior Member

با سلام خدمت همه؛
    از دوستان کسی اطلاع داره آیا میشه با ویزا توریستی در کانادا حساب باز کرد؟ اگر بله میشه چندتا از بانکهایی که اینکار رو میکنن معرفی کنید .
    ممنونم

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط newapplicant نمایش پست ها
    اين تصور اشتباه هست.
    ويزا تا آخرين روز انقضا معتبر هست.
    با خيال راحت بيايد ، مادر من دو سه ماهه پيش به همين شكل اومدن. چون پاسپورتشون كمتر از شش ماه اعتبار داشت، پاسپورت را عوض كردن ولي ويزا توي پاس قديميشون بود.
    حتي به همين روش اروپا هم رفتن.
    از اون طرف هم بايد قبل از انقضا ويزا از كانادا خارج بشيد.
    ممنون دوست گرامی. پس ایشون مشکلی نداره فقط میتونم بپرسم با کدوم ایرلاین بودن که حتما اطلاع داشتن ؟ ممکنه وسط راه مثلا در کانکشن مامور ایرلاین یا افسرهای فرودگاه گیر بدن به این مساله و باعث معطلی و استرس بشن

خواهش مى كنم. به نظر بنده منبع معتبر دوستانى هستند كه وجود دارند و تو همين فروم هم هستند كه اين كار رو عملا تجربه كردن نگرانى من بيشتر اين بود كه تو اين شلوغى كارهاى ادارى تا آدم بخواد از اينا بخواد صفحه حاوى ويزا رو پانچ نكنن، كار از كار گذشته باشه كه حالا با توجه به تجربه شما خيالم تا حدى راحت شد.موفق باشيد.

ممنون دوست گرامی صفحه ای که ویزا داخلش شده رو سوراخ نکردن. همونجا گفتن که مشکلی نیست و میتونید سفر کنید ولی خب اونها که منبع معتبری نیستن[/QUOTE]

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)