نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1802 از 1841 نخستنخست ... 802130217021752179217931794179517961797179817991800180118021803180418051806180718081809181018111812 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 18,011 تا 18,020 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط manouchehr1975 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایین. با ویزای توریستی میشه رفت کانادا یا فعلا امکانش نیست؟
    سلام
    امکان سفر که هست اما باید دلیل قانع کننده ای برای سفر داشته باشین. حتی سفر برای اقوام درجه یک یعنی مادر و پدر برای دیدن فرزند یا بالعکس جزو مواردی هست که یک مقدار راحت تر میتونن سفر کنن اما باز هم بهتره که دلیل مناسبی برای سف داشته باشن. ضمن اینکه کماکان باید یک جایی رو در مقصد برای قرنطینه رزرو کرده باشن و جدیدا هم من دیدم که باید اطلاعات کاملی از سفر کلیه افرادی که میخوان سفر کنن باید از طریق اپلیکیشن ArriveCAN رجیستر بشه + داشتن تست PCR منفی ماکزیموم 72 ساعت قبل از پرواز (البته بیش از 10 نوع تست هست که یکی از اینها میتونه باشه اما در ایران فعلا همین PCR موجود هست. بعد تازه کانادا میرسن اونجا هم میرن قرنطینه و باز خود دولت کانادا هم تست میگیره. یکم این چیزاش بیشتر شده ولی فعلا شرایط اینجوریه و یه هزینه نسبتا زیادی روی دست مسافران میگذاره.
    میتونین هم قبل از سفر با بخش مرزبانی کانادا CBSA ایمیل بزنین و هر سوال یا هدفی دارید اعلام کنید و نهایتا از اون جوابیه یک پرینت بگیرین که اگه رفتین اون برگه برای احتیاط داشته باشین. اما ما حتی باز هم 1% اختمال داره با همه ی این داستانا اداره مرزبانی بنا به دلایلی که لحظه ی ورود شما میگیره این حق رو داره که شما رو راه نداره. خلاصه سفر بدون ریسکی نخواهد بود اما همه جوانبش رو در نظر بگیرین و طبق مواردی که دولت اعلام کرده (بخصوص شرایط اون استان) رعایت بکنید تا تا حد زیادی خیالتون راحت باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran23 نمایش پست ها
    سلام دوستان. یک سوال. برای کسانی که ویزای مولتیپل داشته اند و پاسپورتشان زا بدلیل تاریخ انقضا عوض کرده اند. آیا نیاز به طی دوباره فرآیند هست یا فقط ارسال پاس جدید و قدیم به ترکیه کفایت میکند؟
    سلام
    تا جایی که من اطلاع دارم و بعضی از دوستان در این فروم راهنمایی کردن برای گرفتن مجددِ ویزا نیازی نیست همه ی مدارکی که در بار اول فرستادید رو دوباره بفرستید. همان پاسپورت جدید میتونه کافی باشه. این مورد رو یکی از دوستان که اقدام کرده بود گفت که فقط پاسپورت رو داده و ویزای پدر یا مادرشون ( دقیق یادم نیست کدوم) رو مجدد دادن.

نقل قول نوشته اصلی توسط pm72 نمایش پست ها
    سلام
    فرم 5257b را که valiate میزنم. اول میگه موفقیت آمیز بوده! بعد که تو اکانت آپلود می کنم میگه not submitted to IRCC...
    بالای فایل میگه سرتیفیکیت فایل ناشناخته است.
    میشه بگین مشکل از کجاست؟
    ممنون
    سلام
    من به این مشکل بر نخوردم تا حالا اما شاید این لینک بتونه کمک کنه یا سایر دوستان که تجربه ی شخصی در این مورد دارن میتونن کمک کنن.

https://www.cic.gc.ca/english/helpce...um=1312&top=23

میتونین یک بار دیگه فرم خام رو از سایت canada.ca دانلود کنین، برنامه Adobe reader و explorer ( IE, Chrome, Safari ) رو به آخرین ورژن آپدیت کنین و یک بار دیگه فرم رو پر کنین و دقت کنین که تمام فیلد هایی که پر کردن آنها الزامی هست( با رنگ قرمز مشخص شده) رو حتما پر کنید و بعد validate کنین و مطمئن بشین که بعد از validate، در صفحه ی آخر 5 تا بار کد باید ظاهر بشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    Clinical psychology

سلام
    آیا تازگی کسی تونسته وقت بایومتریک از ترکیه بگیره؟! 3 روزه دارم تلاش می کنم برام پسورد نمیاد که بتونم وقت بگیرم.

نقل قول نوشته اصلی توسط pm72 نمایش پست ها
    سلام
    آیا تازگی کسی تونسته وقت بایومتریک از ترکیه بگیره؟! 3 روزه دارم تلاش می کنم برام پسورد نمیاد که بتونم وقت بگیرم.
    سلام
    من خودم و دیگران در این مقطع موردی نداشتیم ، اما به نظر من بهتر این کار اینه با chat online اون وَک گفتگو کنید، اینجوری خیلی منعطف تر میتونید روز رو فیکس کنید. این نکته رو مشاور آنلاین باکو به من گفت. اینجوری واسه ی تاریخ ها و هر شرایطی به راحتی مشاوره میکنید و خود همون فرد هم براتون نهایتا روز رو رزرو میکنه.

سلام
    آيا كسى به تازگى ويزاى توريستى براى والدين اقدام كرده؟ ميدونين چند روز طول ميكشه؟
    با توجه به اينكه اين بار دومى هست كه من ميخوام براى پدر و مادرم اقدام به ويزاى توريستى بكنم؟
    ممنون از پاسختون

نقل قول نوشته اصلی توسط paria67 نمایش پست ها
    سلام
    آيا كسى به تازگى ويزاى توريستى براى والدين اقدام كرده؟ ميدونين چند روز طول ميكشه؟
    با توجه به اينكه اين بار دومى هست كه من ميخوام براى پدر و مادرم اقدام به ويزاى توريستى بكنم؟
    ممنون از پاسختون
    سلام
    راستش الان مدت زمان بررسی ویزای توریستی برای ایرانیها رو زده 386 روز . اما مطمئنا هر پرونده ای بسته به دلیل سفر، میتونه زودتر بررسی بشه مثلا مثل زایمان فرزند، مریضی فرزند یا نوه، سفر برای درمان خود شخص متقاضی، پروژه کاری، سمینار پزشکی و شاید یکسری موارد دیگه. اما خُب باتوجه به شرایط کرونا همین موارد هم نمیتونیم بگیم 100% زودتر بررسی میشه اما خب منطق حکم میکنه زودتر بررسی بشن اما گاهی هم هیچ منطقی حتی قبل از اینکه کرونا بوجود بیاد هم وجود نداشت و خیلی مواقع پرونده هایی رد می شد و پرونده هایی قبول میشد که کاملا برخلاف انتظار همه بود، حتی بوده اند والدینی که بهشون ویزا ندادن.
    اما برای گرفتن ویزا برای بار دوم من در اطرافیانم به جز یک مورد موردی نداشتم که این مورد هم مال این اواخر نیست و برای 3 سال پیش بود که شوهر خالم پاسپورتش منقضی شد، اقدام کرد و 1 ماهه بهش دادن، در صورتی که برای ویزای اولش 6 ماه منتظر بود. اما 3 سال پیش کرونا بود، تنش های سیاسی کشورها تا این حد امروز نبود و و و .
    اما من یادمه در این فروم، یکی از دوستان برای پدرش (اگر نسبت رو اشتباه نکرده باشم) در همین دوران کرونا و فکر میکنم اوایل کرونا بود که اقدام کرده بود و فقط پاسپورت جدید رو داده بود و طبق اظهارات خودشون هیچکدوم از اون مدارکی که دفعه اول داده بودن هم ندادن و ویزای پدرشون اومد. اما نمیدونم چقدر طول کشیده بود.

لینک زیر رو براتون میذارم، شاید کمک کنه. و هم میتونید زمان رسیدگی به پرونده رو هم محاسبه کنید.

https://www.canada.ca/en/immigration...ing-times.html

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط paria67 نمایش پست ها
    سلام
    ممنون از پاسختون
    سلام
    برای همسرم اقدام کردیم 5 هفته بعد pass request شد
    دلیل تقاضومون، دیدار والدین بود (عکس مورد شما)
    برای خودم نوشتن چون exempt نیستی فعلاً در اولویت بررسی نیستی

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد کامپیوتر -نرم افزار_20جولای 2010 فایل نامبر

سلام -میشه لینک قرم و اطلاعات لازم برای دعوتنامه پدرو مادر بدین --ممنون میشم راهتمایی کنین چه مدارکی میخواد
    سی اس کیو:19 جولای 2010-فایل نامبر 20 جولای 2010 -انتقال به پاریس 28 وریه 2013----اپدیت :25 اپریل 2013- مدیکال:29 اگوست--ویزا:4 دسامبر-لندینگ -تصمیم نگرفتم الان برم یا بهار

نقل قول نوشته اصلی توسط nadali54 نمایش پست ها
    سلام -میشه لینک قرم و اطلاعات لازم برای دعوتنامه پدرو مادر بدین --ممنون میشم راهتمایی کنین چه مدارکی میخواد
    سلام
    https://www.canada.ca/en/immigration...sa.html#5256E3

در حالت عادی، فرم های 5257 - 5657 - schedule 1 لازم هست.
    فرم های دیگه که در لینک هست نیازی به پرکردن نیست فقط اگر شما به عنوان نماینده ی والدین (representative) باشید که مدارک و پروفایل و همه کارها رو میکنه باید فرم 5476 رو پرکنین که نشون بده شما به عنوان نماینده انها هستید. اما اگر میخواین مثلا شما به جای پدر و مادر فرم ها رو کنید، نیازی به فرم 5476 نیست. فقط دقت کنید اگر راه دوم رو خواستید انجام بدین، فرم هایی که نیاز به امضا داره یه موقع خودتون امضا نکنین. و اینکه اگر خودتون شخصا میخواین کارها رو انجام بدین، وقتی که باید پروفایل بسازین یکسری سوال ازتون پرسیده میشه که بر اساس جوابهایی که میدین نهایتا در صفحه پروفایل، جا برای هر مدرکی که لازم هست مشخص شده و هر بخش هم گرینه help داره که توضیح داده که این field چی باید آپلود بشه.
    نکته اخری به ذهنم میرسه اینه که اگر دعتنامه دارن ( که قاعدتا فکر کنم شما براشون میدین با توجه با تام لاینی که گذاشتین)، اصلا نیازی به رزرو بلیط نیست. اون دعوتنامه 100% کافیه.

فقط اینو متجه نشدم از سوالتون. در مورد محتوای و متن دعوتنامه هم اطلاعات لازم دارین؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)