نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 972 از 1841 نخستنخست ... 472872922962963964965966967968969970971972973974975976977978979980981982102210721472 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,711 تا 9,720 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidbaq نمایش پست ها
    سلام دوستان نمی دونم سوالم رو در تاپیک درستی مطرح می کنم یا نه.
    من برای فرصت مطالعاتی کانادا اقدام کردم و دعوت نامه هم گرفتم. ظاهرا برای فرصت باید برای ویزای کار موقت اقدام کردم. من مراحل اولیه رو انلاین انجام دادم. حالا یه چک لیست مدارک داده که باید آماده کنم. از دوستانی که در این زمینه تجربه دارن کسی می تونه مدارک مورد نیاز برای ویزا رو توضیح بده؟
    مثلا Letter from Current Employer و Employment Reference Letter و Employment Records دقیقا چیا میشه؟ آیا Employment Records باید رسمی باشه؟
    غیر از این ها توی لیست چیزی از گواهی عدم سوء پیشینه نگفته. آیا لازمه؟ جزء کدوم مدارک باید آپلود کنم؟ توی چک لیست اسمی از letter of explanation نیاورده.
    اولی میشه شخصی که الان شما رو استخدام کرده، اگر دانشجوی دکترا هستید که مدارک مبنی بر تحصیل تمام وقت در مقطع دکترا رو به جای این قرار بدید و توضیح بدید که شاغل نیستید جای دیگری. اگر استاد دانشگاه هستید که گواهی استخدامتون رو باید بذارید.
    دومی روی علامت سوالش کلیک کنید ببینید مقصودش کارفرمای فعلیه یا کارفرمای مقصد (کانادا) گمانم دومی باشه
    من تا حالا ندیدم Employement Records. اگر Record of Employment باشه مقصود فرمیه که اغلب پس از پایان کار برای یه کارفرما صادر میشه و شرایط پایان کار و مزایای معوقه یا مزایای بیکاری موقت رو توش عنوان می کنه. اگر دانشجوی دکترا هستید این به شما مربوط نمیشه و جاش باید یه توضیح بنویسید. اگر استاد هستید باید نامه ای از دانشگاهتون بذارید که نشون میده با رفتن شما برای مدت چند ماه موافق اند.

اگر از ایران اپلای می کنید، بله گواهی عدم سو پیشینه رو بذارید.
    در چک لیست یه بخش هست که نوشته optional و یکی از گزینه هاش Letter of Explanation هست.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

سلام دوستان
    بعد از انگشت نگاری، آپدیتی ایجاد میشه تو پروفایل CIC؟ من پدر و مادرم چند روز پیش بایومتریک رو انجام دادن، status اپلیکیشن مادرم تغییر کرده به submitted ولی برای پدرم هست your action is required. بعد تقریبی هست از وقتی که انگشت نگاری انجام میشه تا وقتیکه ویزا میاد چقدر طول میکشه؟
    ممنون

Junior Member

سلام

ممنون از پاسختون از لینکی که گذاشتید هر روز پیگیری می کنم ولی همچنان جمله زیر میاد
    Visa application, tracking ID No.***************** is being processed at the Canada Visa Office,ANKARA
    می خوام برای سفارت ایمیل بفرستم با توجه به این که بیشتر از 45 روز طول کشیده و نمونه ایمیل پیگیری و آدرسی که باید ایمیل رو فرستاد برام بفرستید ممنون میشم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Waverider نمایش پست ها
    این طبیعی هست
    بر خلاف اشتباهی که همه انجام میدند... محل بررسی پرونده براساس ملیت تعیین نمیشه بلکه براساس محل درخواست که در فرم ها نوشتید تعیین میشه... برای مثال اگر شما در ایران زندگی بکنید ولی چون بایومتریک رو در جایی به غیر از ایران انجام میدید در فرم ها اون محل رو اعلام کنید... بر همون اساس پرونده فرستاده میشه به ویزا آفیس مربوطه... شما هم حتما در فرم ها محل اقدام رو ایران نزدید... اگر ایران زده بودید حتما به آنکارا میرفت
    ممنون از پاسختون ولی من تو هیچ فرمی بغیر از ایران جایی رو انتخاب نکردم
    بنظرتون لازمه به cic ایمیل بزنم و در مورد این که بخش بایومتریک رو ندارم سوال بپرسم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidbaq نمایش پست ها
    سلام دوستان نمی دونم سوالم رو در تاپیک درستی مطرح می کنم یا نه.
    من برای فرصت مطالعاتی کانادا اقدام کردم و دعوت نامه هم گرفتم. ظاهرا برای فرصت باید برای ویزای کار موقت اقدام کردم. من مراحل اولیه رو انلاین انجام دادم. حالا یه چک لیست مدارک داده که باید آماده کنم. از دوستانی که در این زمینه تجربه دارن کسی می تونه مدارک مورد نیاز برای ویزا رو توضیح بده؟
    مثلا Letter from Current Employer و Employment Reference Letter و Employment Records دقیقا چیا میشه؟ آیا Employment Records باید رسمی باشه؟
    غیر از این ها توی لیست چیزی از گواهی عدم سوء پیشینه نگفته. آیا لازمه؟ جزء کدوم مدارک باید آپلود کنم؟ توی چک لیست اسمی از letter of explanation نیاورده.
    من هم برای فرصت اقدام کردم ولی خوب هنوز در مرحله گرفتن ویزام، ولی گفتم شاید بدردتون بخوره. مدارکی که از دانشگاه مقصد گرفتم یکی دعوت نامه بود (یا همون Offer of employment letter) و یکی هم نامه ای مبنی بر اینکه اون فی 230 دلار که دانشگاه مبدا باید بده، پرداخت شده
    گواهی عدم سوء پیشینه، گواهی حساب بانکی، بلیط رزرو شده (البته فرمالیته)، گواهی اشتغال به تحصیل و یه گواهی مبنی بر اینکه دانشگاه خودمون (مبدا) من رو ساپورت مالی میکنه علاوه بر مدارکی که تو چک لیست ازم خواسته بود گذاشتم

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط yosra_991 نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون ولی من تو هیچ فرمی بغیر از ایران جایی رو انتخاب نکردم
    بنظرتون لازمه به cic ایمیل بزنم و در مورد این که بخش بایومتریک رو ندارم سوال بپرسم؟
    آنلاین اپلای کرده بودید درسته؟ در این صورت مهم نیست اون tracking وک چی می نویسه. جون بیشتر مراجعین هر VAC افرادی هستند که به ویزا آفیس مرتبط با اون جا سر و کار دارند این شرکت ها نرم افزار سایت رهگیریشون یه متن پیام واحد برای هر مرجله داره. مثلن اگر در باکو انجام بدید می نویسه در ویزا آفیس مسکو داره بررسی می شه. VAC ها به سیستم اداره مهاجرت کانادا متصل نیستند.
    جای هیچ گونه نگرانی و مشکلی برای شما وجود نداره.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhbll نمایش پست ها
    آنلاین اپلای کرده بودید درسته؟ در این صورت مهم نیست اون tracking وک چی می نویسه. جون بیشتر مراجعین هر VAC افرادی هستند که به ویزا آفیس مرتبط با اون جا سر و کار دارند این شرکت ها نرم افزار سایت رهگیریشون یه متن پیام واحد برای هر مرجله داره. مثلن اگر در باکو انجام بدید می نویسه در ویزا آفیس مسکو داره بررسی می شه. VAC ها به سیستم اداره مهاجرت کانادا متصل نیستند.
    جای هیچ گونه نگرانی و مشکلی برای شما وجود نداره.
    ممنون از شما
    در مورد اینکه توی اپلیکیشن استاتوسم بخشی برای بایومتریک ندارم چی؟ به نظرتون مشکلی ایجاد نمیکنه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alioo نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بعد از انگشت نگاری، آپدیتی ایجاد میشه تو پروفایل CIC؟ من پدر و مادرم چند روز پیش بایومتریک رو انجام دادن، status اپلیکیشن مادرم تغییر کرده به submitted ولی برای پدرم هست your action is required. بعد تقریبی هست از وقتی که انگشت نگاری انجام میشه تا وقتیکه ویزا میاد چقدر طول میکشه؟
    ممنون
    اگه روی اسم پدرتون کلیک کنید اطلاعات ایشون نشان داده میشه وبعد وضعیت به حالت submitted تغییر میکنه.

Junior Member

سلام
    من اقامت يكساله تركيه دارم
    سند ماشين و اشتغال بكار در تركيه هم دارم
    ميتونم با اين مدارك درخواست ويزا توريستي بدم ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    EE-Communications

دوستان سلام
    من باید برای کنفرانسی برم کانادا. دو تا سوال دارم ممنونم میشم اگه کسی اطلاعی داره کمکم کنه. جواب این سوالاتم رو نتونستم جایی پیدا کنم

1- من دانشجو هستم و برای کنفرانس میرم اونجا اما تو فسمت دلیل سفر نمیدونم چی باید بزنم. هیچکدوم ظاهرا شاملش نمیشه. به نظرتون گزینه سایر رو بزنم؟ به عکسی که ضمیمه کردم نگاه کنید.

2- من اواخر ستامبر باید کانادا باشم و نسبت به اون تاریخ فقط حدود 4 ماه پاسپورتم اعتبار خواهد داشت. برای اکثر کشورها این تاریخ 6 ماه هست. من توی CIC چیزی در مورد این بازه زمانی پیدا نکردم. با توجه به اینکه من نهایتا یک یا دو هفته اونجا هستم به نظرتون مشکلی پیش نمیاد برای درخواست ویزا. چون اگه بخوام پاسپورتم رو عوض کنم احتمالا زمان رو از دست میدم.
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    • نوع فایل: png 2.png (21.4 کیلوبایت, 12 views)

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)