نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: نام و نام خانوادگی متفاوت در پاسپورت ایرانی و پاسپورت کانادایی (تغییر نام و نام خانوادگی در کانادا)

پیش فرض نام و نام خانوادگی متفاوت در پاسپورت ایرانی و پاسپورت کانادایی (تغییر نام و نام خانوادگی در کانادا)

سلام
    من سیتیزن کانادا هستم و نام و نام جانوادگی کاناداییم رو کلا عوض کردم: به عبارت دیگه من دارای دو نام و نام خانوادگی متفاوت هستم بنابراین، پاسپورت ایرانی من با نام و نام خانوادگی ایرانی و پاسپورت کانادایی من با نام و نام خانوادگی کانادایی هست. اگر از دوستان کسی هست که تجربه مشابه داره ممنون می شم در موارد زیر تجربه خودشون رو به اشتراک بگدارن:
    1- برای سفر از کانادا به ابران با یک یا دو توقف در اروپا یا آمریکا، من بایستی بلیطم رو با کدوم نام و نام خانوادگی بگیرم و برای برگشت از ایران به کانادا چطور؟
    2- آیا میشه روی بلیط هر دو نام رو داشت؟ یعنی از آژانس مسافرتی بخواهیم که هر دو نام و نام خانواداگی رو وارد کنن؟
    3- برای سفر از ایران به کشورهای غیر از کانادا مثلا اسپانیا یا چین و با توجه به اینکه من میخام به عنوان کانادایی از ایران به اون کشورها وارد بشم بلیط رو باید با کدوم نام و نام خانوادگی بگیرم؟
    4- بطور کلی چه مشکلاتی در فرودگاه امام و یا فرودگاه سایر کشورها برای افرادی با شرایط من ممکن هست که پیش بیاد و چطور میشه پیشگیری کرد؟
    ویرایش توسط IR2CA : March 15th, 2019 در ساعت 11:06 AM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نام و نام خانوادگی متفاوت در پاسپورت ایرانی و پاسپورت کانادایی (تغییر نام و نام خانوادگی در کانادا)

سلام

من چند پسر عمو دارم که سیتیزن امریکا هستند و در نام خودشان تغییراتی دادند ولی فامیلی رو عوض نکردند. همیشه در حال تردد بایران هستند و مشکلی هم تاحالا نداشتند. من خودم سیتیزن کانادا هستم و نام کوچکمو در پاسپورت کانادایی تغییر دادم؛ ولی هنوز بایران سفر نکردم … اگه تجربه جدیدی دارید لطفا بفرمایید که خیال من راحتتر بشه با تشکر !

ApplyAbroad Veteran
    rikavache آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Université de Sherbrooke, Civil Eng

پیش فرض پاسخ : نام و نام خانوادگی متفاوت در پاسپورت ایرانی و پاسپورت کانادایی (تغییر نام و نام خانوادگی در کانادا)

نقل قول نوشته اصلی توسط SReza86 نمایش پست ها
    سلام

من چند پسر عمو دارم که سیتیزن امریکا هستند و در نام خودشان تغییراتی دادند ولی فامیلی رو عوض نکردند. همیشه در حال تردد بایران هستند و مشکلی هم تاحالا نداشتند. من خودم سیتیزن کانادا هستم و نام کوچکمو در پاسپورت کانادایی تغییر دادم؛ ولی هنوز بایران سفر نکردم … اگه تجربه جدیدی دارید لطفا بفرمایید که خیال من راحتتر بشه با تشکر !
    سلام
    میشه تجربه تون رو‌به اشتراک بگذارین اگر در این مدت به ایران سفر کردین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط rikavache نمایش پست ها
    سلام
    میشه تجربه تون رو‌به اشتراک بگذارین اگر در این مدت به ایران سفر کردین؟
    درود، شما آپدیت جدیدی از این سوال را تونستین به دست بیارید ؟ سپاس

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)