نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1759 از 1841 نخستنخست ... 7591259165917091749175017511752175317541755175617571758175917601761176217631764176517661767176817691809 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 17,581 تا 17,590 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    McGill University - English Literature

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaa1371 نمایش پست ها
    سلام دوستان بعد از ۳۳ روز دیشب پرونده م آپدیت شد و یه نامه با عنوان correspondence letter اومده بود. کسی معنی اینو میدونه چیه ؟
    معنیش اینه که به احتمال زیاد تا یکی دو روز آینده (شما بگیرید تا آخر وقت جمعه‌ی ایران) جواب ویزاتون تو همین اینباکس براتون میاد. اگر ویزا شده باشید تو اینباکس اکانت سفارتتون نامه‌ای با عنوان Passport Request میاد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط setylite نمایش پست ها
    معنیش اینه که به احتمال زیاد تا یکی دو روز آینده (شما بگیرید تا آخر وقت جمعه‌ی ایران) جواب ویزاتون تو همین اینباکس براتون میاد. اگر ویزا شده باشید تو اینباکس اکانت سفارتتون نامه‌ای با عنوان Passport Request میاد.
    آخه متن این نامه یجوریه انگار موافقت شده با ویزا .

temporary resident applications to Canada.

What you need to know for subsequent temporary resident (TR) applications:
    • Please keep this letter for future reference. Your biometric information must be valid for the duration of your temporary stay in Canada.
    • You will not be required to provide your biometric information again in support of any subsequent temporary resident applications you make within the validity date indicated above.
    • However, if you wish to extend the validity of your permit or visa beyond the validity date indicated above you can provide your biometric information again and pay the associated fee for another ten-year validity.
    • Please note that you will be required to provide your biometric information in support of any permanent resident application, even if you apply within the validity date indicated above.

Junior Member

سلام دوستان
    من بعد از یه روز که نامه ی تایید بایومتریک اومد رجکت شدم متاسفانه.
    شرایطم رو بگم

همسرم که خیلی وقته باهم ازدواج کردیم پی آر کاناداست و چون چهار و نیم سال پیش اسپانسر داشته تا پنج سال نمیتونه اسپانسر من باشه و توی کانادا اقدام کرد و دعوت نامه فرستاد که یکماه همسرم رو باید ببینم و برمیگرده تا شرایط اسپانسر شدنش رو بعد از این محدودیت پنج ساله که شش ماه دیگه تموم میشه شروع کنیم.
    بیماری ام اس داره و گواهی پزشک مبنی بر مراقبت رو ضمیمه کردیم.
    من پدرم معلول هست و بخاطر پدرم معاف شدم و بعنوان تای خونوادگی ترجمه ی کمیسیون پزشکی رو ضمیمه کردم.
    همسرم پیش سناتور ونکوور رفت و تمام شرایط رو توضیح داد و اونا تحقیق کردن و توصیه نامه نوشتن به اداره ی مهاجرت کانادا که شرایط این خانم ویژه هست و باید همسرش رو ببینه.
    سند خونه
    نامه ی مرخصی
    سابقه بیمه
    گواهی کار
    پرینت شیش ماهه حساب
    گواهی پزشکی قانونی باتایید رسمی دادگستری که من کفیل پدرمم.
    ما توضیح دادیم یکماه کانادا میمونم به همسرم سر میزنم که خونه ی یکی از اقواممون بود و بعد برمیگردم تا اسپانسری رو شروع کنیم و منم پدرم رو برای مهاجرتم اماده کنم.
    ۱۲ دسامبر سابمیت
    ۱۴ ژانویه تایید بایومتریک
    ۱۵ ژانویه رجکت

واقعا نمیدونیم دیگه باید چکار کنیم که ویزا بدن. ما کاملا صادقانه و بدون هیچ دروغی پرونده رو اماده کردیم.

Junior Member

سلام دوستان

من برای ویزای توریستی به همراه همسرم و پسر 7 سالم دارم اقدام می کنم الان برای پسرم فرم
    Custodianship Declaration (IMM5646)
    رو فعال کردن که پر کنم.نمی دونم این فرم چه ربطی به بچه ۷ ساله که نمیخواد تنها بره و توریستی میره داره؟
    چندین بار همه سوال و جواب ها رو چک کردم شاید جایی اشتباه زدم که این فرم رو آورده ولی هر چی میگردم همه چی رو درست زدم

خواهش میکنم اگر میدونید راهنمایی کنید

سپاس

Junior Member

چرا امار ریجکتی برای ایرانیان بالاست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zo0om نمایش پست ها
    سلام دوستان

من برای ویزای توریستی به همراه همسرم و پسر 7 سالم دارم اقدام می کنم الان برای پسرم فرم
    Custodianship Declaration (IMM5646)
    رو فعال کردن که پر کنم.نمی دونم این فرم چه ربطی به بچه ۷ ساله که نمیخواد تنها بره و توریستی میره داره؟
    چندین بار همه سوال و جواب ها رو چک کردم شاید جایی اشتباه زدم که این فرم رو آورده ولی هر چی میگردم همه چی رو درست زدم

خواهش میکنم اگر میدونید راهنمایی کنید

سپاس
    برای دوستانی که در آینده میخونن ممکنه به دردشون بخوره
    من این سوال رو اشتباه جواب داده بودم

Is your family member currently, or will they be, living in Canada with a parent or legal guardian for their entire stay?

خیلی هم گشتم ولی پیداش نمیکردم

Junior Member

سلام
    1-برای افسری که مدارک فعلی رو بررسی میکنه، مدارک قبلی که فرستاده بودیم و ریجکت شدیم قابل دسترس هست؟
    2-تو درخواست جدیددلایل ریجکتی میتونه دلایلی غیر از دلایل قبلی باشه؟مثلا افسر قبلی به دلیل نداشتن travel history رد نکرده و دلیل دیگری برای رد کردن داشته ولی افسر فعلی به دلیل نداشتنtravel history ریجکت کنه؟

Junior Member

دوستان یک موضوع بهش برخوردم میخواستم نظر شما رو بدونم
    همونطور که احتمالا همتون هم دیدید تو قسمت آپلود مدارک برای Purpose of Travel - Other مدارکی که خواسته :
    your flight ticket departing canada
    travel intinary like hotel booking

اینجا مشخصا نوشته hotel booking ولی ننوشته flight reservation

نظر شما چیه ؟ بلیط برگشت بخریم یا فقط رزرو
    تو ایران از هر وکیل یا آژانسی بپرسی میگن رزرو ولی تو سایت مشخص کرده کاملا این موضوع رو

البته من افراد زیادی میشناسم با پرونده خیلی خیلی خوب بدون خرید با رزرو ویزا گرفتن ولی این موضوع رو گفتم با همه در میون بزارم

نقل قول نوشته اصلی توسط zo0om نمایش پست ها
    دوستان یک موضوع بهش برخوردم میخواستم نظر شما رو بدونم
    همونطور که احتمالا همتون هم دیدید تو قسمت آپلود مدارک برای Purpose of Travel - Other مدارکی که خواسته :
    your flight ticket departing canada
    travel intinary like hotel booking

اینجا مشخصا نوشته hotel booking ولی ننوشته flight reservation

نظر شما چیه ؟ بلیط برگشت بخریم یا فقط رزرو
    تو ایران از هر وکیل یا آژانسی بپرسی میگن رزرو ولی تو سایت مشخص کرده کاملا این موضوع رو

البته من افراد زیادی میشناسم با پرونده خیلی خیلی خوب بدون خرید با رزرو ویزا گرفتن ولی این موضوع رو گفتم با همه در میون بزارم
    سلام
    بعضی ها بلیط میگیرن یا رزرو میکنن، بعضی ها هم نه. هیچ تضمینی هم نیست که بگیری یا نگیری چه تاثیری داره. چون نه100% ، اما 60 70 % بی در و پیکر تصمیم میگیرن.
    اگر دعوتنامه دارید به نظر من هیچکدوم رو نگیرید.
    اگر دعموتنامه ندارید، هر دو رو بگیرید. بعضی سایت ها هست که هتل رزرو کنید یک تاییدیه اینا میده (قبل از اینکه پول واریز کنید) میتونید اینجوری هم بگیرید. بلیط هم اگر میخواید رزرو کنید. اگر هم پولش زیاد مهم نیست میتونید بخرید بعد که مدارک رو فرستادید اون درصد ضرر رو به آژانس بدید که بلیط رو کنسل کنه.
    نهایتا همه اطلاعات و نظرات رو جمع بندی کنید ببینید کدوم کار بهترین کاره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hassan1 نمایش پست ها
    سلام
    کسی که از طریق دعوت نامه خودش تو کانادا یکی از اعضای خانوادش در حال گرفتن پناهندگی هست میتونه دعوت نامه برای شخص دیگری از اعضای خانوادش بفرسته؟آیا تو روند رد شدن تاثیر داره؟
    با احتمال خیلی زیاد تاثیر منفی میزاره.. هدف اینه که مطمن بشن بر میگرده و در این صورت تو سابقه دعوت کننده یک نمره منفی ثبت شده و برای نفر دوم تاثیر منفی میزاره

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)