نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 859 از 1841 نخستنخست ... 3597598098498508518528538548558568578588598608618628638648658668678688699099591359 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,581 تا 8,590 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

سلام در مورد ویزای توریستی برای پدرو مادر چند تا سوال داشتم
    1) میتونن برای انگشت نگاری ارمنستان برن؟
    2) اگه میتونن ارمنستان برن برای پیک آپ ویزا باید پاسپورت آنکارا فرستاده بشه یا ارمنستان؟
    3) چطوری میتونم در مدت اقامت پدرو مادرم مثلا یک ماه بیمه براشون بگیرم؟ من دانشجو هستم از طریق دانشگاه میشه بیمه کرد؟ کسی تجربه مشابه داره هزینه ی بیمه حدودا چقدر میشه؟
    4) در مورد هزینه هم یه سوال داشتم غیر از هزینه ای که برای اپلای ویزا و انگشت نگاری میدن و سفر به یه کشور دیگه برای انگشت نگاری و بلیط سفر به کانادا هزینه ی دیگه ای هم باید برای گرفتن ویزای توریستی تو فرودگاه کانادا پرداخت بشه؟ یا کلاهمین هزینه هاست؟ البته بدون احتساب محل اقامت و هزینه ی زندگی در طول این یک ماه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    تا زمانی که شرایط شما عوض نشده اقدام دوباره بی فایده است. سابقه سفر اهمیت بسیار زیادی داره. سعی کنید اول یک شنگن آسون بگیرید بعد دوباره شانس تون را برای کانادا امتحان کنید. دعوت نامه داشتید از کسی؟
    ببخشید این شنگن آسون شامل کجا میشه و کلا مراحلش رو چطور میشه فهمید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed31 نمایش پست ها
    2) اگه میتونن ارمنستان برن برای پیک آپ ویزا باید پاسپورت آنکارا فرستاده بشه یا ارمنستان؟
    3) چطوری میتونم در مدت اقامت پدرو مادرم مثلا یک ماه بیمه براشون بگیرم؟ من دانشجو هستم از طریق دانشگاه میشه بیمه کرد؟ کسی تجربه مشابه داره هزینه ی بیمه حدودا چقدر میشه؟
    4) در مورد هزینه هم یه سوال داشتم غیر از هزینه ای که برای اپلای ویزا و انگشت نگاری میدن و سفر به یه کشور دیگه برای انگشت نگاری و بلیط سفر به کانادا هزینه ی دیگه ای هم باید برای گرفتن ویزای توریستی تو فرودگاه کانادا پرداخت بشه؟ یا کلاهمین هزینه هاست؟ البته بدون احتساب محل اقامت و هزینه ی زندگی در طول این یک ماه
    سلام
    بله به هر دفتر وک میتونید برید
    پیکاپ ویزای کانادای برای ایران از کانادا هست
    بیمه کانادا رو نمیدونم، ولی پدر مادر من امریکا رفتن از ایران بیمه گرفتن (که کلا به درد هم نمیخوره)
    هزینه ای در فرودگاه نداره برای توریستها

نقل قول نوشته اصلی توسط Destro نمایش پست ها
    ببخشید این شنگن آسون شامل کجا میشه و کلا مراحلش رو چطور میشه فهمید؟
    شینگن اسون مثل یونان، مثل لتونی
    ولی المان سخته، فرانسه سخته، ایتالیا قبلا راحت بود...جدیدا سختگیر شدن
    چون هم بد وقت سفارت میدن، هم بد ویزا میدن

Senior Member Waverider آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط stormrage نمایش پست ها
    خیلی ممنون از پاسختون. چندتا سوال دیگه هم داشتم
    ۱) در مورد این فرم Use of a Family Member Representative for Online Applications (IMM5713)
    اطلاعی دارین که چجوریه یعنی برای پدرم به عنوان متقاضی اصلی باید اقدام کنم و بعد برای مادرم این فرم رو پر کنم که کل اختیارات اپلای ویزارو به اپلیکنت اصلی یعنی پدرم میده یا بهتره برای پدر و مادر هرکدوم به صورت جداگانه یه پروفایل درست کنم؟
    ۲) نیازی هست که پدرم کارت سربازیشو هم ترجمه کنه؟
    ۳) از کجا میتونم نمونه ی Invitation Letter و Purpose of Travel پیدا کنم؟
    خیلی خیلی ممنون از کمکتون
    ١- فرقى نميكنه چه پدر و چه مادر اينكار رو انجام بدن اوكى هست، البته اونى كه استطاعت مالى بيشترى داره بهتره، نه جدا پر نكنيد
    ٢-خير
    همين لغت ها رو بعلاوه يك trv پشتشون توى اينترنت سرچ كنيد پيدا ميشه، خود cic هم يك چك ليست داره كه ميگه توى دعوت نامه به چه مواردى اشاره كنيد

در ادامه پست دوستمون
    دانشگاه هم با يك بيمه قرارداد داره، ولى شما در هر صورت با هر بيمه اى بخواهيد اقدام كنيد با يك مبلغى رو بسته به سقف بيمه پرداخت كنيد
    ميتونيد از يك mortgage broker كمك بگيريد كه توى كانادا ايرانيش فراوونه...
    ولى طبق تجربه ميگم اينها اكثرا دكتر رفتن رو كاور نميكنن و فقط وقتى رفتين اورژانس كاور ميكنن، كه اونهم يعنى براى يه فشارخون بالا هم چندين ساعت بشينيد توى اورژانس

Junior Member

ممنون از پاسختون البته من سوال دومم رو اشتباه پرسیدم من منظورم این بود که اگه ارمنستان برن و بعد از چند روز در صورتیکه پاس ریکویست بشن باید پاسپورتو برای اینکه مهر ویزا بخوره ارمنستان بفرستن یا آنکارا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط farrokh125 نمایش پست ها
    سلام
    بله به هر دفتر وک میتونید برید
    پیکاپ ویزای کانادای برای ایران از کانادا هست
    بیمه کانادا رو نمیدونم، ولی پدر مادر من امریکا رفتن از ایران بیمه گرفتن (که کلا به درد هم نمیخوره)
    هزینه ای در فرودگاه نداره برای توریستها

شینگن اسون مثل یونان، مثل لتونی
    ولی المان سخته، فرانسه سخته، ایتالیا قبلا راحت بود...جدیدا سختگیر شدن
    چون هم بد وقت سفارت میدن، هم بد ویزا میدن

Junior Member

ممنون از پاسختون البته من سوال دومم رو اشتباه پرسیدم من منظورم این بود که اگه ارمنستان برن و بعد از چند روز در صورتیکه پاس ریکویست بشن باید پاسپورتو برای اینکه مهر ویزا بخوره ارمنستان بفرستن یا آنکارا؟
    برای انگشت نگاری چه ارمنستان، چه دبی، چه ابوظبی برید، باید بفرستید انکارا پاسپورتها رو

Junior Member

خیلی خیلی ممنونم از کمکتون فقط من الان دارم فرمارو پر میکنم دو تا سوالو به مشکل برخوردم ممنون میشم در این مورد هم راهنمایی کنید
    این سوال دو گزینه داشت من نمیدونم کدومشو انتخاب کنم؟ چون برای دیدن بچشون میان باید گزینه ی ۲ رو انتخاب کنم؟
    Why is your family member visiting Canada?
    1) Visit - Tourism
    2) Visit- All other types

۲) برای فرم Family Information (IMM5645) فقط اطلاعات پدر و مادرم به اضافه ی اطلاعات بچه هاشون ( خودم و خواهرو برادرم) پر کنم کافیه؟ یا اینکه باید اطلاعات خواهر و برادر پدرو مادرم (یعنی عمه، عمو، خاله و دایی) هم پر بشه؟ بخاطر این میپرسم که اگه قرار باشه اطلاعات اونا هم وارد بشه خیلی زیاد میشه.
    ۳) دعوتنامه حتما باید مهر دانشگاه داشته باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Waverider نمایش پست ها
    ١- فرقى نميكنه چه پدر و چه مادر اينكار رو انجام بدن اوكى هست، البته اونى كه استطاعت مالى بيشترى داره بهتره، نه جدا پر نكنيد
    ٢-خير
    همين لغت ها رو بعلاوه يك trv پشتشون توى اينترنت سرچ كنيد پيدا ميشه، خود cic هم يك چك ليست داره كه ميگه توى دعوت نامه به چه مواردى اشاره كنيد

نقل قول نوشته اصلی توسط Waverider نمایش پست ها
    در ادامه پست دوستمون
    دانشگاه هم با يك بيمه قرارداد داره، ولى شما در هر صورت با هر بيمه اى بخواهيد اقدام كنيد با يك مبلغى رو بسته به سقف بيمه پرداخت كنيد
    ميتونيد از يك mortgage broker كمك بگيريد كه توى كانادا ايرانيش فراوونه...
    ولى طبق تجربه ميگم اينها اكثرا دكتر رفتن رو كاور نميكنن و فقط وقتى رفتين اورژانس كاور ميكنن، كه اونهم يعنى براى يه فشارخون بالا هم چندين ساعت بشينيد توى اورژانس
    در تصحیح پست خودم، منظورم insurance broker بود...

نقل قول نوشته اصلی توسط stormrage نمایش پست ها
    خیلی خیلی ممنونم از کمکتون فقط من الان دارم فرمارو پر میکنم دو تا سوالو به مشکل برخوردم ممنون میشم در این مورد هم راهنمایی کنید
    این سوال دو گزینه داشت من نمیدونم کدومشو انتخاب کنم؟ چون برای دیدن بچشون میان باید گزینه ی ۲ رو انتخاب کنم؟
    Why is your family member visiting Canada?
    1) Visit - Tourism
    2) Visit- All other types

۲) برای فرم Family Information (IMM5645) فقط اطلاعات پدر و مادرم به اضافه ی اطلاعات بچه هاشون ( خودم و خواهرو برادرم) پر کنم کافیه؟ یا اینکه باید اطلاعات خواهر و برادر پدرو مادرم (یعنی عمه، عمو، خاله و دایی) هم پر بشه؟ بخاطر این میپرسم که اگه قرار باشه اطلاعات اونا هم وارد بشه خیلی زیاد میشه.
    ۳) دعوتنامه حتما باید مهر دانشگاه داشته باشه؟
    1- گزینه دو رو بزنید... گرچه فرقی هم نمیکنه
    2- بله همه رو باید بنویسید... کاریش نمیشه کرد
    3- نه اصلا نیازی به مهر دانشگاه نداره ... خودتون امضا کنید کافی هست... حالا اگر آفیسی توی دانشگاه هست که این کار رو میکنه ضرری نداره انجام بدید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)