نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1828 از 1841 نخستنخست ... 828132817281778181818191820182118221823182418251826182718281829183018311832183318341835183618371838 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 18,271 تا 18,280 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط Farzad41 نمایش پست ها
    من لینک ها رو گذاشتم.نمیدانم چرا نیومد!
    لینک و کد ها رو آژانس من برایم فرستاد.
    من هم هر روز می زنم و پیگیری می کنم.
    برای من و دخترم رسیده تهران.
    برای همسرم هنوز در سفارت و تحتِ بررسی است!
    ضمناً خود آژانس هم هر تغییرِ وضعی بشه اطلاع می ده و در پروفایلم هم میتونم ببینم چه موقعیتی دارن.که نوشته پاس خودم و دخترم حاضره و تهرانه و بیایید بگیرید.من هم منتظرم برای همسرم هم بیاد و بعدش برم.
    الان امروز پاسِ مادرم اومد تهران. مال پدرم نیومده. چون با فاصله 1 روز بعد از مادرم، پاس پدرم مهر شده احتمالا تا آخر هفته نهایتا باید بیاد.
    برای همسر شما چی شد؟ ارسال شد تهران؟
    اینجوریکه هم من خودم تجربه کردم هم اینکه شما نوشتید، قکر میکنم مثلا یک کارگزار 20 تا پاسپورت ارسال میکنه الزاما اون پکیج با هم استامپ نمیخوره چون تعداد پاس ها این روزا خیلی زیاده، هر پاسی که دستشون برسه استامپ میزنن واسه همین برای یه خانواده دیرتر / زودتر میشه.

من نمیدونم شما از GCkey سابمیت کردین یا پورتال جدید. از طریق GCkeyy رو نمیدونم که آیا آخرین آپدیت یعنی استامپ شدنِ پاسپورت رو هم توی پروفایل میزنه یا نه. اما من با پورتال جدید اقدام کرده بودم، روزی که پاسپورت استامپ خورد همون روز پروفایل آپدیت شد و تاریخ همون روز رو زد که توی کامنت ها هم نوشتم. یعنی اینطوری نبود که مثلا امروز که 14 نوامبره، ایمیل بیاد بعد برم ببینم که زده پرونده شما در 8 نوامبر final update شد. دقیقا 8 نوامبر توی وقت اداری آنکارا ایمیل اومد که پروفایل آپدیت شده. چک کردم دیدم زده 8 نوامبر پرونده خانم فلانی finalize شد. به همین دلیل حدس زدم که این تاریخ استامپ خوردنِ پاسپورته. چون 5 روز بعد، پاس اومد تهران.

حالا شما پروفایل رو هم یه چک بکنید ببینید چجوریه. تا جایی که من تجربه دارم، فکر میکنم آپدیت ها توی GCkey با تاخیر ثبت میشه.
    ویرایش توسط nimallica : November 14th, 2021 در ساعت 03:42 AM

Junior Member

با سلام از دیروز هر چند تلاش میکنم وارد اکانت IRCC خودم میتونم بشوم ولی نمیتونم ادامه تغییرات پرونده یا حتی حذف یا ایجاد یک پرونده را انجام بدم با پیام خطا مواجه میشود. حتی با ***** شکن هم امتحان کردم. کسی این مشکل را داره؟

دوستان از 30 نوامبر، واکسن سینوفارم هم جزو واکسن های مورد تایید کانادا محسوب میشه.

https://www.canada.ca/en/public-heal...-measures.html

Junior Member

من در IRCC وارد شدم و اطلاعات ثبت کردم ولی بدلیل خطای سیستمی نتونستم ادامه بدم رفتم از اکانت CGKEY علاوه بر فرمهای آن (که خیلی کاملتر از IRCC است+ شماره UCI خودم ) که نشون میده قبلا چند بار ویزا گرفتم گذاشتم. آیا روند CGKEY که هم دخترم دعوت کرده و هم دو موسسه، کند تر از IRCC است؟

نقل قول نوشته اصلی توسط abbas_2014 نمایش پست ها
    من در IRCC وارد شدم و اطلاعات ثبت کردم ولی بدلیل خطای سیستمی نتونستم ادامه بدم رفتم از اکانت CGKEY علاوه بر فرمهای آن (که خیلی کاملتر از IRCC است+ شماره UCI خودم ) که نشون میده قبلا چند بار ویزا گرفتم گذاشتم. آیا روند CGKEY که هم دخترم دعوت کرده و هم دو موسسه، کند تر از IRCC است؟
    برای یک سری از دلایل سفر که برای IRCC مشخص شده، طبق تجربه شخصی خودم و تجربیات دوستانی که لطف کردن و تجربیات خودشون رو با ما در میون گذاشتن، استفاده از IRCC خیلی سریع تر از GCkey هست. تمام پرونده هایی که من میشناسم زیر 30 روز جواب گرفتن.

Junior Member

سلام
    کسی که گذرنامه اش رو تعویض می کنه آیا اگر ویزای معتبر در پاس خود داشته باشه، می تونه با ویزایی که داخل پاس باطل شده است به کانادا سفر کنه؟ برای تمدید ویزای توریستی به چه صورت باید اقدام کرد؟ آیا تمام مدارک از جمله دعوتنامه جدید باید گرفت؟ ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط abbas_2014 نمایش پست ها
    خوشبختانه با اکانت CGKEY هم پاس رکوئست من آمد. اپلای 15 نوامبر پاس رکوئست 29 نوامبر. بایومتریک 2017 معتبر - سه بار ویزای قبلی کانادا. نکته: من در اطلاعات اضافی کارت پی آر و واکسیناسیون و لینک واکسیناسیون ایران و دعوتنامه را قرار دادم تا با IRCC تفاوتی نداشته باشه.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Sabbatical نمایش پست ها
    سلام
    کسی که گذرنامه اش رو تعویض می کنه آیا اگر ویزای معتبر در پاس خود داشته باشه، می تونه با ویزایی که داخل پاس باطل شده است به کانادا سفر کنه؟ برای تمدید ویزای توریستی به چه صورت باید اقدام کرد؟ آیا تمام مدارک از جمله دعوتنامه جدید باید گرفت؟ ممنونم
    بله، با همراه داشتن گذرنامه معتبر و گذرنامه باطل شده‌ای که ویزای معتبر داخلشه میتونید به کانادا سفر کنید.
    تمدید ویزا هم تا اونجا که میدونم نداریم. اگر ویزاتون باطل بشه دوباره از اول باید برای گرفتن ویزای جدید اقدام کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ژنتیک/آزاد تهران پزشکی

سلام دوستان
    کسی جدیدا برای خواهر یا برادر اقدام کرده؟ وضعیت ویزا چطوره الان؟

Junior Member

درود دوستان من از طریق آژانس مزداد 99 در خواست ویزای توریستی کرده ام و آژانس هر بار تماس می گیرم میگه جواب نیامده
    بنظر شما این موضوع عادی است
    چطور می توانم اینکه از وضعیت پرونده ام با خبر بشم در حالی که اطلاعات را آژانس در اختیار من قرار نمی دهد
    دوستان اگر راهی ایملی چیزی هست بفرمائید سپاس

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)