نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1677 از 1841 نخستنخست ... 67711771577162716671668166916701671167216731674167516761677167816791680168116821683168416851686168717271777 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 16,761 تا 16,770 , از مجموع 18407

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط pm72 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    راستش با این اخبار ریجکتیها با اینکه ما چندبار به کانادا رفتیم و برگشتیم ترسیدم! یعنی الان برای درخواست ویزای جدید.....امیدوارم برای همه کارها خوب پیش بره.
    یک سوال داشتم...بنظرتون شناسنامه برادرم که از کانادا برامون دعوت نامه میده لازم هست ترجمه بشه؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید.
    بله. برای اثبات نسبت لازمه. بسته به اینکه دعوت شونده کی هست، شاید نیاز باشه شناسنامه والدین هم ترجمه بشه.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen88888 نمایش پست ها
    سلام دوستان. خواهش میکنم هرکی میدونه منو راهنمایی کنه. بسیار ازتون ممنون میشم. من و خونواده دیروز(چهارشنبه) برای ویزای ویزیتوری ثبت نام کردیم و برای جمعه یعنی فردا وقت انگشت نگاری گرفتیم ولی هنوز نامه بایومتریک(همون نامه ای در اکانت میاد و میگه شما 30 روز فرصت دارید برای بایومتریک به یکی از مراکز VAC مراجعه کنید) ما در اکانت نیومده. همچنین به دلایلی جمعه شب باید برگردیم. میخواستم بدونم آیا بدون نامه بایومتریک میشه رفت VAC Center؟ یا نمیشه شرایطمونو بهشون بگیم تا موافقت کنن؟ممنون از راهنماییتون
    شرایط چی را بگید؟ ایران که نیست دوست عزیز. شما نباید بدون دریافت نامه دعوت بایومتریک می رفتید.

نقل قول نوشته اصلی توسط hassan1 نمایش پست ها
    با سلام
    بنده به همراه همسر و فرزندم، از طریق دعوت نامه ای که از طرف خواهرم فرستاده شد قصد سفر به کانادا را داشتیم.اما متاسفانه به دلیل عدم تمکن مالی ما را نپذیرفتند و این چنین جوابی برایم ارسال نمودند
    I am not satisfied that you will leave Canada at the end of your stay as a temporary
    resident, as stipulated in paragraph 179(b) of the IRPR, based on your personal assets and
    financial status

در حالیکه نامه تمکن مالی برای خودم و همسرم،قولنامه دو واحد مسکونی متعلق به خودم و فیش حقوقی و حکم کارگزینی را برایشان ارسال نموده بودم.آیا میبایست پرینت حساب سه ماهه خودم را نیز ارسال مینمودم (اگرچه میانگین پرینت حسابم چندان بالا نباشد)؟آیا به جای قولنامه باید سند خانه را ارسال مینمودم؟در صورتی که به تنهایی اقدام میکردم پذیرش میشدم؟
    با سپاس

اداره مهاجرت حتی به سند ملکی تک برگ هم با شک و تردید جعلی بودن یا نبودن نگاه میکنند ، بعد شما انتظار دارید قولنامه بپذیرند؟ در خصوص تنها یا باهم ، برخلاف آنچه گفته میشه ، من تصورم اینه ، افرادی که تنها بدون خانواده اقدام میکنند پوینت منفی بیشتری دریافت میکنند. شما هدفت چه دیدن خانواده چه توریسم باشه ، معنی نداره تنها اقدام کنی. فقط سفر تجاری یا کنفرانس میتونه معنی پیدا کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط azad8420007 نمایش پست ها
    جواب ویزای من اومد و من ریجکت شدم.
    من 7 سال هست در انگلیس با ویزای دانشجویی هستم و دانشجوی دکتری هستم. هر سال در یک کنفرانس بین المللی شرکت میکنم که امسال در کانادا بود. از کنفرانس دعوت نامه داشتم و 15 مارچ از لندن همراه همسرم انلاین اپلای کردیم و 25 مارچ بایومتریک دادیم. تو سیستم گفته بودن 47 روز کاری جواب میدن. دقیقا روز 47 جواب اومد.
    دانشگاه برای من و همسرم بلیط هواپیما و هتل گرفته بود. تنها دلیل رد کردن ما این بود که شما بیایین کانادا بر نمیگردین بخاطر travel history, current immigration and financial status
    در مورد travel history: ما یک سال پیش برای همین کنفرانس شنگین گرفته بودیم و هلند رفته بودیم. برای همین کنفرانس یکبار هم چین رفته بودم. قبلا هم ویزای ژاپن و شنگین از آلمان داشتم.
    در مورد current immigration: ویزای معتبر انگلیس داریم که 2 سال اینده تاریخ اعتبارش تموم میشه. و ادرس و محل زندگیمون انگلیس ذکر شده بود.
    در مورد financial status: همونطور که گفتم دانشگاه اسپانسر ما بود و ضمن اینکه bank statement بنام همسرم از 3 ماه اخیر اپلود کرده بودیم.
    اینم هم متن نامه :

Thank you for your interest in visiting Canada. After careful review of your temporary residentvisa application and supporting documentation, I have determined that your application does notmeet the requirements of the Immigration and Refugee Protection Act (IRPA) and Immigrationand Refugee Protection Regulations (IRPR). I am refusing your application on the followinggrounds: • I am not satisfied that you will leave Canada at the end of your stay as a temporaryresident, as stipulated in paragraph 179(b) of the IRPR, based on your travel history. • I am not satisfied that you will leave Canada at the end of your stay as a temporaryresident, as stipulated in paragraph 179(b) of the IRPR, based on your immigration status. • I am not satisfied that you will leave Canada at the end of your stay as a temporaryresident, as stipulated in paragraph 179(b) of the IRPR, based on your personal assets andfinancial status.You are welcome to reapply if you feel that you can respond to these concerns and candemonstrate that your situation meets the requirements. All new applications must beaccompanied by a new processing fee.

واقعا که مسخره است، گاهی آدم فکر میکنه کسی گه مسئول قبولی یا عدم قبولی کیس های مورد نظر هست آدم بی سوادی هست و اصلا فهم و درک انسانیت رو نداره...!

اینکه آدم گاهی وقتها به کوچکترین حق و حقوق قانون بشریت ( ویزا ) اونم با این شرایط نمیتونه ویزا بگیره توهینه به شعور ادمها، من هم شرایطی همچون اینها رو داشتم، و درخواست داده بودم به 1 ملیون دلار سپرده، و بیش از 10 میلیارد تومن پیانو که توی انبار دپو کردم، مدارک شرکتم که نشون میده من 10 ساله بیزینس میکنم با ژاپن و کشور های همجوار، اما بازم رجکت میکنن، و قشنگ به شعور آدمها دارن توهین میکند.

با احترام به ایران و ایرانی

نقل قول نوشته اصلی توسط patriot_iran نمایش پست ها
    واقعا که مسخره است، گاهی آدم فکر میکنه کسی گه مسئول قبولی یا عدم قبولی کیس های مورد نظر هست آدم بی سوادی هست و اصلا فهم و درک انسانیت رو نداره...!

اینکه آدم گاهی وقتها به کوچکترین حق و حقوق قانون بشریت ( ویزا ) اونم با این شرایط نمیتونه ویزا بگیره توهینه به شعور ادمها، من هم شرایطی همچون اینها رو داشتم، و درخواست داده بودم به 1 ملیون دلار سپرده، و بیش از 10 میلیارد تومن پیانو که توی انبار دپو کردم، مدارک شرکتم که نشون میده من 10 ساله بیزینس میکنم با ژاپن و کشور های همجوار، اما بازم رجکت میکنن، و قشنگ به شعور آدمها دارن توهین میکند.

سلام دوست عزیز
    شرایط شما رو درک میکنم چون دوستان زیادی با شرایط مشابه شما رو میشناسم. امیدوارم این توضیحات من برای شما و سایرین مفید باشه :

گرفتن ویزای توریستی کانادا نسبت به قبل دشوارتر شده،یکی از دلایلش مشکلاتی هست که در سایر کشورهای دنیا وجود داره و خیلی افراد ناچار میشن به شیوه های مختلف کشورشون رو برای همیشه ترک کنن، این مسأله مختص به ایران نیست، من دوستانی رو میشناسم از کشورهایی مثل چین ونزولا و کلمبیا که همین وضعیت رو دارند.

توجه کنید که صدور ویزا اونهم توریستی به هیچ عنوان جز حقوق انسانی یا حقوق بشر محسوب نمیشه، بلکه امتیازی هست که دولت‌ها در اختیار بعضی متقاضیان قرار میدهند یا نمیدهند، برنامه ویزای توریستی کانادا در اصل برای دیدار اقوام مخصوصا پدر و مادرها با فرزندانشون هست و به همین دلیل هم هست که پنج ساله و مالتیپل صادر میشه ، اگر پدر و مادری رو میشناسید که درخواست ویزای توریستی شون برای دیدن فرزندان ریجکت شده حتما این موضوع رو اینجا مطرح کنید،در موارد دیگر کسی که واقعا توریست هست و فامیلی رو برای دیدن در کانادا نداره در صورت ریجکت شدن درخواستش احتمالا کشور دیگری رو برای سفر توریستی یا کنفرانس علمی انتخاب می‌کنه، فکر میکنم این موضوع قبلا هم مطرح شد و یکی از دوستان اصرار داشت که به عنوان توریست هیچ علاقه ای به دیدن اروپا نداره و دوست داره فقط کانادا رو ببینه که به نظر منطقی نمیاد.

موفق باشید

ApplyAbroad Superstar

در تکمیل فرمایش دوست مون، اینها قراردادها و مناسبات میان کشورهاست و به تناسب اوضاع و شرایط و سیاست متغیر. ارتباطی به حقوق بشر نداره و با هیچ منطقی یک "حق" محسوب نمی شه. البته می دونم که بطور سنتی عادت داریم از همه کس و همه چیز طلبکار باشیم. هر کشوری حق داره دروازه های ورودیش را بنا به مصالحش باز کنه یا ببنده. می فرمایید درکی از انسانیت ندارند، اینکه شما درخواست سفر توریستی کرده اید و رد کردند دلیل این است که انسانیت ندارند؟ می فرمایید سفر توریستی، ایا یک سفر توریستی آنچنان برای شما اهمیت حیاتی داره که انسانیت طرف را زیر سوال می برید؟ الان شما اگر بعنوان یک مقیم دائم کانادا و دارنده کارت پی آر هم تشریف داشته باشید به شما یک روز هم ویزای آمریکا نمی دهند، به همین راحتی. آن را چه می گویید؟
    ویرایش توسط uxmal09 : May 31st, 2019 در ساعت 01:00 AM

ApplyAbroad Guru

در ادامه بحث و توضیحات دوستان این مطلب را هم من بد ندیدم اضافه کنم که مطمینا شرایط ویزای کانادا مثل بقیه نقاط دنیا در حال حاضر ایده الترین وضع ممکن را برای ایرانیان ممکن است نداشته باشد ولی در عین حال به شخصه معتقدم یکی از ساده ترین و سهل الوصولترین کشورها در صدور ویزا برای ایرانیان را کانادا دارد. کدام کشوری را سراغ دارید که با درخواست یک بار ورود فرد برای یک بازدید یک هفته ای به صورت دیفالت مولتیپل برای 5سال اینده ویزا صادر کند؟ به عبارت دیگر خود فرد قصد و مدرکی برای اثبات توان مالی یا علاقه ای به سفر در مراحل بعدی ابراز نکرده و دولت کانادا ویزایی برای فرد صادر میکند که تا پایان مهلت اعتبار پاسپورت اجازه ورود وخروج مکرر را به فرد میدهد. کشوری که حتی نیاز به مصاحبه برای ویزا ندارد و به جز مراجعه اولیه بیومتریک (آنهم صرفا برای بار اول) کلیه مراحل ان بدون دیدن فرد از سوی آفیسر حتی انجام و صادر میشود و پیکاپ ویزا را هم اجنت یا حتی آبدارچی آژانس مربوطه می تواند از طرف فرد انجام دهد! بعید می دانم کشورهایی مثل عراق و ارمنستان نیز چنین شرایطی داشته باشند. البته احتمال سخت گیری و حتی بدشانسی در برخی کیسها باوجود واجد شرایط بودن وجود دارد و حتی احتمال خطای انسانی اجتناب ناپدیر نیست ولی ویزاهای صادره از کانادا برای اغلب کیسها به مراتب سهل الوصولتر از ویزای شنگن اروپا و استرالیا ، خیلی ساده تر از انگلستان و تقریبا هیچ در برابر سخت گیریهای ویزای امریکاست اگر به مجموع نظرات و کیسهای دوستانی که برای این گزینه ها اقدام کرده اند ،در همین فروم نگاه کنید.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Member
    رشته و دانشگاه
    Clinical psychology

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    بله. برای اثبات نسبت لازمه. بسته به اینکه دعوت شونده کی هست، شاید نیاز باشه شناسنامه والدین هم ترجمه بشه.
    ممنون از پاسخ شما. البته چون پدر و مادر ما فوت كردند ٤ سال قبل هم كه من و خانواده ام ويزا گرفتيم شناسنامه فقط برادرم را ارائه دادم. ولى الان هم مى تونم همان ترجمه از شناسنامه برادرم را ارائه بدم؟ چون مال چند سال پيش هست كه ايشون اسكنش را برام فرستاده بود.

Junior Member

سلام دوستان در حال پر کردن فرم 5257e این ارور رو می ده که جاوااسکریپت دیس ابل در صورتی که انابلش هم می کنم، با چه اداب اکروباتی بازش کنم که بتونم پرش کنم؟

Junior Member

سلام
    برای ارسال پرینت حساب 4 ماهه (برای سفارت کانادا از طریق دعوت نامه خواهرم)نیاز است که خودمون با قرض کردن پول، گردش مالی رو بالا ببریم یا اینکه باهاشون صادق باشیم گردش مالی واقعی رو بفرستیم ؟آیا از بانک استعلام میگیرند؟ چون من کارمند دولت هستم و فیش حقوقی ام ماهیانه 2میلیون تومن است

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)