نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 938 از 1841 نخستنخست ... 43883888892892993093193293393493593693793893994094194294394494594694794898810381438 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,371 تا 9,380 , از مجموع 18407

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک

سلام دوستان من دارم برا خانوادم ( خودم و خانمم و دختر 8 سالم) ویزای توریستی اپلای میکنم...فرم زیر رو برا هر سه نفرمون خواسته که نمیدونم چطوری پرش بکنم....
    اگه میشه دوستان راهنمایی کنن لطفا
    متشکرم
    (shedule 1 - Application for a Temporary Resident Visa Made Outside Canada (IMM 5257

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط okhtay نمایش پست ها
    سلام دوستان من دارم برا خانوادم ( خودم و خانمم و دختر 8 سالم) ویزای توریستی اپلای میکنم...فرم زیر رو برا هر سه نفرمون خواسته که نمیدونم چطوری پرش بکنم....
    اگه میشه دوستان راهنمایی کنن لطفا
    متشکرم
    (shedule 1 - Application for a Temporary Resident Visa Made Outside Canada (IMM 5257

بهتره راهنما ویکی بخونید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hiver نمایش پست ها
    بهتره راهنما ویکی بخونید
    مرسی از راهنماییتون منتهی این فرم (IMM 5257) دوتاست که این IMM5257B_1 هستش و تو مدارک optional خواسته و دو تا گزینه داره یکی خود اپلای کننده و دیگری همسرش و یا فرزند بالای 18 سال
    منم موندم فرم دختر 8 ساله ام رو کدوم گزینه انتخاب کنم؟
    لطفا راهنمایی کنید
    متشکر

Junior Member

ببخشید اصلا مدارک optional رو میتونیم نذاریم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering - Rutgers University

سلام دوستان
    یکی از دوستانم ویزای دانشجویی گرفته و میخواد باهاش توریستی بره کانادا... آیا میتونه بدون ادمیشن و فقط با همین ویزای تحصیلی بره یا بهش اجازه ورود نمیدن؟
    البته هنوز پیکاپ نکرده و نمیدونه که بهتره پیکاپ کنه و باهاش بره یا کلا پیکاپ نکنه و withdraw بکنه و واسه ویزای توریستی اپلیکیشن سابمیت کنه...
    ممنون از جوابتون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط danialnazemi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یکی از دوستانم ویزای دانشجویی گرفته و میخواد باهاش توریستی بره کانادا... آیا میتونه بدون ادمیشن و فقط با همین ویزای تحصیلی بره یا بهش اجازه ورود نمیدن؟
    البته هنوز پیکاپ نکرده و نمیدونه که بهتره پیکاپ کنه و باهاش بره یا کلا پیکاپ نکنه و withdraw بکنه و واسه ویزای توریستی اپلیکیشن سابمیت کنه...
    ممنون از جوابتون
    بدون ادمیژن که ویزای دانشجویی نمیتوان گرفت. اول ادمیژن دانشگاه صادر میشه و بعد ویزای دانشحویی توسط سفارت صادر میشه. به عبارت دیگر اگر ویزای دانشحویی گرفتند حتما ادمیژن دانشگاه ارایه شده واین پست احتمالا به این شکل مطرح نیست.
    در ویزای دانشجویی به محض ورود بر اساس همان نامه ادمیشن براشون استادی پرمیت صادر میشه که مجوز اقامت در دوره تحصیل هست و سابقه تحصیلی فرد از سوی دانشگاه به اداره مهاجرت در هر ترم ریپورت میشه. با ویزای دانشحویی نمیتوان بازدید توریستی داشت و اعتبار اقامت به تحصیل در دانشگاهی است که در آن استادی پرمیت معتبر ارایه شده است. بعد از اتمام مدت تحصیل یا ترک دانشگاه ظرف مدت معینی باید کانادا را ترک کرد.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

نقل قول نوشته اصلی توسط Waverider نمایش پست ها
    سلام
    ١- نيازى به امضا نيست، شما بعد از آپلود كردن مدارك عملا قبل از سابميت كردن مدارك يك امضا الكترونيكى ميديد. به اين معنى كه تاييد ميكنيد مه اطلاعاتى كه ارائه داديد صحت داره، اسمتون رو مينويسيد و تاريخ ميزنيد، پس اونجا رو خالى بگذاريد هم مشكلى پيش نمياد
    ٢- براى چى داريد اين فرم رو پر ميكنيد؟؟؟؟ پدر و مادر شما كه common law نيستند!!! مگر اينكه طلاق گرفته باشند و با هم زندگى كنند، فقط مطمئن بشيد فرم درستى رو انتخاب كرديد
    ٣- اين به معنى رابطه بين دعوت كننده و دعوت شونده هست، اگر شما كانادا هستيد، يا شناسنامه خودتون يا پدر و يا مادر رو بگذاريد
    ٤- نه نيازى نيست، به دردسرهاى خودتون اضافه نكنيد، متوجه نميشن
    سلام
    خیلی ممنون از پاسختون. راستش منظورم از سوال ۲ فرم IMM5645 بود که اشتباه نوشتم. این فرم رو باید پرینت کرد و بعد امضا پدر مادر و بعد اسکن کرد. درسته؟
    یک سوال دیگه هم در مورد سربازی هست. اونطور که من از سوال می فهمم، اگر سربازی اختیاری رفتید باید بزنید yes. ولی سربازی تو ایران که اجباری هست. این رو باید no بزنیم؟ اگر yes، کارت پایان خدمت رو لازم دارن؟
    خیلی ممنون از پاسختون

Senior Member Waverider آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmad_Ra نمایش پست ها
    ممنونم از شما.

۳- تو لینک زیر توضیح داده داخل دعوت نامه ذکر بشه که PR یا citizen هستید و هیچ صحبتی از temporary ها نکرده. برای همین بود که من شک کردم
    http://www.cic.gc.ca/english/visit/letter.asp

۵- بله برای مشکل زبان بیشتر منظورم بود. موافقم باهاتون روش های دیگه خیلی منطقی تر هستن.
    خواهش ميكنم
    من چك كردم لينك شما رو، درسته اينطورى زده ولى من تعداد زيادى همكلاسى داشتم كه اين كار رو كردن، البته به جاى اون مدارك استادى پرميت ارائه ميدن، اگر يك سرچ بزنيد توى گوگل ميبينيد كه خيلى از دانشگاه ها صفحات مرتبط با اين موضوع توى وبسايتشون دارن، و عملا به دانشجوها توى اين زمينه كمك ميكنند

Senior Member Waverider آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط alioo نمایش پست ها
    سلام
    خیلی ممنون از پاسختون. راستش منظورم از سوال ۲ فرم IMM5645 بود که اشتباه نوشتم. این فرم رو باید پرینت کرد و بعد امضا پدر مادر و بعد اسکن کرد. درسته؟
    یک سوال دیگه هم در مورد سربازی هست. اونطور که من از سوال می فهمم، اگر سربازی اختیاری رفتید باید بزنید yes. ولی سربازی تو ایران که اجباری هست. این رو باید no بزنیم؟ اگر yes، کارت پایان خدمت رو لازم دارن؟
    خیلی ممنون از پاسختون
    بله 5645 رو بهتره اينكار رو انجام بديد
    چه بزنيد آره و چه خير كارت پايان خدمت نميخوان
    من براى پدر خودم زدم خير مشكلى هم پيش نيومد
    خيلى ها هم زدند آره، بازم مشكلى پيش نيومده، جمله بندى اون عبارت توى سايت مشكل داره، يكى از دوستان وارد توى همين تاپيك ميگفت، قبلا يك جور ديگه مينوشتند و الان تغييرش دادند و بعد از تغيير جمله بنديش بهم ريخته

Junior Member

سلام
    من برای خواهرم می‌خوام اقدام کنم. برای ساپورت مالی‌ نامهٔ کار و سپردهٔ بانک دارند. آیا سند ماشین می‌تونه مفید باشه ؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)