نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1750 از 1841 نخستنخست ... 7501250165017001740174117421743174417451746174717481749175017511752175317541755175617571758175917601800 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 17,491 تا 17,500 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Member applyie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط zo0om نمایش پست ها
    دوستان/اساتید تو اینترنت خوندم نوشته تو یک اکانت برای هی کدوم ( خودم و همسرم) اپلیکیشن مجزا پر کنیم که بتونیم مدارک کامل بزاریم این درسته ؟
    سلام

کسی نبود جواب این دوستمونو بده؟!

والا بنده دیدم که وقتی بخوای با همیر برای ویزا اقدام کنی تو صفحه ارسال مدارک اول صفحه اپلود مدارک برای فرد اصلی میاد و یکم پایین تر میگه کدوم مدارک فرد همراه که همسر هست رو میخواد وباید اپلود کرد (البته قبل از رسیدن به این صفحه سوالایی ازتون میپرسه که مثلا همراه دارید یا نه و اگر بزنید همراه دارید بعدا تو صفحه اپلود مدارک براتون قسمت جداگانه میاره برای اپلود مدارک نفر همراه). حتی هزینه رو هم برای دو نفر در انتهای صفحه حساب میکنه، حالا این چیزی بود که بنده دیدم، نمیدونم به جز این مراحل لازمه که نفر همراه (مثلا همسر) هم بره برای خودش اکانت درست کنه؟ به نظر منطقی نمیاد چون نفر اصلی همه اطلاعات رو وارد کرده، مدارک خودش و نفر همراهش رو همه رو اپلود کرده و هزینه هم داره برای هر دو نفر میده، پس چه دلیلی داره نفر همراه هم بره یبار این کارا رو انجام بده؟! کسی اگه میدونه لطفا تجربشو بگه و راهنمایی کنه. قطعا افرادی که قبلا با همسرشون اپلای کردن میدونن که یه اکانت کافیه یا نه. ممنون
    If you are the smartest person in the room, then you are in the wrong room

نقل قول نوشته اصلی توسط Somaye_ نمایش پست ها
    سلام
    منظور من از دعوتنامه نامه ای است که یک شرکت و یا یک دوست یا اقوامی براتون میفرسته که شما توریستی میخواید برید. چون من دعوتنامه ندارم و میخوام برای ویزای توریستی کانادا اقدام کنم. میخواستم بدونم شما هم مثل من دعوتنامه از شرکت (مثلا برای کنفرانس) یا اقوامی اونجا داشتید یا خودتون با مدارک خودتون اقدام کردید. آخه شنیدم بدون دعوتنامه از اقوام یا شرکتی نمیشه اقدام کرد خیلی از آژانسهای هم همینو بهم گفتن و اینکه شما جوابتون اومده ؟ و کلا چقدر طول میکشه تا جواب درخواست توریستی بیاد؟
    ببخشید درست اون قسمت رو متوجه نشدم. من از خواهرم دعوتنامه داشتم مدارک هم کامل و استاندارد بود اما 9 روز بعد از انگشت نگاری ریجکت کردن. اما تا جایی که من و سایر دوستان میدونیم و در بین دوست و آشنایان دیدم خیلی خیلی از پرونده های قوی با دعوتنامه از اقوام درجه 1 و شرایط کاری خوب طرف در ایران که شرکت و کارخانه و اینا داره به این آدما نمیدن (3 نمونه دیدم) اما به یه منشی ساده که حتی یک ماشین از خودش نداره و هیچ سفر خارجی نداشته و فقط برادرش در کانادا هست (1 نمونه دیدم) به این طرف ظرف کمتر از 1 ماه ویزا دادن.
    در کل به اعتقاد من و خیلی از دوستان مدارک کامل و کافی نهایتاً 40% قضیه است و شاید حتی کمتر. مهمترین و مهمترین عامل اون آفیسری هست که پرونده میره زیر دستش. همه چی به حس و حال و مودِ اون آدم بر می گرده که آدم باشه که کلید کنه، گیر بده و و و یا یه آدم مثبت با دید باز باشه و و و .
    معمولا اگر پرونده ای بخواد ریجکت بشه تا 2 هفته بعد از انگشت نگاری اعلام میکنن. اما به ندرت پرونده هایی هم بوده که بعد از چند ماه ریجکت شده که باز یکی از دوستان من هم همین بلا سرش اومد.
    راستی در مورد دعوتنامه از یک شرکت کانادایی یا یک سمینار یا این چیزا رو خیلی مراقب باشید چون اکثر آژانس ها این مدرک رو تقلبی جور میکنن و چون پروفایل رو هم به اسم شما درست میکنن که منطقیه البته. یه موقع اگر مدرکی جعلی باشه ممکنه حتی 5 سال از ورود به کانادا منع بشید. در مورد مدارک ویزای مهاجرتی که مطمئنم اینجوریه.
    اگر از لحاظ اینکه با احتساب هزینه ترجمه ها، سفر برای انگشت نگاری و هزینه 185 دلاری اداری بررسی مدارک توسط کانادا و سایر خُرده خرج ها که فکر کنم کلاً روی هم چیزی حدود 8 تا 10 میلیون بشه، مشکلی ندارین و مدارکتون تا جایی که میتونید معتبر و منطقی هست میتونید شانستون رو امتحان کنید. به جای اون قسمت دعوتنامه شما میتونید بلیط هواپیما بگیرید و اون رو بدید. بعضی آژانس ها پرینت از رزرو بیلط میدن خیلی ها هم نمیدن. نهایتششش اگر باز خواستید میتونید یه بلیط بگیرید ( تاریخ رو دیگه باید تخمین بزنین) نهایتا اگر ندادن اون درصد جریمه آژانس رو بدید و بیلط رو کنسل کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط applyie نمایش پست ها
    سلام

کسی نبود جواب این دوستمونو بده؟!

والا بنده دیدم که وقتی بخوای با همیر برای ویزا اقدام کنی تو صفحه ارسال مدارک اول صفحه اپلود مدارک برای فرد اصلی میاد و یکم پایین تر میگه کدوم مدارک فرد همراه که همسر هست رو میخواد وباید اپلود کرد (البته قبل از رسیدن به این صفحه سوالایی ازتون میپرسه که مثلا همراه دارید یا نه و اگر بزنید همراه دارید بعدا تو صفحه اپلود مدارک براتون قسمت جداگانه میاره برای اپلود مدارک نفر همراه). حتی هزینه رو هم برای دو نفر در انتهای صفحه حساب میکنه، حالا این چیزی بود که بنده دیدم، نمیدونم به جز این مراحل لازمه که نفر همراه (مثلا همسر) هم بره برای خودش اکانت درست کنه؟ به نظر منطقی نمیاد چون نفر اصلی همه اطلاعات رو وارد کرده، مدارک خودش و نفر همراهش رو همه رو اپلود کرده و هزینه هم داره برای هر دو نفر میده، پس چه دلیلی داره نفر همراه هم بره یبار این کارا رو انجام بده؟! کسی اگه میدونه لطفا تجربشو بگه و راهنمایی کنه. قطعا افرادی که قبلا با همسرشون اپلای کردن میدونن که یه اکانت کافیه یا نه. ممنون

سلام دوست من ممنون پاسخ دادید
    بله درسته الان مراحل رو رفتم و مدارک خودم و همسرم رو میخواد ولی تو مدارک من financial هست ولی برای همسم نداره و تنها جایی که بشه گذاشت تو قسمت Client هست

سپاس از شما

Member applyie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط zo0om نمایش پست ها
    سلام دوست من ممنون پاسخ دادید
    بله درسته الان مراحل رو رفتم و مدارک خودم و همسرم رو میخواد ولی تو مدارک من financial هست ولی برای همسم نداره و تنها جایی که بشه گذاشت تو قسمت Client هست

سپاس از شما
    خواهش میکنم. کاری نکردم

خیلی واضح نیست ظاهرا. چون میشه اینجورم برداشت کرد که درآمد خانواده یکی هست پس میشه درآمد همسر هم تو همون قسمت درآمد خودمون بذاریم. فک نکنم مشکلی داشته باشه چون وقتی دو نفر دارن باهم سفر میکنن و خانواده هستن، درامدشونم باهم هست طبیعتا. ضمن اینکه برای هرکی باید یه فرم پر بشه که داخلش میپرسه چقد فاند برای اومدن به کانادا دارید که یا باید جدا جدا نوشت یا جمع هر دوتا موجودیو که طبیعتا هر کدومو بنویسیم باید مدارکشم بذاریم.

من اطلاعات تکراری میبینم و متوجه هم نمیشم! مثلا یجا گفته پاسپورت و تمام صفحات استفاده شده رو بذارید. بعد تو تراول هیستوری مجدد باز صفحاتی که برای ورود و خروج تو پاسپورت مهر خورده رو میخواد! خوب این که باز تکرار همون قبلیه! متوجه نمیشم چرا مدارک تکراری میخوان!
    If you are the smartest person in the room, then you are in the wrong room

سلام دوستان. وقت همگی بخیر. خواهر من شهروند کانادا هستن و الان میخوام برای ویزای توریستی پدر و مادرم اقدام کنم. و برای طی روند تکمیل ویزا به چندتا سوال برخوردم ممنون میشم راهنمایی بفرمایین.
    1. خواهرم Notice of Assessment رو فرستاده ولی خیلی از آژانس های مسافرتی میگن که علاوه بر این، باید فرم های T4 , T1 رو هم بفرستند. من نمیدونم این فرمها چیه ولی آیا تاثیری داره و اینکه اگه مهمه که به خواهرم بگم تهیشون کنه. البته نمیدونم که به این فرم ها ربطی داره یا نه ولی خواهرم دوجا کار میکنه و گواهی اشتغال به کارشو برای من فرستاده
    2. دعوتنامه ای که خواهرم برای پدر و مادرم فرستاده دو تا برگه داره. در یک برگه پدرمو به صورت جداگانه دعوت کرده و در یک برگه دیگه مادرم. ایا این اشکالی داره یا اینکه باید دعوتنامه برای دونفر در یک برگه تهیه بشه؟
    3. خیلی از آژانس ها میگن که دعوتنامه حتما باید مهر دفتر ثبت یا همون Notary Public رو داشته باشه. خواهرم این مهرها رو تهیه نکرده.به نظرتون اگه مهمه بگم که مهرهاشو بگیره
    4. در دعوتنامه خواهرم نوشته که پدر و مادرم تقریبا 6 ماه پیش ایشون میمونن و تموم هزینه های زندگیشون با ایشونه . ولی در فرم پدر و مادرم نوشتم برای برنامه سفرشون نوشتم 1 ماه. این تناقضی بوجود نمیاره؟قسمتی از متن دعوتنامه:
    I kindly request a visitor visa for my mother, Shabnam Musavi, in order to allow her to visit my husband and I in Canada. She will be living with us for the duration of her sta.(Approximately 6 month)
    ببخشید که یکم طولانی شد. بینهایت سپاسگزارتون خواهم بود

نقل قول نوشته اصلی توسط Fereshteh99 نمایش پست ها
    سلام دوستان. وقت همگی بخیر. خواهر من شهروند کانادا هستن و الان میخوام برای ویزای توریستی پدر و مادرم اقدام کنم. و برای طی روند تکمیل ویزا به چندتا سوال برخوردم ممنون میشم راهنمایی بفرمایین.
    1. خواهرم Notice of Assessment رو فرستاده ولی خیلی از آژانس های مسافرتی میگن که علاوه بر این، باید فرم های T4 , T1 رو هم بفرستند. من نمیدونم این فرمها چیه ولی آیا تاثیری داره و اینکه اگه مهمه که به خواهرم بگم تهیشون کنه. البته نمیدونم که به این فرم ها ربطی داره یا نه ولی خواهرم دوجا کار میکنه و گواهی اشتغال به کارشو برای من فرستاده
    2. دعوتنامه ای که خواهرم برای پدر و مادرم فرستاده دو تا برگه داره. در یک برگه پدرمو به صورت جداگانه دعوت کرده و در یک برگه دیگه مادرم. ایا این اشکالی داره یا اینکه باید دعوتنامه برای دونفر در یک برگه تهیه بشه؟
    3. خیلی از آژانس ها میگن که دعوتنامه حتما باید مهر دفتر ثبت یا همون Notary Public رو داشته باشه. خواهرم این مهرها رو تهیه نکرده.به نظرتون اگه مهمه بگم که مهرهاشو بگیره
    4. در دعوتنامه خواهرم نوشته که پدر و مادرم تقریبا 6 ماه پیش ایشون میمونن و تموم هزینه های زندگیشون با ایشونه . ولی در فرم پدر و مادرم نوشتم برای برنامه سفرشون نوشتم 1 ماه. این تناقضی بوجود نمیاره؟قسمتی از متن دعوتنامه:
    I kindly request a visitor visa for my mother, Shabnam Musavi, in order to allow her to visit my husband and I in Canada. She will be living with us for the duration of her sta.(Approximately 6 month)
    سلام وقت بخیر
    من هم از طریق خواهرم که در کاناداست برای پدر و مادرم ویزا گرفتیم. من توضیحاتی که میدم براساس مدارکی هست که فرستادیم و ویزا گرفتن. البته مدارک رو از وکیل پرسیدم و بعد ارسال کردیم.

1. برای ما همان برگه notice of assessment کافی بود و نیازی به t1 و t4 نبود. t1 همان اظهار نامه مالیاتیه ، فرم t4 اون حساب کتاب ها و کسوراتی است که کارفرما باید در مورد اون کارمند به دولت اعلام کنه. در نتیجه برگه notice of assessment در واقع برایند یا ماحصل فرم های t1 و t4 هست که چقدر بدهی دارین چقدر طلب دارین یا اینکه مثلا بالانس مالیاتیتون صفره یا نه. بنابراین تا جایی که من میدونم فقط همان N.OA کافی است.
    2. خواهرتون میتونه مشخصات پدر و مادر و توضیحات دیگه در مورد خودشون و شوهرشون و آدرس و کار و اینا رو همه رو فقط در یک برگه بنویسه و نیازی به برگه های جداگانه نیست.
    3. دعوتنامه نیازی به مهر دفتر ثبت نداره. همان مطالبی که تایپ شده را در آخر امضا میکنن. اول نامه که تاریخ زده میشه.
    4. نیازی به ذکر مدت زمان اقامت نیست. کافیه به صورت کلی اما کامل، دلیل سفر پدر و مادر رو بنویسه و بگه مادامی که در کانادا هستند در منزل ما اقامت دارن و هزینه های ایشان با من و شوهرم هست.
    تا اونجایی که یادمه در فرم اصلی میپرسه که "از چه تاریخ تا چه تاریخی قصد دارید که در کانادا اقامت داشته باشید" به نظرم این مرحله رو میتونید بگذارید وقتی تکمیل کنید که همه مدارک حاضر شده و موقع سابمیت رسیده. بعد با توجه به تخمین مدت زمان بررسی مدارک ( که البته هیچ حساب کتابی نداره چون مال مادر پدر من رو 11 روزه جواب دادن، ماله خاله ام 5 ماهه، مال مادر و پدر شوهر خواهرم 1 ماهه) فکر کنم حدود 2و 3 ماه در نظر بگیرید بد نیست ولی باز مشورت کنید حتما با افراد دیگه، بعد اون تاریخ ها رو بزنید و ارسال کنید. اگر هم در فرم تاریخ نداشت که کار ساده تره.

نکته1: اینکه در انتهای دعوتنامه لیست مدارکی که بجز دعوتنامه قراره ضمیمه بشه رو ذکر بکنه. مثلا برای ما نوشته بود مدارک گواهی کار شوهر، برگه N.O.A، کپی کارت های PR حالا اگر مال شما سیتزن هستن کارت سیتیزنی ضمیمه میباشد. چون همه این مدارک رو به صورت pdf باید یکی کنید (merge) کنید که یه تک فایل بشه و دعوتنامه هم در اولین صفحه باشه و سایر مدارک به همون ترتیبی که در انتهای دعوتنامه ذکر کردین. اینجوری خیلی تمیز و مشخصه و آفیسر هم سردرگم نمیشه.

نکته 2: من چون نمیدونم خواهرتون چه اطلاعاتی از خودشون نوشته اما چیزهایی که خواهر من در توضیحاتش لا به لا نوشته بود رو میگم شاید کمک کنه:
    -موضوع: دعوتنامه برای والدین
    -آدرس خونه شون
    -اسم و فامیل و تاریخ تولد خواهر
    -شماره تلفن و ایمیل خواهر در انتهای نامه
    -از چه تاریخی خواهر و شوهر در خاک کانادا هستید
    -اسم و فامیل و تاریخ تولد شوهر
    -عنوان شغلی شوهر
    -اسم و آدرس شرکت شوهر (اگر خود خواهرتون هم کار میکنه اینا رو یرای خودش هم بنویسه به نظرم بهتره)
    -آخرین درامد سالیانه شوهر

**اطلاعاتی که برای پدر و مادر نوشته بود:
    -اسم و فامیل و تاریخ تولد برای هر دو
    -آدرس محل سکونت آنها در ایران و شماره تلفن منزل

**اول نامه هم نوشته بود : From: esme khahar and esme shohar
    To: Canadian Embassy ( ya mitunid benevisid Citizenship and Immigration Canada ya hala har onvani ke ar Canada marsoome

من تا جایی که تونستم چیزایی که شاید میتونست کمک کنه رو گفتم ولی حتما از افراد دیگه هم بپرسید . دوستان دیگه که اطلاعات کاملتری هم نسبت به من دارن هم میتونن اینجا کمکتون کنن.

Junior Member

سلام
    1- Notice of Assesment کافیه
    2- من همیشه یک برگه برای هر دو نفر فرستادم، چرا اعصاب افیسر رو میخواید بهم بریزید نامه تکراری رو دوبار بخونه ؟!
    3- آژانس ها چرندیات زیاد میگن، همینجا بپرسید از تجربه های موفق.
    4- هیچ تناقضی نداشته باشین، مدت زمان مشابه بنویسین ولی حدودی تاریخ رو قید کنید که اگر پروسه طول کشید جای نگرانی نباشه مثلا:
    I would like to invite my parents, Mrs. AA BB, and Mr. CC DD, to come to Montreal, Canada, to visit for a period of 2 month (tentatively from 31/05/2020 until 31/07/2020).

نقل قول نوشته اصلی توسط Fereshteh99 نمایش پست ها

Junior Member

دوستان سلام. من و همسرم تابستون امسال ویزای توریستی گرفتیم. می خواستم ببینم اگه برای مهاجرت از طریق اکسپرس اینتری اقدام کنیم مشکلی برای ویزامون به وجود نمیاره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bbaharb نمایش پست ها
    با سلام
    من سال ٢٠١٨ به صورت خانوادگي ويزاي توريستي گرفتيم ، امسال دخترم دنيا اومده ، كسي ميتونه راهنمايي كنه چطور براي دريافت ويزا براي دخترم اقدام كنم ؟ كسي بوده كه براي نوزاد به تنهايي اقدام كرده باشه ؟
    با توجه به اینکه پرونده شما سال 2018 در موردش تصمیم گیری شده و بسته شده دیگه نمیتونید دخترتون رو به اون پرونده قدیمی اضافه کنید. باید یک درخواست جدید ویزای توریستی به نیابت از دخترتون ثبت کنید و توش شرایطتون رو توضیح بدید تا انشالله برای ایشون هم ویزا صادر بشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nimallica نمایش پست ها
    دوستان سلام،
    من یک سوال خیلی مهم دارم. دیروز در یک وبسایت کامنتی از یکی از کاربران در مورد انگشت نگاری در وک سنتر باکو خوندم که شامل 2 نکته بود. اول اینکه آدرس وک سنتر عوض شده. دوم از اول نوامبر 2019 فقط فقط باید با تعیین وقت قبلی به این دفتر مراجعه کرد. حالا من توضیحاتی مختصری میدم و خیلی ممنون میشم دوستان من رو راهنمایی کنن.
    من اردیبهشت همین امسال برای انگشت نگاری رفتم باکو، بدون گرفتن وقت قبلی و صبح اول وقت رفتم و 10 دقیقه ای هم کارم انجام شد. پدر و مادرم هم سال پیش رفته بودن باز هم بدون وقت قبلی.
    1- آدرس وک سنتر نسبت به اون آدرسی که توی سایت و گوگل مپ بود بدون تغییر بود. حالا کسی میدونه واقعا جدیدا این آدرس عوض شده یا نه؟ چون در گوگل مپ که کماکان همان آدرس سابق نشون داده میشه اما در وبسایت خود آذربایجان هم من آدرسی ایندفعه پیدا نکردم.
    2-آیا کسی خودش یا از دوستان و آشنایان جدیدا ( خیلی جدیدا) در باکو انگشت نگار ی کرده که اطلاع بده شرایط چجوری شده؟
    از تاریخ دو نوامبر (11 آبان) وقت گرفتن اجباری شده. این هم لینکش:
    https://visa.vfsglobal.com/aze/en/can/news/booking-an-appointment
    آدرس جدید وک هم این هست:
    Izmir Street 23,
    Izmir Plaza, 3rd Floor
    AZ1065, Yasamal District
    Baku Azerbaijan
    این هم لینک آدرس اگر لازم داشتید:
    https://visa.vfsglobal.com/az/aze/en/can/attend-centre/baku

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)