نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1761 از 1841 نخستنخست ... 7611261166117111751175217531754175517561757175817591760176117621763176417651766176717681769177017711811 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 17,601 تا 17,610 , از مجموع 18407

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط koorosh200 نمایش پست ها
    کسانی که ریجکت شدن حتی بعد افیسر نوت و برطرف کردن نوت افیسر یا اینکه کلا نوت افیسر هم از نظرشون دلیل موجهی نبوده برای ریجکت میتونن تقاضای judicial review بدن به این ترتیب که پروندرو میدن به دادگاه در کانادا و قاضی تصمیم می گیره راجع به ویزا. البته پروسش شنیدم تا یک سال ممکنه طول بکشه.باید وکیل کاراش رو انجام بده و وکیل هم مطممئن باشه پرونده بدون ایراد بوده البته این برای کسانی میصرفه که واقعا خیلی نیاز دارن برن. قاعدتا باید خیلی هزینه برداره. ولی نمیدونم چقدر میشه دقیقا هزینش.
    آره میشه این کارو بکنن اما به قول شما اون هزینه و زمانی که میبره باید دید می ارزه یا نه. به نظرم واسه ویزای توریستی شاید زیاد ارزش نداشته باشه (صرفا نظر منه) چون منهم دلایل کافی برای رفتن داشتم و کیلم هم میتونست این کارو بکنه ولی دیدم ارزشش رو نداره و منصرف شدم. این مورد شکایت برای کیس های مهاجرتی خوبه که ارزشش رو داشته باشه. واسه یه ویزای توریستی که بخوای دوباره یکسال حداقل صبر کنی (تازه اگه به موقع بررسی بشه) خیلی زمانبره. ولی آره این راه هم هست.

من یکی از دوستام ویزای توریستی با دعوت نامه از خواهرش ریجکت شد
    خودم ویزای دانشجوی به دلیل چرت و پرت ریجکت
    • I am not satisfied that you will leave Canada at the end of your stay, as stipulated in subsection 216(1) of the IRPR, based on your family ties in Canada and in your country of residence.
    • I am not satisfied that you will leave Canada at the end of your stay, as stipulated in subsection 216(1) of the IRPR, based on the purpose of your visit.
    اصلا میخونی کلا با خودت میگی WTF سر قضیه هواپیما دارن همه پرونده ها رو نخونده ریجکت میکنن

نقل قول نوشته اصلی توسط koorosh200 نمایش پست ها
    کسانی که ریجکت شدن حتی بعد افیسر نوت و برطرف کردن نوت افیسر یا اینکه کلا نوت افیسر هم از نظرشون دلیل موجهی نبوده برای ریجکت میتونن تقاضای judicial review بدن به این ترتیب که پروندرو میدن به دادگاه در کانادا و قاضی تصمیم می گیره راجع به ویزا. البته پروسش شنیدم تا یک سال ممکنه طول بکشه.باید وکیل کاراش رو انجام بده و وکیل هم مطممئن باشه پرونده بدون ایراد بوده البته این برای کسانی میصرفه که واقعا خیلی نیاز دارن برن. قاعدتا باید خیلی هزینه برداره. ولی نمیدونم چقدر میشه دقیقا هزینش.
    سلام

لازمه که اضافه کنمJudicial review از نظر ماهوی پرونده رو مورد بررسی قرار نمیده و بیشتر بررسی شکلی است. به زبان ساده بخوام بگم قاضی در این نوع از رسیدگی فقط نگاه میکنه که آیا آفیسر در حیطه اختیاراتش عمل کرده یا نه و تصمیمش با توجه به مدارکی که داشته منطقی (Reasonable ) بوده یا نه. مثلا شما نمیتوانید بگید که آفیسر حتما باید قانع میشد چون قانع شدن یا نشدن هر دوش در حیطه اختیارات آفیسره. حتی اگه قاضی شخصا به این نتیجه برسه که باید ویزا صادر میشده ولی آفیسر در حیطه اختیاراتش رفتار کرده باشه و بگه که من قانع نشدم قاضی نمیتونه کاری کنه چون تصمیم به صدور یا عدم صدور ویزا در حیطه اختیارات دولت است نه قوه قضاییه و در کانادا واقعا تفکیک قوا وجود داره.

اینکه این روش چقدر میتونه مفید باشه یا نه کاملا بستگی به پرونده داره و بعد از گرفتن نوت میشه بهتر تصمیم گرفت. مثلا اگر آفیسر بخاطر مواردی که میتونه تبعیض تلقی بشه تقاضا رو رد کنه (رفتار تبعیض آمیز فراتر از حدی است که قانون به آفیسرها اجازه داده) میشه شکایت کرد و شانس برگشتن تصمیم خیلی بالاست ( مثلا اگه نوشته باشه چون ایرانی هست و ایرانیا میرن میمونن و بر نمیگردن!) البته معمولا این اتفاق نمی افته و اگر بیفته آفیسر ها این مطالب رو مکتوب نمی کنن که براشون دردسر بشه ولی تا نوت رو نگیرین واقعا نمیدونید چه اتفاقی تو پرونده افتاده.

این نوع از شکایت اگر خود متقاضی داخل کانادا نیست حتما نیازه به وکیل داره چون باید در دادگاه فدرال شکایت کرد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yaaalda نمایش پست ها
    سلام

لازمه که اضافه کنمJudicial review از نظر ماهوی پرونده رو مورد بررسی قرار نمیده و بیشتر بررسی شکلی است. به زبان ساده بخوام بگم قاضی در این نوع از رسیدگی فقط نگاه میکنه که آیا آفیسر در حیطه اختیاراتش عمل کرده یا نه و تصمیمش با توجه به مدارکی که داشته منطقی (Reasonable ) بوده یا نه. مثلا شما نمیتوانید بگید که آفیسر حتما باید قانع میشد چون قانع شدن یا نشدن هر دوش در حیطه اختیارات آفیسره. حتی اگه قاضی شخصا به این نتیجه برسه که باید ویزا صادر میشده ولی آفیسر در حیطه اختیاراتش رفتار کرده باشه و بگه که من قانع نشدم قاضی نمیتونه کاری کنه چون تصمیم به صدور یا عدم صدور ویزا در حیطه اختیارات دولت است نه قوه قضاییه و در کانادا واقعا تفکیک قوا وجود داره.

اینکه این روش چقدر میتونه مفید باشه یا نه کاملا بستگی به پرونده داره و بعد از گرفتن نوت میشه بهتر تصمیم گرفت. مثلا اگر آفیسر بخاطر مواردی که میتونه تبعیض تلقی بشه تقاضا رو رد کنه (رفتار تبعیض آمیز فراتر از حدی است که قانون به آفیسرها اجازه داده) میشه شکایت کرد و شانس برگشتن تصمیم خیلی بالاست ( مثلا اگه نوشته باشه چون ایرانی هست و ایرانیا میرن میمونن و بر نمیگردن!) البته معمولا این اتفاق نمی افته و اگر بیفته آفیسر ها این مطالب رو مکتوب نمی کنن که براشون دردسر بشه ولی تا نوت رو نگیرین واقعا نمیدونید چه اتفاقی تو پرونده افتاده.

این نوع از شکایت اگر خود متقاضی داخل کانادا نیست حتما نیازه به وکیل داره چون باید در دادگاه فدرال شکایت کرد.
    بله البته قطعا وکیل مجرب میتونه تشخیص بده که ایا ارزش
    Judicial review داره پرونده یا نه. فکر می کنم با توجه به وقت و هزینه زیاد به صرفه نباشه حداقل برای ویزای توریستی

Junior Member

درود بر شما
    ۱...مترجم میگوید کپی برابر اصل نمیکند و فقط اگر خواستید مهر دارالترجمه را میزنم ... چه کنم
    ۲..مدارک مالی من و همسرم مکمل همدیگرند و فقط یک محل برای من وجود دارد ... بنظرتون مدارک هر دو را آپلود کنم چون مثلا پول در حساب هر دوی ماست یا سندهامون سه دانگه

Junior Member

با توجه به مطالب اخیر همه ریمکتند از اوضاع کلی کسی اطلاعی دارد ؟

Junior Member

با توجه به شرایط ما شامل بنده دندانپزشک متخصص و هیات علمی دانشگاه با سابقه ۸ سال و همسرم کارشناس شرکت سرشناس دولتی با سابقه ۱۲ سال و درآمد خوب و تمکن مجموع ۲۵۰ و چند سند و داشتن دعوتنامه از دوستم که سیتیزن کاناداست و تراول هیستوری ۲ تا شینگن و بالی اندونزی و ترکیه و دبی .....بنظرتون اپلای را ادامه دهیم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط dorcheh نمایش پست ها
    با توجه به شرایط ما شامل بنده دندانپزشک متخصص و هیات علمی دانشگاه با سابقه ۸ سال و همسرم کارشناس شرکت سرشناس دولتی با سابقه ۱۲ سال و درآمد خوب و تمکن مجموع ۲۵۰ و چند سند و داشتن دعوتنامه از دوستم که سیتیزن کاناداست و تراول هیستوری ۲ تا شینگن و بالی اندونزی و ترکیه و دبی .....بنظرتون اپلای را ادامه دهیم ؟
    معلوم نیست دوست عزیز من تمکن سند خونه به ارزش 1 میلیارد + 500 میلیون حساب بانکی گذاشتم واسه ویزای تحصیلی بعد دولت مدعی حقوق بشر تو کانادا به دلایل سیاسی من و خیلی های دیگه رو ریجکت کردن گفتن به دو دلیل 1-روابط خانوادگی تو کانادا و ایران (من همه کس و کارم ایرانه و هیچ کسی رو ندارم تو کانادا که خودش باید پوینت مثبت باشه!!!!) 2-دلیل اومدن (چرت ترین چیزی که شنیدم تا الان یعنی چی دلیل اومدن ؟ دلیل دانشگاه و دانشجو بودن!!!!!!)
    حالا من درخواست note کردم ولی 30 روز این طورا طول میکشه تا ببینیم چه اراجیفی نوشته اون آفیسر که اعتراض کنم و دوباره اپلای ببینم چی میشه
    خدا کنه این دفعه اوکی بشه ولی سر قضیه هواپیما ظاهرا دارن همه رو رد میکنن بدون خوندن پرونده ها

Junior Member

دوستان من به یک مشکلی برخوردم. موقع پرداخت هزینه اپلیکیشن ریجکت میکنه. هم با ویزا کارت خودم و هم از آمریکا خواستن پرداخت کنن انجام نشد.
    کسی مثل من به این مشکل برخورده؟؟ نمی دونم چیکار کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط dorcheh نمایش پست ها
    درود بر شما
    ۱...مترجم میگوید کپی برابر اصل نمیکند و فقط اگر خواستید مهر دارالترجمه را میزنم ... چه کنم
    ۲..مدارک مالی من و همسرم مکمل همدیگرند و فقط یک محل برای من وجود دارد ... بنظرتون مدارک هر دو را آپلود کنم چون مثلا پول در حساب هر دوی ماست یا سندهامون سه دانگه
    ارادت
    والا نمیدونم چرا اینجوری میگه ! اما بدید همون مهر دارالترجمه رو بزنه. فقط یه چیز رو مطمئن نیستم و اون اینه که اگر مدرکی رو بخواین بدین برای مهر دادگستری ایا باید مهر کپی برابر اصل داشته باشه یا نه.. اگر هم تصمیم دارید دادگستری نزنید که هیچ.
    بله همه مدارک مالی هردو رو را در اون قسمت آپلود کنید. میتونید در ابتدای مدارک یک cover letter بگذارید و یه توضیحات مختصر اما کامل بدید که داستان مدارک چی هست که آفیسر هم گیج نشه. برای کاور لتر هم من توضیح میدم اگر احیانا اطلاع ندارید: توی وُرد آفیس اون توضیحات انگلیسی رو تایپ کنید و بعد فایل رو با فرمت pdf ذخیره کنید. بعد اون مدارک مالی رو هم که همه رو اسکن کردید. این فایل pdf خودتون رو هم به همراه اسکن مدارک مالی همه رو باهم combine کنید. میتونید از برنامه adobe acrobat هم استفاده کنید. فقط طوری چیدمان رو رعایت کنید که اون فایل دست نویس شما اولین صفحه قرار بگیره. معمولا اون برنامه بر اساس اسم فایل ها ترتیب بندی رو انجام میده.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)