نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1682 از 1841 نخستنخست ... 68211821582163216721673167416751676167716781679168016811682168316841685168616871688168916901691169217321782 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 16,811 تا 16,820 , از مجموع 18407

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط MTABoy نمایش پست ها
    دوستان سلام،
    این اولین پست من اینجا هست. خواستم از دوستان مطلع سوال کنم که correspondence Letter با عنوان Validity of your Biometric Information اآیا معنای خاصی برای‌ Temporary Resident Permit اپلیکیشن‌داره یا خیر؟ زمان سابمیت بابومتریک ما ۳۱ May و زمان دریافت این نامه 7June میباشد.
    ممنون از راهنمایی
    هیچ معنی خاصی نداره، صرفا نشون میده که بایومتریک دریافت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط mozhgan927 نمایش پست ها
    سلام
    دوستای عزیز من برای بایومتریک به همراه همسرم به گرجستان سفر کردیم و تمامی شرایطی که جدیدا برای ورود به کشورشون و لازم دارن مثل بلیط برگشت و وچر هتل و بیمه رو همراه داشتیم به همراه نامه بایومتریک و پرینت وقت وک تفلیس، ولی باهمه اینها و هزینه ای که برای سفرمون کردیم افسر مرز گرجستان با بی ادبی و بی حرمتی تمام ما مسافرای کشورشونو برگردوند ما برای یک شب قرار بود اونجا بمونیم و فقط برلی این تعطیلات چون استانبول تعطیل بود گرجستان رو انتخاب کردیم، خواستم اینجا دوستان رو در جریان بزارم که شانس ورود به کرجستان یک احتمال خیلی کمی رو داره و مثل ما وقت و هزینه خودتون رو هدر ندید. متاسف شدیم واقعا برای کشورمون که گرجستان باید باما اینطوری رفتار کنه.
    متاسفم که چنین مشکلی براتون پیش اومده،تاجایی که می‌دونم در حال حاضر قبل از سفر به گرجستان باید بصورت آنلاین و با پرداخت هزینه برای iVisa اقدام کنید.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط bestofbestzizi نمایش پست ها
    خاله من طرف دیگه ی کانادا زندگی می‌کنه. تقریبا ده ساعت پرواز هست تا شهر نزدیک من.دوباره باید بلیط هواپیما با چند تا استاپ براشون بگیرم که به شهر من بیاند. منم می‌خوام هر روز سر کار برم تو آمریکا و آخر هفته و شب ها خونوادم را ببینم. واسه همین بازه زمانی سه ماه در نظر گرفتم که تو شهر کنار آمریکا براشون خونه برای سه ماه بگیرم.
    البته خیلی اطلاعات خواندم تو این ۲۴ ساعتها که داره نگرانم می‌کنه پروازها همشون سه چهار تا استاپ داره و نه مادرم نه پدرم انگلیسی نمی توانند بفهمند یا صحبت کنند. نمی‌دونم چجوری میتونند چهل ساعت پرواز کنند و هواپیما عوض کنند.
    هزینه های پرواز هم زیاد هست.
    راستی یه سوال دیگه
    ۱. مادر من برای ویزای آمریکا سه سال پیش مصاحبه داشت و رفت تو کلیرنس به مدت یک سال و نیم و بخاطر تراول بن ویزاش ریجکت شد. این موضوع تأثیری تو ویزای کانادا داره؟ تو فرم ها باید عنوان بشه که ویزای آمریکاست ریجکت شده؟
    خوب در این صورت میتونن نزدیک همون شهری که شما هستید لند کنند و اگر پرسیدن بگن که قراره شما رو اول ببینن بعد برن پیش خاله‌تون. در هر صورت همه اینها به شرطیه که بخوان چیزی بپرسن، شاید هم اصلن نپرسن. معمولا برای افراد مسن اینجور سختگیریها کمتره.

نقل قول نوشته اصلی توسط bestofbestzizi نمایش پست ها
    ممنون. درباره ویزای ریجکت مادرم هم میتونید کمک کنید؟
    این مسیله چه قدر تاثیر می‌زاره تو گرفتن ویزای کانادا؟
    مادر من ویزای آمریکا هش بعد یکسال و نیم کلیرنس به خاطر تراول بن ریجکت شد.
    سعی کنی تاثیر منفی رو مثبت کنی. محل ملاقات رو خونه خالت عنوان کنید. این هم بگو مادر توسط فرزند به امریکا دعوت شد اما به دلیل ترامپ ادمینیستریشن رد شد. یه رزرو بلیط یک ماهه رفت و برکشت به شهر خالت بکیر. محل اقامت هم اونجا نشون بده. اگر ویزا گرفتن میتونی تغییر داشته باشی

Junior Member

سلام دوستان عزیز

من برای ویزای ویزیتوری مادر و پدر همسرم اپلای کردم. اما پس از دریافت نامه بیومتریک متوجه شدم جنسیت پدر همسرم رو Female زده یودم. بهشون ایمیل زدم اما همنوز پاسخی دریافت نکردم. خواستم بپرسم آیا کسی تجربه یکسان داره؟ ممنون می شم راهنماییم بکنین.

نقل قول نوشته اصلی توسط Tara_b نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز

من برای ویزای ویزیتوری مادر و پدر همسرم اپلای کردم. اما پس از دریافت نامه بیومتریک متوجه شدم جنسیت پدر همسرم رو Female زده یودم. بهشون ایمیل زدم اما همنوز پاسخی دریافت نکردم. خواستم بپرسم آیا کسی تجربه یکسان داره؟ ممنون می شم راهنماییم بکنین.
    مشکلی نیست، احتمالا خودشون با دیدن سایر مدارک هویتی متوجه این اشتباه میشوند، عملا هم جنسیت تاثیری در صدور یا عدم صدور ویزا ندارد.

Junior Member

سلام دوستان. وقتتون بخیر. دوست من الان تو پاریسه و دیروز بایومتریک شد. چون ویزاش سینگل هستش میخواد در صورت ویزا شدن، ویزاشو از آنکارا یا یه کشور اسیایی بگیره. چون نمیتونه دوباره بره پاریس. سوالم اینه که در صورت موافقت با ویزاشون، باید ویزا رو از پاریس بگیره یا آنکارا؟ چون یکی از دوستان گفت که ما ایرانیها اگه هرجایی تو دنیا انگشت نگاری بریم در نهایت ویزامون در آنکارا صادر میشه

Junior Member

اگر در فرم درخواست اولیه محل اقامت را ایران زدن ویزاشون در انکارا صادر میشه فارق از اینکه کجا بیو داده باشن

Junior Member

سلام
    من و همسرم مرداد پارسال برای ویزای توریستی اقدام کردیم و آذر ماه ویزامون اومد. اون زمان من باردار بودم. حالا که پسرم به دنیا اومده میخوام برای ویزاش اقدام کنم اما نمیدونم چجوری! اگر کسی تجربه برای گرفتن ویزای توریستی برای نوزاد که پدر و مادرش ویزای توریستی دارن رو داره ممنون میشم راهنمایی کنه.

Junior Member

با سلام
    من توسط یک دفتر جهانگردی برای ویزای توریستی کانادا اقدام کردم و حدود یک هفته پیش به دفتر وک استانبول رفتم کمتر از یک هفته جوابش اومد:
    Dear---------------------,
    Thank you for your interest in visiting Canada. After careful review of your temporary resident
    visa application and supporting documentation, I have determined that your application does not
    meet the requirements of the Immigration and Refugee Protection Act (IRPA) and Immigration
    and Refugee Protection Regulations (IRPR). I am refusing your application on the following
    grounds:
    • I am not satisfied that you will leave Canada at the end of your stay as a temporary
    resident, as stipulated in paragraph 179(b) of the IRPR, based on the purpose of your visit.

You are welcome to reapply if you feel that you can respond to these concerns and can
    demonstrate that your situation meets the

هر چی از دفتر جهانگردی پرسیدم بخاطر چی ریجکت شدم با وجود اینکه تمام مدارکم پرینت بانکی 150 میلیونی سفر شینگن و چندین سفر خارجی دیگه مدارک مالکیت خانه و ماشین و اشتغال و متاهلی و فرزند و... بازم ریجکت شدم میگن افسر متقاعد نشد!!! همین !!!
    اصلا توجیه نشدم که چرا ردم کردند و مشکل کار از کجا بود!!!
    هر چی به دفتر جهانگردی میگم یوزر پس من رو بدبد برم تو صفحه ام میگن نمیشه ما اکانت مخصوص و ثبت گروهی داریم و نمیشه چون اطلاعات بقیه رو هم میبینید!!!
    بنظرتون نامه جوابیه درسته یعنی اینکه جعلی نباشه از خودشون
    و اینکه آیا نامه کامله و چیزی کم و زیاد نشده ؟آیا راهی هست که من بتونم استعلام کنم و یا اینکه بفهمم مشکل کار از کجا بود؟
    ممنون میشم از دوستانی که اطلاعات لازم رو دارند راهنمایی بفرمایند

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)