نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1778 از 1841 نخستنخست ... 7781278167817281768176917701771177217731774177517761777177817791780178117821783178417851786178717881828 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 17,771 تا 17,780 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط nimallica نمایش پست ها
    2- راستش دلیل خاصی نمیشه گفت دارم. اما 4 سال پیش که میخواستیم برای پدر و مادرم اقدام کنیم، کار رو به یک وکیل آشنا دادیم و من چون اون مقطع اطلاعات زیادی نداشتم ازش پرسیدم چجوری پروفایل ها تنظیم میشه، گفت یکی پدر سرگروه مادر زیرگروه و دیگری برعکس...گفتم دلیل خاصی داره؟ یه جورایی گفت اون حالا زیاد مسله مهمی نیست از این تکنیک استفاده میکنیم.
    نمیدونم حالا واقعا تاثیر داشته یا نداشته. ویزاشونم بعد از انگشت نگاری 11 روزه اومد که البته بعید میدونم ربطی به این کار داشته باشه.
    واسه همین همش این تو ذهنم هست که دو تا پروفایل جداگانه نسبت به یک پروفایل تکی، آیا مزیتی داره یا نه
    هر شخصی یک شماره UCI داره که با اون شناخته میشه. حالا اگر در دو پرونده باشه باز هم یکیش بررسی میشه. در حالتی کا شما میفرمایید چون دو پرونده باز شده و هر پرونده هزینه جداگانه داره قاعدتا باید دو برابر هزینه داده باشید. البته یادمه خود اداره مهاجرت تاکید کرده بود که ارسال بیش از یک‌ پرونده نه تنها سودی نداره بلکه ممکنه باعث تاخیر بشه. البته از اونجایی که شما یک نامه انگشت نگاری برای هر شخص دریافت کرده بودید احتمالا وکیلتون در نهایت از انجام این کار منصرف شده بودند.

نقل قول نوشته اصلی توسط Kian1355 نمایش پست ها
    سلام به همه. اگر بخواهم ویزا بگیرم اقامت هلند هم دارم راحت میدن؟دو سال دیگه شهروند هلند میشم یا بمونم اونموقع چون نمیخواهم ریجکت بشوم
    bemoonid ta citizenship begirid ve be rahaaaati va bi menat visatoono begirid

نقل قول نوشته اصلی توسط sh00ca نمایش پست ها
    هر شخصی یک شماره UCI داره که با اون شناخته میشه. حالا اگر در دو پرونده باشه باز هم یکیش بررسی میشه. در حالتی کا شما میفرمایید چون دو پرونده باز شده و هر پرونده هزینه جداگانه داره قاعدتا باید دو برابر هزینه داده باشید. البته یادمه خود اداره مهاجرت تاکید کرده بود که ارسال بیش از یک‌ پرونده نه تنها سودی نداره بلکه ممکنه باعث تاخیر بشه. البته از اونجایی که شما یک نامه انگشت نگاری برای هر شخص دریافت کرده بودید احتمالا وکیلتون در نهایت از انجام این کار منصرف شده بودند.
    ممنون
    آره. برای هرکدوم یک نامه بایومتریک جداگونه اومده که هم شماره پرونده و هم شماره uci برای هر نفر نسبت به دیگری متفاوت هست.
    در واقع طبق توضیحات شما اگه وکیل 2 تا پروفایل جداگانه تشکیل داده بود، در واقع باید 4 تا نامه انگشت نگاری میومد که در این صورت بازهم مثلا هر دوتا نامه های مادر شماره های یکسان میداشت، و نامه های پدر هم باید یکسان میبود ولی در واقع نامه ها به صورت جفت جفت باز هم شماره هاش با هم فرق میکرد. به همین دلیل شما میگین که یک پروفایل تشکیل شده چون به ازای هر نفر فقط یک نامه انگشت نگاری اومده. منظور شما رو درست متوجه شدم ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arez0u نمایش پست ها
    bemoonid ta citizenship begirid ve be rahaaaati va bi menat visatoono begirid
    مرسی از پاسختون. بررسی کردم دیدم که تازه اگه پاسپورت هلندی هم بگیرم نهایت می‌تونم تا ۳ ماه سفر توریستی کنم. البته می‌خوام سفر توریستی کنم و شرایط کانادا را بسنجم چون بسیار دنبال مهاجرت به کانادا هستم چون پسرم که در هلند به دنیا اومده چون موهاش بلوند نیست و شبیه ایرانی‌ها هست هر روز اینجا همسن هاش و معلم‌ها اذیتش می‌کنن. بچه هام اینجا آینده نخواهند داشت و نمی‌خوام اذیت بشن.

مرسی از پاسختون. بررسی کردم دیدم که تازه اگه پاسپورت هلندی هم بگیرم نهایت می‌تونم تا ۳ ماه سفر توریستی کنم. البته می‌خوام سفر توریستی کنم و شرایط کانادا را بسنجم چون بسیار دنبال مهاجرت به کانادا هستم چون پسرم که در هلند به دنیا اومده چون موهاش بلوند نیست و شبیه ایرانی‌ها هست هر روز اینجا همسن هاش و معلم‌ها اذیتش می‌کنن. بچه هام اینجا آینده نخواهند داشت و نمی‌خوام اذیت بشن.
    سلام
    شما شرایط مهاجرتی برای کانادا رو بررسی کن و اقدام کن. بالاخره هر کشوری مزایا و معایب خودش رو داره و کلا مهاجرت حتی از یک کشور اروپایی هم مسلما دشواری هایی حتی اندک، خواهد داشت. کانادا به جز مشکل هوای سرد (البته بعضی مناطق آب و هوای گرمتری داره) مشکلاتی نظیر مشکلاتی که برای فرزند شما پیش آمده را نخواهد داشت. نمیگم 100% نخواهد داشت و اما 90% نخواهد داشت. چون در واقع کانادا متشکل از نژادهای مختلف هست و کسی به دیگری برتریِ نژادی نداره و به همدیگه به دید یک مهاجر (غریبه) نگاه نمیکنن. البته باز هم میگم این موضوع در هیچ کشوری 100% حل شده نیست اما در کانادا این مشکل خیلی کم هست.
    شما اگر شرایط مهاجرت رو داشته باشین و بتونین در یکی از planهای مهاجرتی اقدام کنید بهتر خواهد بود.
    الان که فعلا ویزای توریستی به نوعی به هیچ کس نمیدن به خصوص که اگه متقاضی ایرانی باشه و بدتر از آن اینکه از داخل ایران باشه . حالا خوبه شما اقامت هلند رو دارید و نیمی از مشکلات رو ندارید. اما فکر کنم حتی اگه همین الان هم سیتیزن هلند بودید و اقدام میکردید، احتمال ویزا گرفتنتون بسیار کم بود ،چون شرایط به طور کلی و به شدت برای ورود به کانادا سختگیرانه است (به علت کرونا و اقدامات پیشگیرانه) . حتی کسانی که ویرا هم دارن رو تا دلیل کاملا قانع کننده ای نداشته باشن راه نمیدن. حتی گاهی همانهایی هم که دلیل خوبی برای سفر دارن هم در فرودگاه کانادا برمی گردونن.
    اینها کلا نظر من بود.

Junior Member

سلام
    شما شرایط مهاجرتی برای کانادا رو بررسی کن و اقدام کن. بالاخره هر کشوری مزایا و معایب خودش رو داره و کلا مهاجرت حتی از یک کشور اروپایی هم مسلما دشواری هایی حتی اندک، خواهد داشت. کانادا به جز مشکل هوای سرد (البته بعضی مناطق آب و هوای گرمتری داره) مشکلاتی نظیر مشکلاتی که برای فرزند شما پیش آمده را نخواهد داشت. نمیگم 100% نخواهد داشت و اما 90% نخواهد داشت. چون در واقع کانادا متشکل از نژادهای مختلف هست و کسی به دیگری برتریِ نژادی نداره و به همدیگه به دید یک مهاجر (غریبه) نگاه نمیکنن. البته باز هم میگم این موضوع در هیچ کشوری 100% حل شده نیست اما در کانادا این مشکل خیلی کم هست.
    شما اگر شرایط مهاجرت رو داشته باشین و بتونین در یکی از planهای مهاجرتی اقدام کنید بهتر خواهد بود.
    الان که فعلا ویزای توریستی به نوعی به هیچ کس نمیدن به خصوص که اگه متقاضی ایرانی باشه و بدتر از آن اینکه از داخل ایران باشه . حالا خوبه شما اقامت هلند رو دارید و نیمی از مشکلات رو ندارید. اما فکر کنم حتی اگه همین الان هم سیتیزن هلند بودید و اقدام میکردید، احتمال ویزا گرفتنتون بسیار کم بود ،چون شرایط به طور کلی و به شدت برای ورود به کانادا سختگیرانه است (به علت کرونا و اقدامات پیشگیرانه) . حتی کسانی که ویرا هم دارن رو تا دلیل کاملا قانع کننده ای نداشته باشن راه نمیدن. حتی گاهی همانهایی هم که دلیل خوبی برای سفر دارن هم در فرودگاه کانادا برمی گردونن.
    اینها کلا نظر من بود.
    مرسی از رهنماییتون. بله، همه میگن که نژاد پرستی در کانادا خیلی خیلی کمتر از اروپا هست. اگه بمونم تا ۲ ساله دیگه سیتیزن بشم می‌تونم سفر توریستی کنم ولی تنها ۳ ماهه هست و مثل ویزا ایرانی‌ها ۵ ساله مالتی نیست. در ضمن طبق بررسی هایی که کردم برای مهاجرت به کانادا اینکه اقامت یا سیتیزن هلند یا در کل یک کشور اروپأیی باشم هیچ امتیاز ویژه‌ای ندارد و فقط معیار امتیازی هست که از تجربه کاری،تحصیلات، سن و سطح زبان بدست میاد.
    شما الان می‌خواهید درخواست توریستی بدید؟شاید الان بخاطر کرونا بررسی نشه؟

مرسی از رهنماییتون. بله، همه میگن که نژاد پرستی در کانادا خیلی خیلی کمتر از اروپا هست. اگه بمونم تا ۲ ساله دیگه سیتیزن بشم می‌تونم سفر توریستی کنم ولی تنها ۳ ماهه هست و مثل ویزا ایرانی‌ها ۵ ساله مالتی نیست. در ضمن طبق بررسی هایی که کردم برای مهاجرت به کانادا اینکه اقامت یا سیتیزن هلند یا در کل یک کشور اروپأیی باشم هیچ امتیاز ویژه‌ای ندارد و فقط معیار امتیازی هست که از تجربه کاری،تحصیلات، سن و سطح زبان بدست میاد.
    شما الان می‌خواهید درخواست توریستی بدید؟شاید الان بخاطر کرونا بررسی نشه؟
    همان سابقه کار اروپایی شما، تحصیلات، زبان (اگر انگلیسی تون خوب و یا خیلی خوب باشه نمره بالاتری میارین) .... امتیاز بندی میشه. باید تحقیق کنید و با یک وکیل مطمئن که شماره IRCC مهاجرتی داره مشورت کامل بکنید و ببینید شرایط برای اقدام از چه روشی رو دارید.
    اما اینکه در کشور اروپایی هستین ( در واقع داخل ایران نیستین) از نظر security check نسبت به اکثر ایرانیهای داخل ایران مزیت دارید. در واقع زمان خیلی کمتری میبره.

من برای توریستی قصد ندارم اقدام کنم. من پرونده مهاجرتی دارم که 4 ساله بلاتکلیف مونده بالای 10 نامه ایمیل و نوت هم زدیم ولی جواب درست نمیدن. فعلن ول معطلیم.

در کل به نظرم به غیر از آب و هوا، کانادا مقصد خیلی خوبی میتونه باشه برای کسی که شرایطش رو داره. که البته نباید فراموش کنیم کانادا هم بالا و پایین های اجتماعی و اقتصادی خودش رو داره اما ما آدما (منظورم متقاضیان مهاجرت) همیشه سبک سنگین میکنیم ببینیم که کجا شرایط بهتری میتونه برامون به ارمغان بیاره و به دنبال اون مسیر میریم که خب منطقی هم هست و خیلی از مردم دنیا این کارو میکنن.

من چون از زندگی در هلند اطلاعات دقیق ندارم و فقط در این حد میدونم که یکی از کشورهای خیلی خوب اروپایی هست که ارزش زندگی در اون بالاست (علی رغم همه مشکلات ریز و درشتی که قطعا داره ، نه تنها هلند، بلکه همه کشورها حتی نروژ، دانمارک و سوئیس هم دارند چون هیچ کشوری 100% کامل نیست) مهم اینه که آدم ببینه در قبال ریسک یا بهتر بگم اقدامی که میخواد بکنه چی از دست میده و چی به دست میاره که این مورد برای همه افراد یکسان نیست و هر کس شرایط خودش رو داره.

به نظرم عجله نکنید و تا میتونید خیلی زیاد و کامل از هر طریقی که میتونید تحقیقات کافی رو انجام بدید و بعد تصمیم بگیرید.

فکر کنم الان سفر کردن نه تنها به کانادا بلکه به هیچ کشوری هیچ فایده و ارزشی نداره چون ریسک بیماری و سلامتی درمیان هست. مگر موارد خیلی ضروری و کسانیکه ستیزن یا مقیم کشوری هستن و باید برگردن به زندگیشون برسن.

تا بخواد شرایط به حالت یکم نرمال برگرده چند ماهی زمان میبره که باید نشست و دید که سیاست های کشورها در قبال پذیرش مسافران و توریست ها چه خواهد شد.

ApplyAbroad Hero

ممنون
    آره. برای هرکدوم یک نامه بایومتریک جداگونه اومده که هم شماره پرونده و هم شماره uci برای هر نفر نسبت به دیگری متفاوت هست.
    در واقع طبق توضیحات شما اگه وکیل 2 تا پروفایل جداگانه تشکیل داده بود، در واقع باید 4 تا نامه انگشت نگاری میومد که در این صورت بازهم مثلا هر دوتا نامه های مادر شماره های یکسان میداشت، و نامه های پدر هم باید یکسان میبود ولی در واقع نامه ها به صورت جفت جفت باز هم شماره هاش با هم فرق میکرد. به همین دلیل شما میگین که یک پروفایل تشکیل شده چون به ازای هر نفر فقط یک نامه انگشت نگاری اومده. منظور شما رو درست متوجه شدم ؟
    بله، دقیقا. البته این امکان هم هست که وکیل برای هر یک جداگانه پرونده ای تشکیل داده بدون اضافه کردن همراه و یا اینکه اداره مهاجرت بعد از دریافت اولین پرونده به دومی ترتیب اثری نداره. شما چقدر اپلیکیشن فی پرداخت کرده بودید؟ به خاطر دارید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sh00ca نمایش پست ها
    بله، دقیقا. البته این امکان هم هست که وکیل برای هر یک جداگانه پرونده ای تشکیل داده بدون اضافه کردن همراه و یا اینکه اداره مهاجرت بعد از دریافت اولین پرونده به دومی ترتیب اثری نداره. شما چقدر اپلیکیشن فی پرداخت کرده بودید؟ به خاطر دارید؟
    راستش نمیدونم. ما مجموعا برای پرونده ی هردو، بعد از اینکه ویزاها اومد اون مبلغی رو که طی کرده بودیم رو دادیم. منم نپرسیدم بعدا که نهایتا چندتا پروفایل ساخته.

حالا طبق نکته ای که شما گفتی، کدوم راه منطقی تر و مطمئن تره کلا؟ اینکه برای هر نفر یک پروفایل جداگانه بدون همراه درست بشه؟ یا یک پروفایل که همراه هم اضافه شده باشه؟

ApplyAbroad Hero

راستش نمیدونم. ما مجموعا برای پرونده ی هردو، بعد از اینکه ویزاها اومد اون مبلغی رو که طی کرده بودیم رو دادیم. منم نپرسیدم بعدا که نهایتا چندتا پروفایل ساخته.

حالا طبق نکته ای که شما گفتی، کدوم راه منطقی تر و مطمئن تره کلا؟ اینکه برای هر نفر یک پروفایل جداگانه بدون همراه درست بشه؟ یا یک پروفایل که همراه هم اضافه شده باشه؟
    هر دو حالت ممکنه. هرچند اگر قراره هر دو نفر با هم اقدام کنند من دلیلی برای اپلیکیشن جداگانه نمیبینم.

https://www.canada.ca/en/immigration...dent-visa.html

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)