نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1747 از 1841 نخستنخست ... 7471247164716971737173817391740174117421743174417451746174717481749175017511752175317541755175617571797 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 17,461 تا 17,470 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

سلام دوستان
    یک سوال راجع به فرم IMM5257e
    بعد از اطلاعات پاسپورت نوشته NATIONAL IDENTITY DOCUMENT و تاریخ انقضاشم خواسته
    قبلا (پارسال) نبود این بخش.
    اگر کارت ملی منظورشه من ترجمه نکردم، میشه شناسنامه رو گذاشت با شماره شناسنامه به جای کارت ملی؟
    و چون تاریخ انقضا هنوز نداره سیستم انلاین اکسپت میکنه؟
    کسی این کارو کرده؟
    ممنون

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehran_Ci نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یک سوال راجع به فرم IMM5257e
    بعد از اطلاعات پاسپورت نوشته NATIONAL IDENTITY DOCUMENT و تاریخ انقضاشم خواسته
    قبلا (پارسال) نبود این بخش.
    اگر کارت ملی منظورشه من ترجمه نکردم، میشه شناسنامه رو گذاشت با شماره شناسنامه به جای کارت ملی؟
    و چون تاریخ انقضا هنوز نداره سیستم انلاین اکسپت میکنه؟
    کسی این کارو کرده؟
    ممنون
    کارت ملی منظورشه. بعضیها اون قسمت رو خالی گذاشتن ولی من برای یکی از بستگان اطلاعات کارت ملی رو گذاشتیم (کارتش منقضی هم شده بود) و ویزا هم صادر شد. نیازی به ارسال ترجمه کارت هم نیست (مگر اینکه توی این چند ماه صراحتا کارت ملی رو هم جزو مدارک مورد نیاز اضافه کرده باشن)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط applyie نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

شما از داخل ایران برای ویزای کانادا اقدام کرده بودید؟
    آنلاین اپلای کردم.
    خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد

Member applyie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi16 نمایش پست ها
    آنلاین اپلای کردم.
    بله درسته. منظورم این بود در فرمتون زدید محل سکونت فعلیتون ایرانه؟ به عبارتی در داخل ایران الان زندگی میکنید یا خیر؟ ممنون
    If you are the smartest person in the room, then you are in the wrong room

سلام

این درسته که هرچی از انگشت نگاری تایم بیشتری زمان ببره امکان ویزا شدن بالاتر میره ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shahramcat نمایش پست ها
    سلام

این درسته که هرچی از انگشت نگاری تایم بیشتری زمان ببره امکان ویزا شدن بالاتر میره ؟
    لزوماً نه، اما معمولا میتونه اینجوری باشه. به طور نرمال اگر پرونده ای بخواد ریجکت بشه تا 2 هفته بعد از انجام دادن بایومتریک مشخص میشه. اما به شخصه دیدم کسانی رو که بعد از 2 و حتی 3 ماه بعد از بایو هم ریجکت شدن. از اونجایی که دیگه هیچ حساب کتابی در مورد پرونده های ایرانی ها بخصوص کسانی که در خود ایران هستند وجود نداره بنابر این هیچ چیز رو قطعی نمیشه گفت. همه چی به مود و حس و حال اون آفیسر داره چه مدارک کامل باشه چه نباشه. دوستی دارم که حتی یک ماشین هم نداره و هیچ سفری هم قبلا نرفته و یک کارمند ساده هست و تازه برادرش هم سیتیزن کاناداست، یعنی منطقا احتمال اینکه این شخص بره و دیگه بر نگرده 99% هست ضمن اینکه پدر و مادر هم که ساکن ایران هستن هر دو ویزا مالتی دارن.. اما ظرف 25 روز بهش ویزا دادن !!!! اما بسیاری از صاحبان بیزنس که میخوان برن و برگردن با کلی سفرهای اروپایی و شنگن، باز هم ویزا نمیدن. نمونه همین دوستمون که چند کامنت بالا تر نوشته، نمونه مدیر عامل شرکتی که من میشناسمش، نمونه یکی از دوستان که با 2 تا جواز کسب و کار و خونه و ماشین و اینکه زنش هم قصد سفر نداشته و کلی مدارک منطقی اما بعد از 2 ماه رد شدن و و و و و نمونه های دیگه

Member applyie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering

سلام به همپی
    پروسه بررسی پرونده از زمانی که انگشت نگاری انجام بدیم شروع میشه؟ یا نه از قبلش که مدارک رو آپلود میکنیم تو سایت شروع میشه؟ منظورم اینه ما ظاهرا 30 روز برای انگشت نگاری فرصت داریم، آیا اگر هفته اول بریم انگشت نگاری یا هفته آخر خیلی تاثیر داره در مدت زمان انتظار برای دریافت ویزا؟
    ممنون از دوستان
    If you are the smartest person in the room, then you are in the wrong room

نقل قول نوشته اصلی توسط nimallica نمایش پست ها
    لزوماً نه، اما معمولا میتونه اینجوری باشه. به طور نرمال اگر پرونده ای بخواد ریجکت بشه تا 2 هفته بعد از انجام دادن بایومتریک مشخص میشه. اما به شخصه دیدم کسانی رو که بعد از 2 و حتی 3 ماه بعد از بایو هم ریجکت شدن. از اونجایی که دیگه هیچ حساب کتابی در مورد پرونده های ایرانی ها بخصوص کسانی که در خود ایران هستند وجود نداره بنابر این هیچ چیز رو قطعی نمیشه گفت. همه چی به مود و حس و حال اون آفیسر داره چه مدارک کامل باشه چه نباشه. دوستی دارم که حتی یک ماشین هم نداره و هیچ سفری هم قبلا نرفته و یک کارمند ساده هست و تازه برادرش هم سیتیزن کاناداست، یعنی منطقا احتمال اینکه این شخص بره و دیگه بر نگرده 99% هست ضمن اینکه پدر و مادر هم که ساکن ایران هستن هر دو ویزا مالتی دارن.. اما ظرف 25 روز بهش ویزا دادن !!!! اما بسیاری از صاحبان بیزنس که میخوان برن و برگردن با کلی سفرهای اروپایی و شنگن، باز هم ویزا نمیدن. نمونه همین دوستمون که چند کامنت بالا تر نوشته، نمونه مدیر عامل شرکتی که من میشناسمش، نمونه یکی از دوستان که با 2 تا جواز کسب و کار و خونه و ماشین و اینکه زنش هم قصد سفر نداشته و کلی مدارک منطقی اما بعد از 2 ماه رد شدن و و و و و نمونه های دیگه
    یکی از دوستان من الان حدود 1 ماه هست که از انشگت نگاری گذشته . از طریق یکی که دعوت نامه خیلی قوی براش داده و هزینه گرفته اینجا اقدام کرد . نه سفری داشت نه هیچی / مجرد / 5 6 سال سابقه کار 30 ساله و ......

هنوز جوابی نیومده و چون خودش ام اپلای نکرده خبری نداره هنوز

نقل قول نوشته اصلی توسط shahramcat نمایش پست ها
    یکی از دوستان من الان حدود 1 ماه هست که از انشگت نگاری گذشته . از طریق یکی که دعوت نامه خیلی قوی براش داده و هزینه گرفته اینجا اقدام کرد . نه سفری داشت نه هیچی / مجرد / 5 6 سال سابقه کار 30 ساله و ......

هنوز جوابی نیومده و چون خودش ام اپلای نکرده خبری نداره هنوز
    میتونه امیدوار کننده باشه... اما واقعا نمیشه 100% گفت که چون داره طولانی میشه پس حتما ویزا رو میدن. اما جای امیدواریس زیاده. اما همونطور که گفتم کاملا شانسیه و همه چی به اون آفیسر بستگی داره. با همین شرایطی که دوست شما داره به دوست من هم دادن تازه اون برادرش اونجا سیتیزن بود ، درسته که دعوتنامه اون برادر خودش خیلی آپشن قوی ایه ولی باز هم 100 نیست. بهترین و راحت ترین کسانی که ویزا میگیرن پدر ها و مادرهایی هستند که بچشون اونجان. مال مادر و پدر من 11 روزه اومد. مال مادر و پدر همین دوستم هم 20 روزه اومد.
    فقط باید صبر کرد با اینکه پر از استرس و فکر و خیال خواهد بود. چاره ای نیست.

Junior Member

سلام
    در قسمت purpose of travelباید بلیط هواپیما رزرو کنیم اما تا پول بلیط رو پرداخت نکنی بلیط رو نمیدن.راهی نداره که بدون پرداخت هزینه بلیط رو رزرو کرد؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)