نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1819 از 1841 نخستنخست ... 819131917191769180918101811181218131814181518161817181818191820182118221823182418251826182718281829 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 18,181 تا 18,190 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط federico نمایش پست ها
    ممنون از شما. حتی برای گواهی عدم سو پیشینه هم لازم نیست؟

ممنون
    نیازی به گواهی سوء پیشینه نیست.

سلام برای ویزای ویزیتوری از پورتال قدیم استفاده کنیم یا از پورتال جدید ؟ چون فرق میکنند. پورتال قدیم را وارد کردیم و اماده هست ولی شک کردم که پول واریز کنم و بفرستم

دوستان عزیز سلام
    در پورتال جدید، قسمتی که باید آدرس فردی که ساکن کانادا هست رو وارد کنیم، یک فیلدِ ستاره دار (required) داره به نام street number. تا جایی که من میدونم و حداقل آدرسی که خواهر من داره اصلا چیزی به عنوان استریت نامبر نداره. و از اونجایی که این فیلد ستاره دار هست، فکر نمیکنم بدون پر کردن این فیلد اجازه بده که به مرحله بعد برم. دوستانی که اطلاع دارن یا تجربه مشابه دارند، ممنون میشم راهنمایی کنن.

مرسی

Junior Member

سلام دوستان، من و همسرم ویزای توریستی داریم، فرزندمون به زودی به دنیا می یاد، بخوایم که براش درخواست ویزا بدیم باید پروفایل جدا درست کنیم؟ ، کلا می تونم بدونم پروسه ش به چه صورته؟

و سوال بعدی اینکه اگه بخوایم ویزای توریستی رو داخل کانادا به تحصیلی تبدیل کنیم حتما احتیاج به وکیل هست یا شخصا هم می شه این کارو کرد

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط nimallica نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام
    در پورتال جدید، قسمتی که باید آدرس فردی که ساکن کانادا هست رو وارد کنیم، یک فیلدِ ستاره دار (required) داره به نام street number. تا جایی که من میدونم و حداقل آدرسی که خواهر من داره اصلا چیزی به عنوان استریت نامبر نداره. و از اونجایی که این فیلد ستاره دار هست، فکر نمیکنم بدون پر کردن این فیلد اجازه بده که به مرحله بعد برم. دوستانی که اطلاع دارن یا تجربه مشابه دارند، ممنون میشم راهنمایی کنن.

مرسی
    <unit no> - <street no> <street name>
    اگه آدرس از الگوی بالا پیروی میکنه شماره خیابون رو قبل از اسمش میتونین پیدا کنید. در واقع همون شماره پلاک هست. بعد از اسم خیایون هم street یا avenue میاد که چون فرمت رو بهم میریخت ننوشتم

نقل قول نوشته اصلی توسط sh00ca نمایش پست ها
    <unit no> - <street no> <street name>
    اگه آدرس از الگوی بالا پیروی میکنه شماره خیابون رو قبل از اسمش میتونین پیدا کنید. در واقع همون شماره پلاک هست. بعد از اسم خیایون هم street یا avenue میاد که چون فرمت رو بهم میریخت ننوشتم
    سلام، ممنون از راهنمایی
    راستش street number در آدرسشون ندارن. تابلوی خیابونش هم شماره نداره.
    فیلد های اجباری اینها هستن:
    street number
    street name
    city or town
    province
    postal code
    فرمت آدرسی که دارن ترتیبش اینجوریه: شماره پلاک خونه، اسم خیابون، شهر، استان. ( کد پستی رو هم جداگونه دارم )
    شماره پلاک خونه اجباری نیست، نمینویسم. فقط میمونه street number

Junior Member

یا سلام
    برادر من pr کانادا هستند و عمل جراحی زانو باید انجام بدهند.اگر در خواست ویزا برای من بدهند برای مراقبت و نگهداری آیا تاثیری در سرعت رسیدگی پرونده دارد؟
    اگر به دوره عمل نرسه اصلا نمیخوام اقدام کنم.

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط DANIAL36 نمایش پست ها
    یا سلام
    برادر من pr کانادا هستند و عمل جراحی زانو باید انجام بدهند.اگر در خواست ویزا برای من بدهند برای مراقبت و نگهداری آیا تاثیری در سرعت رسیدگی پرونده دارد؟
    اگر به دوره عمل نرسه اصلا نمیخوام اقدام کنم.

ممنون
    درود
    در نامه درخواست ویزا برای علت سفر میتونید به این موضوع اشاره کنید ولی هیچ تضمینی وجود نداره که ویزا چه زمانی صادر میشه، چون بخشی از پروسه مربوط به بک گراند چک هست و ممکنه برای برخی از افرادبیشتر از بقیه طول بکشه

Junior Member

با سلام

ویزای توریستی ما هم دیروز آمد کل پروسه 12 روز شد ویزا بار دوم بود و بایو لازم نداشتیم و 1 سپتامبر در وب سایت قبلی سابمیت کردیم و بعد از 7 سپتامبر هم در پورتال جدید مجدد در 16 سپتامبر اپلای کردیم نامه پاس ریکوست 28 سپتامبر در پورتال جدید آمد
    ضمن اینکه نامه correspond در وب سایت قبلی هم دیروز آمد

نقل قول نوشته اصلی توسط nedacanada نمایش پست ها
    با سلام

ویزای توریستی ما هم دیروز آمد کل پروسه 12 روز شد ویزا بار دوم بود و بایو لازم نداشتیم و 1 سپتامبر در وب سایت قبلی سابمیت کردیم و بعد از 7 سپتامبر هم در پورتال جدید مجدد در 16 سپتامبر اپلای کردیم نامه پاس ریکوست 28 سپتامبر در پورتال جدید آمد
    ضمن اینکه نامه correspond در وب سایت قبلی هم دیروز آمد
    به به بسیار تبریک میگم.
    ممنون بابت اطلاع رسانی خوبتون حتی بعد از پاس ریکوئست شدن

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)