نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1696 از 1841 نخستنخست ... 69611961596164616861687168816891690169116921693169416951696169716981699170017011702170317041705170617461796 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 16,951 تا 16,960 , از مجموع 18407

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

سلام. چه جالب من هم از بلژیک اقدام کردم (یعنی از طریق وی اف اس پاریس) و برای ارایه مقاله برای کنفرانس در مونترال. ویزای من بعد از دو هفته اومد. با سفارت کانادا در پاریس تماس بگیرید و براشون توضیح بدید ببینید چه جوابی بهتون میدن. امیدوارم زودتر ویزاتون بیاد.

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight69 نمایش پست ها
    سلام دوستان. بنده دانشجو بلزیک هستم و برای ارایه مقالم در کنفرانس باید برای مدت یک هفته به تورنتو برم. من هشت هفته پیش مدارک و اپلود کردم و بایومتریک هم همون ۸ هفته پیش انجام دادم.
    ولی با این وجود هنوز هچ خبری از نتیجه ویزام نشده.چندین بار فرم انلاین و پر کردم ولی جوابی ندادن. من باید حدود دوهفته دیگه کانادا باشم کسی پیشنهادی داره که از چه طریقی میشه پیگیری کرد
    با تشکر
    ** Don't Surrender, because you can win...I did **

سپاس از پاسخنوم. متاسفانه سیستم پاسخگویی از طریق تلفن وجود نداره. چندین بار تماس گرفتم با سفارت کانادا در پاریس ولی یک سیستم اتوماتیک هست و میگه اگر سوالی دارین از طریق وبسایت بپرسید.

Junior Member

ا سلام،
    سوال من براي درخواست ويزاي توريستي براي بدر ، مادر خانمم هست. در حال حاضر دانشجو هستم و شغل بارت تايم هم دارم. (من و خانمم هردو PR داريم).
    ميخواستم ببرسم با اين شرايط اكر درخواست ويزاي توريستي براي خواهر و برادر خانمم هم بدم ، ممكنه افسر ابليكشن رو كاملا رد كنه؟ (بخاطر شرايط شغلي ميزبان)
    ممنون ميشم اكر كسي بتونه راهنمايي كنه

Member
    رشته و دانشگاه
    Clinical psychology

سلام دوستان. تمکن که از بانک گرفتیم برابری نرخ را به دلار آمریکا و GBP زده.... اشکالی نداره از نظر سفارت کانادا اشکال نداره؟
    و اینکه فایل pdf را مربوط به اطلاعات مدرسه دخترم در بخش اطلاعات خوش درclient information آپلود کردم یک باکس زرد آمده و نوشته remove document!
    لطفا راهنمای بفرمایید دلیلش چی هست؟
    ویرایش توسط pm72 : July 19th, 2019 در ساعت 09:06 PM

Member
    رشته و دانشگاه
    Clinical psychology

نقل قول نوشته اصلی توسط applicant2 نمایش پست ها
    ا سلام،
    سوال من براي درخواست ويزاي توريستي براي بدر ، مادر خانمم هست. در حال حاضر دانشجو هستم و شغل بارت تايم هم دارم. (من و خانمم هردو PR داريم).
    ميخواستم ببرسم با اين شرايط اكر درخواست ويزاي توريستي براي خواهر و برادر خانمم هم بدم ، ممكنه افسر ابليكشن رو كاملا رد كنه؟ (بخاطر شرايط شغلي ميزبان)
    سلام
    من فکر میکنم به شرایط خود دعوت شونده ها هم بستگی داره. و البته کلا هیچ حسابی در دادن ویزا نیست. بعضی با شرایط خیلی خوب رد میشن بعضی با شرایط پایین تر ویزا میگیرن.

سلام
    داستان ویزای توریستی خیلی ساده س. یک طرف ماجرا دعوت کننده یک طرف هم دعوت شونده.
    دعوت کننده می بایست دارای توان مالی مناسب برای پیشتبانی مالی از دعوت شونده (برای موارد پیش بینی نشده) باشه. واسه همین میبینید که دولت کانادا میگه یه مقدار مشخصی باید درامد سالیانه دعوت کننده باشه برای دعوت از یک نفر.
    دعوت شونده، داستانش پیچیده تر هست. هم باید توان مالیش رو نشون بده و هم اینکه برمیگرده حتما. والدین کلا از یه تبصره های خاص استفاده میکنند چون حق مسلمشون هست دیدار کردن از فرزندشون. پس به جز در موارد خیلی خاص، ویزای توریستیشون رد نمیشه. اما اینکه شما میخوایی کل خانواده خانم ت رو دعوت بکنی، اینجا مشکل ساز میشه. چون مساله برنگشتن احتمالی مطرح میشه. میتونی شما اول واسه بابا و مامان خانم ت اقدام بکنی، اونا ویزا بگیرن تشریف بیارن یه بار. برگردن. بعد واسه یکی از بچه هاشون که در ایرانن دعوتنامه بفرستید. و در اخر هم اون نفر اخر. همه با هم قطعا یه تعدادی رد میشن و قدر مسلم ردی ها خواهر و برادر خانم شما خواهند بود.

ا سلام،

Local Moderator

ا سلام،
    من خودم اونموقع که دانشجو بودم اول مادرم را دعوت کردم وقتی ویزا گرفت بعدش خواهرم . تو دعوت نامه هم نوشتم خرج با خودشون

Member
    رشته و دانشگاه
    Clinical psychology

نقل قول نوشته اصلی توسط pm72 نمایش پست ها
    سلام دوستان. تمکن که از بانک گرفتیم برابری نرخ را به دلار آمریکا و GBP زده.... اشکالی نداره از نظر سفارت کانادا اشکال نداره؟
    و اینکه فایل pdf را مربوط به اطلاعات مدرسه دخترم در بخش اطلاعات خوش درclient information آپلود کردم یک باکس زرد آمده و نوشته remove document!
    لطفا راهنمای بفرمایید دلیلش چی هست؟
    دوستان لطفا راجع به تمکن که بانک GBP زده و دلار کانادا رو نزده اگر اشکال داره منرا رهنمایی کنید. تا اگر مشکلی هست مجدد تمکن بگیرم...

شما بایستی به بانک ارز کشوری که میخوایی ازش ویزا بگیری رو میگفتی واست برابریش رو بزنن.
    مسلما افسر کانادایی میخواد بدونه شما به پول کشورش چقدر موجودی داری نه به پوند انگلستان!!

نقل قول نوشته اصلی توسط pm72 نمایش پست ها
    دوستان لطفا راجع به تمکن که بانک GBP زده و دلار کانادا رو نزده اگر اشکال داره منرا رهنمایی کنید. تا اگر مشکلی هست مجدد تمکن بگیرم...

دوستان کسی میدونه چند روز بعد از نامه بیومتریک که اعلام میکنن سوابق بیومتریک شما تا 10 سال معتبره نامه پاس رکویست میاد؟نامه بیومتریک برام اومده و تقریبا مطمِنم که پاس رکویست شدم ولی هنوز نامه پاس رکویست توی پروفایلم آپدیت نشده....کسی میدونه چند روز طول میکشه؟ ممنونم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)