نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1697 از 1841 نخستنخست ... 69711971597164716871688168916901691169216931694169516961697169816991700170117021703170417051706170717471797 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 16,961 تا 16,970 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

اون نامه تاییدیه بیومتریک، یه نامه فرمالیته هست و هیچ ارتباطی به خود ویزا نداره. به همه ارسال میشه. اگر بلافاصله پس از این دریافت نامه انگشت نگاری، درخواست پاسپورت و یا خدای نکرده نامه رد شدن بیاد، یعنی افسر تصمیم گیری کرده بوده. اگر نه، یعنی هنوز پرونده شما در حال جریان هست و افسر اون نظر نهایی رو نداده یا منتظر تاییدیه نهایی از یه مقام بالاتر هست. در کل هیچ فرمول مشخص نداره.
    نقل قول نوشته اصلی توسط usadarcanada32 نمایش پست ها
    دوستان کسی میدونه چند روز بعد از نامه بیومتریک که اعلام میکنن سوابق بیومتریک شما تا 10 سال معتبره نامه پاس رکویست میاد؟نامه بیومتریک برام اومده و تقریبا مطمِنم که پاس رکویست شدم ولی هنوز نامه پاس رکویست توی پروفایلم آپدیت نشده....کسی میدونه چند روز طول میکشه؟ ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط Pesar_Ca نمایش پست ها
    اون نامه تاییدیه بیومتریک، یه نامه فرمالیته هست و هیچ ارتباطی به خود ویزا نداره. به همه ارسال میشه. اگر بلافاصله پس از این دریافت نامه انگشت نگاری، درخواست پاسپورت و یا خدای نکرده نامه رد شدن بیاد، یعنی افسر تصمیم گیری کرده بوده. اگر نه، یعنی هنوز پرونده شما در حال جریان هست و افسر اون نظر نهایی رو نداده یا منتظر تاییدیه نهایی از یه مقام بالاتر هست. در کل هیچ فرمول مشخص نداره.
    سلام گفتم که 99 درصد مطمنم پاس رکویست شدم ...فقط بهم گفتن این نامه پاس رکویست حتما باید بیاد تا برا ویزا بریم آنکارا...میخواستم بدونم چند روز معمولا طول میکشه تا نامه پاس رکویست بعد از این نامه بیومتریک بیاد بیاد و اگه کسی تجربشو داره جواب بده ممنون.

سلام بر شما دوست عزیز.
    منم عرض کردم که ربطی ندارن این دو به هم.
    کسی رو می شناسم واسه ویزای توریستی یک ماه پیش اقدام کرده بود. اصلا این نامه واسش نیومد و ویزا گرفت. کسی هم میشناسم هفته پیش، این نامه بهمراه نامه درخواست پاسپورتش، بلافاصله پشت سر هم اومد.
    توی همین سایت کسانی نوشته بودن در هفته های قبلی که این نامه واسشون اومده و بعد درخواستشون رد شده. حالا کی بهتون گفته، از همون بزرگوار سوال کنین احتمالا ایشون اطلاعاتش بیشتره!
    سلام گفتم که 99 درصد مطمنم پاس رکویست شدم ...فقط بهم گفتن این نامه پاس رکویست حتما باید بیاد تا برا ویزا بریم آنکارا...میخواستم بدونم چند روز معمولا طول میکشه تا نامه پاس رکویست بعد از این نامه بیومتریک بیاد بیاد و اگه کسی تجربشو داره جواب بده ممنون.

Member
    رشته و دانشگاه
    Clinical psychology

شما بایستی به بانک ارز کشوری که میخوایی ازش ویزا بگیری رو میگفتی واست برابریش رو بزنن.
    مسلما افسر کانادایی میخواد بدونه شما به پول کشورش چقدر موجودی داری نه به پوند انگلستان!!
    ممنون از پاسخگویی شما. گفتیم. ولی یکی از حسابهای همسرم را اشتباهی داده. دلار کانادا و پوند انگلیس! بقیه حسابهایی که گذاشیم همش دلار کاناداست فقط یکی اینطوریه. بنظرتون بازهم مشکلی هست؟ بریم این را هم درست کنیم؟

ببینید اگر بانک اشتباه کرده، خب برید و ازشون بخواهید که درستش بکنن. اگر پوند انگلستان در کنار دلار کانادا نوشته شده، به نظر می تونه مشکلی نداشته باشه فقط یه ذهنیت در افسر ایجاد میکنه که نکنه این متقاضی، همین نامه رو به سفارت انگلستان هم داده و از اون جا هم میخواد درخواست ویزا بکنه. بهتره فقط دلار کانادا باشه و بس
    نقل قول نوشته اصلی توسط pm72 نمایش پست ها
    ممنون از پاسخگویی شما. گفتیم. ولی یکی از حسابهای همسرم را اشتباهی داده. دلار کانادا و پوند انگلیس! بقیه حسابهایی که گذاشیم همش دلار کاناداست فقط یکی اینطوریه. بنظرتون بازهم مشکلی هست؟ بریم این را هم درست کنیم؟

من تجربه هامو گفتم. اونم چندین تجربه.
    شما تا اون نامه نیاد نمیتونی کاری بکنی چون جزو مدارک درخواست گرفتن ویزا هست. مابقی رو خودتون حتما میدونین.
    دوست عزیز قطعا از پشت کوه نیومدم که بخوام به حرف هر آدمی اعتماد کنم چه برسه به حرف آژانسیا و... قطعا وقتی میگم مطمنم حتما خبری بهم داده شده که مطمنم کرده فقط من مشکلم اینه نامه پاس رکویست چقدر بعد از نامه بیو 10 ساله میاد و خواستم کسی که تجربشو داره بهم جواب بده...شما هم اگه تجربشو نداری وقت گرانبهاتو صرف امور مهم تری بکن متشکرم

من تجربه هامو گفتم. اونم چندین تجربه.
    شما تا اون نامه نیاد نمیتونی کاری بکنی چون جزو مدارک درخواست گرفتن ویزا هست. مابقی رو خودتون حتما میدونین.
    بله متاسفانه مشکلم الان همون نامه هست و فک میکنم امروز و فردا هم که سفارت تعطیله میوفته برا چند روز آینده...متشکرم

Junior Member

سلام دوستان
    سوالی داشتم. من درخواست گواهی اشتغال به کار دادم برای ویزای توریستی حالا سوال اینجاست که مخاطب در این نامه باید سفارت کانادا در کجا باشه؟ در ایران نداریم که؟ فرقی نداره کجا بزنیم؟

ApplyAbroad Superstar

دوست عزیز قطعا از پشت کوه نیومدم که بخوام به حرف هر آدمی اعتماد کنم چه برسه به حرف آژانسیا و... قطعا وقتی میگم مطمنم حتما خبری بهم داده شده که مطمنم کرده فقط من مشکلم اینه نامه پاس رکویست چقدر بعد از نامه بیو 10 ساله میاد و خواستم کسی که تجربشو داره بهم جواب بده...شما هم اگه تجربشو نداری وقت گرانبهاتو صرف امور مهم تری بکن متشکرم
    چه خبری و از کجا بهتون داده شده؟ هر کس چیزی گفت که نباید باور کنید. زمان بندی نامه‌ی بایومتریک هیچ ارتباطی با زمان بندی نامه پاس ریکوئست نداره. میتونه دو روزش بعدش بیاد میتونه شش ماه بعدش بیاد. حداقل پنج سال تجربه مستقیم من در اخذ ویزا برای بستگان و دوستان این رو میگه.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

درسته که سفارت اسما امروز و فردا تعطیله ولی این روزها و در دو هفته اخیر، روزهای شنبه هم برای افرادی ایمیل از سفارت کانادا در آنکارا ارسال شده. چون افسر میره و با کارش رو با کامپیوتر میکنه و نامه رو ارسال میکنه. پس شاید امروز هم چیزی براتون بیاد. میدونم انتظار سخته و برنامه ها هم بهم میریزه گاهی اما من نوعی مقصر نیستم و صحیح نیست با تندی پاسخی دریافت بکنم از عزیزی مثل شما.

بله متاسفانه مشکلم الان همون نامه هست و فک میکنم امروز و فردا هم که سفارت تعطیله میوفته برا چند روز آینده...متشکرم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)