نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1838 از 1841 نخستنخست ... 83813381738178818281829183018311832183318341835183618371838183918401841 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 18,371 تا 18,380 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

سلام دوستان من از پورتال جدید که اطلاعات رو وارد میکنم در انتهای هر مرحله سیو میکنم ولی وقتی دوباره میام سراغ فرمها و sign in میکنم هیچکدوم از اطلاعات سیو نشده و باید از اول پر کنم، دوستان کسی علتشو میدونه؟

Junior Member

دوستان سلام
    1.کانادا به اطلاعات اکانت ریووک شده دسترسی دارع؟
    2.سوال بعدی برای پرتال جدید کارت واکسن نیازه؟
    3.arrivecan وکارت واکسن چه زمانی و برای په موردی باید آپلود بشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط p_nejati نمایش پست ها
    سلام دوستان من از پورتال جدید که اطلاعات رو وارد میکنم در انتهای هر مرحله سیو میکنم ولی وقتی دوباره میام سراغ فرمها و sign in میکنم هیچکدوم از اطلاعات سیو نشده و باید از اول پر کنم، دوستان کسی علتشو میدونه؟
    درود، پاسخ من کلی هست چون از جزییات کار شما اطلاعی ندارم، حتما از اپدیت بودن مرورگر اینترنت مطمین بشید و با یکی دوتا مرورگر مختلف امتحان کنید.در قسمت تنظیمات مرورگر گزینه clear cash رو بزنید و مجددا امتحان کنید.

Junior Member

سلام دوستان وقتتون بخیر، من یه مشکلی تو پر کردن فرمای ویزای ویزیتوری دارم، از پورتال جدید اقدام کردم به مشخصات والدین که میرسم باکس مربوط به کشور محل اقامت والدین فعال نیست در نتیجه جلوتر نمیتونم برم ممنون میشم راهنماییم کنین

Junior Member

سلام دوستان. یک سوال داشتم. امروز درخواست ویزا من ریجکت شده و گفته برای دیدن علت به قسمت پیام ها مراجعه کنید. به قسمت پیام هم که میرم فقط یه نامه گذاشتن که تا سال 2017 بایومتریک شما اعتبار داره . همین !!!! هیچ نامه علت ذیجکتی وجود نداره. علتش رو کسی میدونه ؟

باید یک نامه دیگر هم باشد که یکسری توضیحات کلی داده شده.
    شما کی اقدام کرده بودید؟

Junior Member

سلام دوستان، من ویزای توریستی را 3 سال پیش گرفتم و توی این بازه بچه دار شدم. حالا برای گرفتن ویزای بچه ام چکار باید کنم؟

Junior Member

سلام دوستان
    آیا اخیرا آمار ریجکتی ویزا زیاد شده به خاطر اعتراضات ایران؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen88888 نمایش پست ها
    سلام دوستان. وقت بخیر. یک مشکلی برای من پیش اومده خیلی ممنون میشم بنده رو راهنمایی بفرمایید. من در سال ۲۰۲۰ برای ویزای ویزیتور (برای دیدار خواهرم) اقدام کردم. در ماه آگست ۲۰۲۱ نامه ای تخت عنوان Information Letter دریافت کردم که عنوانش Request to be exempted from Canada’s Travel Restrictions for the extended familymember exemption بود و در واقع نوشته بود که به دلیل محدودیت های کرونایی درخواست شما Refuse میشه. نکته اینجاست که من فکر کردم که ریجکت شدم در حالیکه در انتها نامه نوشته بود که این نامه به منزله ریجکتی شما نیست ولی من این خطش رو نخوندم. بعد از ۶ ماه یعنی در ماه فوریه ۲۰۲۲ نامه Pass Request من اومد. ولی من از این موضوع خبر نداشتم چون فکر میکردم که ریجکت شدم. بعد از حدود ۶ ماه یعنی در آگست ۲۰۲۲ (چند روز پیش) به صورت تصادفی اکانتم رو باز کردم و متوجه این موضوع شدم. الان خیلی خیلی از این موضوع ناراحت هستم. و حدود ۱۰ روز پیش به سفارت کانادا در آنکارا ایمیل زدم و موضوع رو مفصلا توضیح دادم و درخواست کردم که به من یک فرصت ۳۰ روزه بدن تا پاسپورتم رو براشون ارسال کنم ولی هنوز هیچ جوابی ازشون دریافت نکردم. ببخشید که طولانی شد فقط میخوام بدونم به نظر شما راه حلی دیگه ای و یا کانال دیگه ای وجود داره تا من درخواستم رو براشون ارسال کنم؟
    استتوس پرونده چی زده؟

Junior Member

کسی می دونه چرا باید فرم DISPONIBLE EN FRANÇAIS - IMM 5646 برای ویزای توریستی برای بچه دوساله که مدرسه نمی ره و پدر مادر همراش هست پر بشه؟ چطوری باید تکمیل کرد؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)