نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1824 از 1841 نخستنخست ... 824132417241774181418151816181718181819182018211822182318241825182618271828182918301831183218331834 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 18,231 تا 18,240 , از مجموع 18407

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

الآن کدام شرکت رو برای پیکاپ ویزای کانادا پیشنهاد میدین؟قبلا در این سایت ایران آنکارا فعالیت داشت و حتی به اعضای گروه تخفیف هم می داد.فکر کنم حالا شده نیلگام. درسته؟ آیا بازم تخفیف برای این سایت داره؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Farzad41 نمایش پست ها
    با عرض درود و خسته نباشید.
    آیا برادری که داره میره کانادا، خانواده اش هم میتونن بدون واکسن وارد بشن و به قرنطینه برن؟ همسر و دختر من؟ الیته من و همسرم آسترازنکا زدیم ولی دخترم سینوفارم زده.دوز دوم را هم زدیم.آیا وضعیت ما به چه صورت هستش؟ خودم فکر می کنم من و همسرم مشکلی نداریم ولی دخترم باید قرنطینه بره! درسته؟
    ضمنا دو روزه که پاس ریکوئست برامون اومده و دنبال جایی برای پیکاپ کردن پاسها هستم.
    ممنون میشم راهنمائی بفرمائید.
    اگر‌ به عنوان دیدار خانواده میخواهید به کانادا سفر کنید فقط برادر و خواهر (بعد از گرفتن نامه تاییدیه) می‌تونن از این امکان استفاده کنند. فکر نمیکنم‌ شامل حال همسر و فرزندتون بشه. در این حالت اگر کامل واکسینه نباشید باید ۱۴ روز قرنطینه بشید.
    اگر به عنوان ویزیتور میخواهید وارد شید باید دو دوز واکسن مورد تایید کانادا رو (آسترازنکا) زده باشید که در این صورت شامل حال دخترتون نمیشه. کلا از مبدا اجازه سوار شدن به هواپیما رو نمیدن. به عنوان توریست فولی واکسینیتد نیاز به قرنطینه ندارید.

2 تا سوال داشتم.
    1- برای ایرانی هایی که در ایران هستند و سابمیت میکنند، بعد از چند روز پرونده به آنکارا فرستاد میشه؟
    2- وقتی به آنکارا ارسال شد، باتوجه به اختلاف ساعت حدوداً 1 ، 2 ساعته با آنکارا، زمان دریافل ایمیل در پروفایل به وقت اداری آنکارا خواهد بود؟ (مثلا تا ساعت 4 یا 5 عصر ایران)؟ یا اینکه ایمیل ها به وقت کانادا یعنی تا نصفه شب به وقت ایران ارسال میشه؟
    ممنون

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط sh00ca نمایش پست ها
    اگر‌ به عنوان دیدار خانواده میخواهید به کانادا سفر کنید فقط برادر و خواهر (بعد از گرفتن نامه تاییدیه) می‌تونن از این امکان استفاده کنند. فکر نمیکنم‌ شامل حال همسر و فرزندتون بشه. در این حالت اگر کامل واکسینه نباشید باید ۱۴ روز قرنطینه بشید.
    اگر به عنوان ویزیتور میخواهید وارد شید باید دو دوز واکسن مورد تایید کانادا رو (آسترازنکا) زده باشید که در این صورت شامل حال دخترتون نمیشه. کلا از مبدا اجازه سوار شدن به هواپیما رو نمیدن. به عنوان توریست فولی واکسینیتد نیاز به قرنطینه ندارید.
    پی‌نوشت: البته جدیدا گزینه واکسینه کامل توسط واکسنهایی که مورد تایید کانادا نیست هم به لیست اضافه شده ولی فعلا تاثیری در نتیجه نهایی نداره. ولی از اونجا که قبلا در لیست گزینه‌های قابل انتخاب نبود ممکنه بخوان در آینده نزدیک به لیست اضافه کنن. در این صورت ممکنه سینوفارم هم مورد قبول قرار بگیره.

نقل قول نوشته اصلی توسط Farzad41 نمایش پست ها
    ممنونم از پاسختون
    یعنی اصلا اجازه ورود نمیدن یا اینکه میتونه بیاد ولی قرنطینه میشه؟
    ضمنا آیا سینوفارم مورد تاییدشون نیست؟
    خواهش می کنم دوست عزیز.
    احتمالا همونطور که دوستمون گفتن اجازه بوردینگ به هواپیما رو نمی دن تو ایران. و خیر سینوفارم مورد تایید نیست.

Junior Member

سلام دوستان، من ميخواهم براي بار دوم براي مادرم ويزاي توريستي اقدام كنم، دفعه پيش وكيل داشتم ولي الان شخصا ميخوام ، ميشه لطفا راهنماييم كنيد كه چجوري فرمها رو پر كنم

سلام دوستان . من سیتیزن هستم و میخوام برای خواهر و مادرم همزمان ویزای توریستی در خواست بدم. بنظرتون باید جدا براشون درخواست بدم یا تو یک اپلیکیشن مشترک. خواهرم متاهل و پسر و دختر بزرگ داره . و اینکه بحث تمکن مالی رو از چه زمانی درخواست میکنن. من الان پروسه رو شروع کنم باید همزمان حساب بانکی خواهر و مادرم اکتیو باشه و یه حداقلی توش پول باشه؟

FN:AUG2010, CSQ:FEB2012, F.F.N:APRIL2012, UPDATE:MAY2013,MEDICAL OCT2013

pass request : 14march 2014,CURRENT STATUS:PR

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط matrix66 نمایش پست ها
    سلام دوستان . من سیتیزن هستم و میخوام برای خواهر و مادرم همزمان ویزای توریستی در خواست بدم. بنظرتون باید جدا براشون درخواست بدم یا تو یک اپلیکیشن مشترک. خواهرم متاهل و پسر و دختر بزرگ داره . و اینکه بحث تمکن مالی رو از چه زمانی درخواست میکنن. من الان پروسه رو شروع کنم باید همزمان حساب بانکی خواهر و مادرم اکتیو باشه و یه حداقلی توش پول باشه؟
    مادر و خواهرتون جزو یک خانواده محسوب نمیشن و طبق دستورالعمل سایت باید اپلیکیشن جدا درخواست بدن. البته گویا بعضی دوستان در این جا گفتند که در قالب یک اپلیکیشن اقدام کردن و مشکلی پیش نیامد، من اطلاع زیادی ندارم. بحث تمکن مالی برای ویزای توریستی قانون مشخصی نداره و اینطور نیست که مثلا مثل مهاجرت تراکنش 6 ماه آخر رو بخوان. هر چقدر که شما به عنوان شهروند تعهد بیشتری رو در قبال تامین هزینه مهمانهاتون بر عهده بگیرید اهمیت تمکن مالی برای مهمانها کمتر میشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ژنتیک/آزاد تهران پزشکی

سلام تبریک میگم. میشه لطف کنید بگید چه کدارکی ارایه دادید؟ من و خواهرم هم دقیقا در همین وضعیت هستیم و میخوام دوباره براش اقدام کنم. ممنون
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sasi67 نمایش پست ها
    سلام
    تاریخ سابمیت 19 سپتامبر
    تاریخ پاس ریکویست 25 سپتامبر
    با دعوتنامه از خواهرم (pr)
    سابقه ریجکتی 2019

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saharrahas نمایش پست ها
    سلام تبریک میگم. میشه لطف کنید بگید چه کدارکی ارایه دادید؟ من و خواهرم هم دقیقا در همین وضعیت هستیم و میخوام دوباره براش اقدام کنم. ممنون
    سلام
    مدارک کامل که خود پروفابل می خواست از جمله دعوتنامه با جزییات ( کارت pr , قرارداد کاری خواهرم) و نامه اشتغال به کارم خودم و کاورلتر که شامل برنامه دقیق سفرم و بیمه نامه مسافرتی و.... البته رو این بخش (کاورلتر) خیلی کار کردیم من چون دفعه قبلی خیلی دست کم گرفته بودم و ریجکت شده بودم اینبار خیلی کامل و با جزییات مدارک کامل کردم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)