نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1133 از 1841 نخستنخست ... 13363310331083112311241125112611271128112911301131113211331134113511361137113811391140114111421143118312331633 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,321 تا 11,330 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط amohsen نمایش پست ها
    دوستان
    اگر کسی قبلا درخواست ویزاش برای ویزای توریستی و مهاجرتی کانادا رد شده باشه، الان برای پرکردن فرم ۵۲۵۷ در قسمت back ground information قسمت:
    2c: Have you previously applied to enter or remain in Canada? باید جواب بله داد؟
    چون به قسمت 2a: که میپرسه قبلا درخواست ویزایی داشتین که رد شده باشه؟ جواب مثبت دادم.
    بله باید بنویسید که قبلا ریجکت شدید. اونها اطلاعات شما رو دارند پس دروغ ننویسید
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

نقل قول نوشته اصلی توسط ali1340 نمایش پست ها
    ممنونم از راهنماییتون سپاسگزارم . میمونه یک سوال برم آنکارا حضوری میتونم انجام بدم با توجه به خوب نبودن زبان انگلیسی؟یا آنلاین بهتره؟وقت سفارت آنکارا باید بگیرم؟
    بله کارمنداش فارسین

Junior Member

سلام دوستان
    من اگر بخوام چند روز بعد از مدت ویزام از کانادا خارج بشم مشکلی پیش میاد بنظرتون؟ چون شنیدم کانادا مهر خروج از کشور نمیزنه ولی خوب من نگرانم نکنه برای سفرهای بعدی سابقه بدی تو پروندم بشه

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط yosra_991 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من اگر بخوام چند روز بعد از مدت ویزام از کانادا خارج بشم مشکلی پیش میاد بنظرتون؟ چون شنیدم کانادا مهر خروج از کشور نمیزنه ولی خوب من نگرانم نکنه برای سفرهای بعدی سابقه بدی تو پروندم بشه
    بله مشکل پیش می آد. آمار خروج شما که فقط به یک مهر وابسته نیست. بار بعد که خواستید وارد کانادا بشید می تونن جلوی شما را بگیرن و اجازه ورود ندن.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

ممنون دوست عزیز،
    ولی من منظورم این نبود که دروغ بنویسم، همونطور که گفتم به سوال اول که پرسیده قبلا درخواست ویزایی دادید که رد شده باشه؟ پاسخ مثبت دادم
    سوالم اینه که ایا به سوال دوم هم که میپرسه ایا قبلا تقاضای ورود یا ماندن در کانادا داشتید هم باید پاسخ مثبت بدم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    بله باید بنویسید که قبلا ریجکت شدید. اونها اطلاعات شما رو دارند پس دروغ ننویسید
    ممنون دوست عزیز،
    ولی من منظورم این نبود که دروغ بنویسم، همونطور که گفتم به سوال اول که پرسیده قبلا درخواست ویزایی دادید که رد شده باشه؟ پاسخ مثبت دادم
    سوالم اینه که ایا به سوال دوم هم که میپرسه ایا قبلا تقاضای ورود یا ماندن در کانادا داشتید هم باید پاسخ مثبت بدم؟

Junior Member

سلام امروز با اژانس مسافرتی صجبت کردم گفت 650 دلار کانادا برای ثبت نام انلاین توریستی من و همسرم میگیرند به نظر شما دوستان حضوری برم انکارا شانس قبولی ما بیشتر نیست؟دوستان کمک کنند لطفا.

خودم میخواستم ثبت نام کنم مشکل پرداخت انلاین دارم.

من دعوتنامه دارم خودم و همسرم هم مدرک شغلی و بیمه و تمکن مالی و ملکی هم داریم لطفا کممممممممممممممکککککککککک ک کنید. چه کنم

Junior Member

دفتر vak با سفارت فرق میکنه؟ برا ی ثبت نام جضوری و ازایه مدارک باید به سفارت مراجعه شود یا به vak?

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط ali1340 نمایش پست ها
    سلام امروز با اژانس مسافرتی صجبت کردم گفت 650 دلار کانادا برای ثبت نام انلاین توریستی من و همسرم میگیرند به نظر شما دوستان حضوری برم انکارا شانس قبولی ما بیشتر نیست؟دوستان کمک کنند لطفا.

خودم میخواستم ثبت نام کنم مشکل پرداخت انلاین دارم.

من دعوتنامه دارم خودم و همسرم هم مدرک شغلی و بیمه و تمکن مالی و ملکی هم داریم لطفا کممممممممممممممکککککککککک ک کنید. چه کنم
    شانس قبولی ربطی به حضوری رفتن نداره .

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط ali1341 نمایش پست ها
    سلام
    ویزای توریستی یا برای دیدار اقوام در کاناداست که با دعوت نامه ان شخص هدف سفر شما مشخص میشود و نیازی به واچر هتل و بلیط ندارید خود دعوت نامه و دیگر مدارک را برحسب نیاز را باید با ترجمه همراه داشته باشید اگر بعنوان توریست سفر میکنید باید حتما واچر هتل و بلیط رفت و برگشت را به همراه مدارک خواسته شده بخصوص مدارک قوی که نشاندهنده برگشت شما می باشد را ارایه نمایید مثل سند ملک و دارایی -
    درسته که هتل و بلیط را حتی بدون کارت اعتباری و بدون هزینه میشود تهیه کرد ولی مدرک مهمی برای انهاست چون در مصاحبه حتما از برنامه سفر سوال میکنند و بخشی از صداقت در پرکردن فرم ویزا را از طریق ان متوجه میشوند مثلا شهرها و مکانهایی که قرار هست دیدن کنید - تاریخ ورود و علت سفر به انجا و ......

ویزای کانادا مصاحبه نداره. برای مهاجرتش هم مصاحبه نمی کنند چه برسه به ویزای توریستی.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)