نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 968 از 1841 نخستنخست ... 468868918958959960961962963964965966967968969970971972973974975976977978101810681468 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,671 تا 9,680 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک

نقل قول نوشته اصلی توسط onlynegar نمایش پست ها
    مرسی متوجه شدم. با توجه به داشتن ویزای استرالیا که یه جورایی هم کم از اعتبار ویزای کانادا نداره بعید بدونم ابهامی به وجود بیاد . ولی در صورت دادن ویزای کانادا بهشون از استرالیا میتونن برگردن به ایران و از ایران به کانادا پرواز کنند. درسته ؟
    بله درسته از هر جایی می تونند پرواز کنند.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

Junior Member

سلام دوستان
    من به افيسر تو سيدني ايميل زدم اينو واسم فرستاده
    . Please be advised that more time is required to process your application as some additional mandatory verifications are being undertaken with partner agencies.
    اين يعني سكوريتي چك؟؟
    اخه من ويزاي دانشجويي استراليا دارم ، ٦ ماه پيش هم امريكا بودم ، تو اين مدت هم ايران نرفتم !!!

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط kamziad نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من به افيسر تو سيدني ايميل زدم اينو واسم فرستاده
    . Please be advised that more time is required to process your application as some additional mandatory verifications are being undertaken with partner agencies.
    اين يعني سكوريتي چك؟؟
    اخه من ويزاي دانشجويي استراليا دارم ، ٦ ماه پيش هم امريكا بودم ، تو اين مدت هم ايران نرفتم !!!

دلیل نمی شه. دوست من سه ساله آمریکا دانشجوئه (ایران هم نرفته) پارسال خواست ویزا بگیره بیاد کانادا (از آمریکا) نزدیک 3 ماه طول کشید تا بهش دادن.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

عذر ميخوام ميشه جواب سوال من رو كه صفحه قبل پرسيدم بديد؟من فرم درخواست ويزارو كامل كردم فقط تو اين نامه مشكل دارم.ممنون ميشم راهنماييم كنيد

Junior Member

سلام دوستان. ممنون میشم گه یکی منو راجع به سوال زیر راهنمایی کنه:
    من الان دارم فرم 5257 رو پر میکنم. تو یه قسمت گفته که نام، ادرس و رابطتون با هر شخص و یا موسسه ای رو که میخواین ویزیت کنید رو بنویسین. من که فقط میخوام چند روزی برای گشت و گذار برم و هیچ شخصی یا موسسه خاصی برای ویزیت مد نظرم نیست، چی باید تو این قسمت بنویسم؟سوالشم به انگلیسی اینه:
    Name, Address and relationship of any person(s) or institution(s) I will visit

Member
    رشته و دانشگاه
    Lakehead University

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahfardd نمایش پست ها
    عذر ميخوام ميشه جواب سوال من رو كه صفحه قبل پرسيدم بديد؟من فرم درخواست ويزارو كامل كردم فقط تو اين نامه مشكل دارم.ممنون ميشم راهنماييم كنيد
    سلام.نامتون مناسب به نظر میرسه. بحث اسکان معمولاً باید مشخص باشه که چه برنامه ای واسش دارید. برای همین باید مشخص شه و یک رزرو پروازی رو هم به این نامه اضافه کنید.

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

سلام دوستان اگه کسی جوابش مثبت بشه چقدر زمان داره پاسشو بفرسته؟ میخوام ببینم مثلا اگه سه هفته بعدش بفرسته مشکلی هست یا باید فوری باشه؟

Junior Member

با سلام دوستان راهنما
    امروز
    تو اکانت من
    فرم 5713 را از مدرک اختیاری به مدرک ضروری تغییرداد و من هم بناچار پرش کردم ٕ ولی قابل save نیست و موندم چطوری امضا کنم تا دوباره آپلود کنم ؟
    میشه پرینت کرد و بعد امضا و سپس اسکن کرد , ولی نمیدونم میشه فرم اسکن شده رو تو قسمت مربوط به فرم آپلود کرد یا نه ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Lakehead University

نقل قول نوشته اصلی توسط eagle13 نمایش پست ها
    با سلام دوستان راهنما
    امروز
    تو اکانت من
    فرم 5713 را از مدرک اختیاری به مدرک ضروری تغییرداد و من هم بناچار پرش کردم ٕ ولی قابل save نیست و موندم چطوری امضا کنم تا دوباره آپلود کنم ؟
    میشه پرینت کرد و بعد امضا و سپس اسکن کرد , ولی نمیدونم میشه فرم اسکن شده رو تو قسمت مربوط به فرم آپلود کرد یا نه ؟
    سلام دوست عزیز. این فرم قابل سیو شدن نیست. شما میتونید در یک کامپیوتری که به پرینتر وصله پرش کنید و در جا پرینت بگیرید. بعدش امضا کنید و اسکن کنید و اون اسکن رو آپلود کنید.

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط arshiar نمایش پست ها
    سلام دوستان اگه کسی جوابش مثبت بشه چقدر زمان داره پاسشو بفرسته؟ میخوام ببینم مثلا اگه سه هفته بعدش بفرسته مشکلی هست یا باید فوری باشه؟
    یک ماه فرصت دارید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)