نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1766 از 1841 نخستنخست ... 7661266166617161756175717581759176017611762176317641765176617671768176917701771177217731774177517761816 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 17,651 تا 17,660 , از مجموع 18407

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TU Berlin

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

سلام
    من بعد از سه هفته ویزا گرفتم. دفعه قبل حدود یکسال و نیم پیش ریجکت شده بودم به دلیل Travel history، Family ties, purpose of visit, not sufficient funds
    ولی این دفعه کاور لتر نوشتم و بیشتر پول گذاشتم و مدارک رو درست و منظم آپلود کردم.( دفعه قبل پول کم گذاشتم و همه ی صفحات پاسپورت رو آپلود نکردم و کاور لتر هم نداشتم کلا خیلی ریلکس بودم
    من از آلمان اقدام کردم چون اقامت تحصیلی دارم و درخواست از آلمان توسط آفیسر توی وین اتریش بررسی میشه شاید این هم تاثیرگذار بوده.(هر دوبار از آلمان اقدام کردم)

Junior Member

ما سال گذشته خانوادگي ويزا توريستي گرفتيم الان دخترم تازه دنيا امده كسي مي تواند كمك كند براي كودك شش ماهه چطور اقدام كنيم ؟

Junior Member

سلام. خسته نباشید. من میخواستم برای ویزای توریسیتی ویزیتوری کانادا اقدام کنم، راهنمایی لازم داشتم.
    با توجه به شرایطم، به نظرتون می تونم شخصا اقدام کنم یا حتما باید از طریق یک آژانس یا وکیل اقدام کنم؟

دعوتنامه از یک دوست میگیریم.

شرایط خودم:
    شرایط کاری: مدیرعامل شرکت (شرکت قدیمی با سابقه 25 ساله)، دارای کارت بازرگانی (به نام خودم هست کارت بازرگانی). امکان ارائه مدارک ثبتی شرکت و گواهی آخرین تصمیمات و ترجمه کارت بازرگانی و پرینت حساب شرکت را دارم.
    سابقه بیمه: 16 سال
    دانشجوی MBA: امکان ارائه گواهی اشتغال به تحصیل
    گواهی تمکن مالی: حدود 300 میلیون
    سابقه ویزا: 5،6 ویزای شنگن در ده سال گذشته
    سند ملکی: امکان ارائه مبایعه نامه (سند هنوز آماده نیست.)

شرایط همسر:
    سابقه کاری: کارمند با امکان ارائه مدارک کاری کامل. بیمه 14 سال سابقه بیمه.
    گواهی تمکن مالی: حدود 300 میلیون
    سابقه ویزا: دو ویزای شنگن در ده سال گذشته
    سند ملکی: دارد

شرایط فرزند:

برای تاخیر در ارائه انگشت نگاری برای بیشتر از یکماه به چند جا ایمیل زدم از جمله آنکارا که قبلا جواب میدادن، الان جواب اتومات میاد که خیلی شلوغیم و نمی تونیم جواب بدیم و با خود کانادا در تماس باشین که وب فرم هم کانادا هم آنکارا رو پز کردم جواب نمیدن
    از طرفی مرزها هم که بسته هست نمیشه رفت برای انگشت نگاری

نقل قول نوشته اصلی توسط bbaharb نمایش پست ها
    ما سال گذشته خانوادگي ويزا توريستي گرفتيم الان دخترم تازه دنيا امده كسي مي تواند كمك كند براي كودك شش ماهه چطور اقدام كنيم ؟
    مثل یک درخواست معمولی براش اقدام کنید، با پر کردن پرسش نامه های مربوطه مدارک لازم براتون میاد.

Junior Member

ببخشید اطلاع دارید مدارک ترجمه شده برای ویزای توریستی کانادا چه مدت اعتبار دارن؟ یعنی حداکثر چه قدر قبل از اپلای کردن مدارک رو میشه ترجمه کرد؟

Junior Member

سلام
    ببخشید یک سوال داشتم ما وکیلمون یک مدرک غیر واقعی بانکی برامون گذاشته بود البته بدون هماهنگی با ما با وجودیکه خودمون هم مدارک قوی بانکی ارایه داده بودیم حالا برامون نامه زدن که این موضوع را باید توضیح بدیم شما راهی میدانید و یا وکیلی که کمک بتوانه بکنه میشناسید
    ممنون

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط sjavan نمایش پست ها
    ببخشید اطلاع دارید مدارک ترجمه شده برای ویزای توریستی کانادا چه مدت اعتبار دارن؟ یعنی حداکثر چه قدر قبل از اپلای کردن مدارک رو میشه ترجمه کرد؟
    من جایی ندیدم که راجع به زمان اعتبار مدرک یا ترجمه اون چیزی نوشته شده باشه (من ندیدم ولی شاید باشه). البته بدیهیه مدارکی که برای نشون دادن وضعیت فعلی متقاضی استفاده میشه باید به‌روز باشه. مثلا صورتحساب بانکی، گواهی اشتغال، فیش حقوقی و ... .

نقل قول نوشته اصلی توسط saraenzo نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید یک سوال داشتم ما وکیلمون یک مدرک غیر واقعی بانکی برامون گذاشته بود البته بدون هماهنگی با ما با وجودیکه خودمون هم مدارک قوی بانکی ارایه داده بودیم حالا برامون نامه زدن که این موضوع را باید توضیح بدیم شما راهی میدانید و یا وکیلی که کمک بتوانه بکنه میشناسید
    ممنون
    این یعنی که متوجه شدن مدرکتون غیر واقعی بوده و براحتی برای 5 سال اجازه ورود به خاک کانادا را نخواهید داشت.

نقل قول نوشته اصلی توسط saraenzo نمایش پست ها
    سلام
    ممنون
    سلام، من چند سوال دارم

۱- نامه ای که دریافت کردید عنوانش چیست و چه مدت برای پاسخ به شما فرصت دادند؟ اگر توانستید اطلاعات خود و پرونده خود را حذف کنید و الباقی متن را کپی و پیست کنید بهتر.

۲- ،وکیل شما کیست ؟ ( دنبال اسم نیستم فقط اینکه چه شخصیتی است ) من باورم بر این است که این {وکیل} شما در بهترین حالت یک دفتر یا شرکت مسافرتی در ایران است و نه یک عضو رسمی کانون مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا و یا عضو یک کانون وکلای ایالتی . درهرحال اگر افیسر شما رو سابجکت ماده ۴۰ بند ۱ یا ۲ قانون مهاجرت قرارداده باشد فرقی نمیکند وکیل یا نماینده شما چه کسی بوده است، اما اگر یکی از دو گروه اخر ، نماینده شما باشد و مرتکب این تخلف شده باشد، اولا شما میتوانید غرامت خوبی دریافت کنید، دوما آن وکیل یا مشاور دربهترین حالت برای مدتی از کار تعلیق خواهد شد.

۳- حتما در تنظیم نامه پاسخ به اداره مهاجرت دقت کنید. صادقانه بگویم ، شانس شما برای قانع کردن افیسر مهاجرت اندک است ، اما بهترین و با تجربه ترین وکیل را استخدام کنید. اگر از نظر مالی مشکلی ندارید و موضوع مهاجرت و سفر به کشور هایی مثل کانادا انگلیس استرالیا نیوزلند و امریکا برای شما مهم است، درصورت مردودی، کیس را با یک وکیل خبره درمیان بگذارید تا شانس اعتراض در دادگاه فدرال را برای شما بررسی کند.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)