نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1219 از 1841 نخستنخست ... 21971911191169120912101211121212131214121512161217121812191220122112221223122412251226122712281229126913191719 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,181 تا 12,190 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

برنامه بنده هم گرفتن پاس جدید بعد از پاس ریکوئست احتمالیه، معمولا یکی دو هفته ای پاس رو می دادن، الان طولانی تر شده؟
    ممنون
    نقل قول نوشته اصلی توسط sia2016 نمایش پست ها
    شما بهتره اول یه راهی برای گرفتن پاسپورت جدید پیدا کنید. (اعلام مفقودی کنید و فکر میکنم 6 ماهه بهتون پاسپورت جدید میدن)
    میتونید با همین پاسپورت هم برای گرفتن ویزا اقدام کنید. اما اگر ویزاتون صادر شد فقط 30 روز مهلت بهتون میدن که پاسپورتتون رو بفرستید برای صدور ویزا...
    فکر نمیکنم توی اون مدت 30 روزه بتونید پاسپورت جدید بگیرید.

Junior Member

خوب الان میشه اقدام کرد برای وبزای توربستی و بعد از اون اگر پاس ریکویست شدیم پاسپورت جدید رو بدیم برای ویزا درسته؟

Member sia2016 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه کالیفرنیا

بله امکانش هست. امیدوارم که بتونید پاسپورت جدید بگیرید با این مسخره بازی هایی که اداره گذرنامه در میاره.
    اگر از الان بخواید پرونده تشکیل بدین حدود 1 ماه دیگه مدارکتون رو کامل کردین و سابمیت میکنین. پس زمانی که به امید خدا پاس ریکوست میشین دیگه میوفته توی مدت زمانی که اعتبارش کمتر از 1 سال شده و اونوقت میتونید اقدام کنید برای پاس جدید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط sha11 نمایش پست ها
    خوب الان میشه اقدام کرد برای وبزای توربستی و بعد از اون اگر پاس ریکویست شدیم پاسپورت جدید رو بدیم برای ویزا درسته؟
    ممنون از امتیازهایی که میدین. موفق باشید

Member sia2016 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه کالیفرنیا

جند نفر از بستگان نتونستند پاسپورتشون رو جدید کنند. ( از اعتبار پاسپورتشون 4 سال و 3 سال مونده بود)
    این روزها اداره گذرنامه زیاد گیر میده به تمدید پاسپورت وقتی هنوز به اندازه کافی از اعتبار پاسپورت مونده باشه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط yahamidi نمایش پست ها
    برنامه بنده هم گرفتن پاس جدید بعد از پاس ریکوئست احتمالیه، معمولا یکی دو هفته ای پاس رو می دادن، الان طولانی تر شده؟
    ممنون
    ممنون از امتیازهایی که میدین. موفق باشید

ممنون از پاسختون
    از اعتبار پاسهاى ما كمتر ٧-٨ ماه مونده. منظورم اون يك ماه زمان بود كه بعد از پاس ريكوئست هست و فرموده بوديد ممكنه كم بياد
    نقل قول نوشته اصلی توسط sia2016 نمایش پست ها
    جند نفر از بستگان نتونستند پاسپورتشون رو جدید کنند. ( از اعتبار پاسپورتشون 4 سال و 3 سال مونده بود)
    این روزها اداره گذرنامه زیاد گیر میده به تمدید پاسپورت وقتی هنوز به اندازه کافی از اعتبار پاسپورت مونده باشه.

ممنون از پاسختون
    از اعتبار پاسهاى ما كمتر ٧-٨ ماه مونده. منظورم اون يك ماه زمان بود كه بعد از پاس ريكوئست هست و فرموده بوديد ممكنه كم بياد
    این نکته هم در نظر داشته باشید ، معمولا تاریخ باقیمونده از پاسپورت موقع درخواست ویزا نباید 6-7 ماه کمتر باشه . یکی از قوانین کلی هست برای بیشتر کشورهای دنیا

نقل قول نوشته اصلی توسط sha11 نمایش پست ها
    سلام
    شما همین الان هم میتونید پاسپورتتونو عوض کنید یک سالو دو ماه اعتبارو بی چون و چرا عوض میکنن اونایی که دو سال یا بیشتر از دو سال اعتبار داشته باشه عوض نمیکنن

ممنون از يادآوريتون بله لب مرز قبوليم از نظر تاريخ اعتبار پاس
    در مورد تراول هيستورى بنده به اسكن پاسها فعلا اكتفا كردم، نيازى هست به اون فرمى كه يكى از دوستان گفتند؟ حقيقتش سفرهامون زياده و يه جورايى ديگه انقدر فرم پر كردم حوصله پر كردن فرم غير ضرورى رو انگار ندارم. از طرفى سفرهاى زيارتيمون هم زياده ...يه حسى بهم مى گه خودشون اسكن پاسپورت رو ببينن اثر مثبت ترى داره و احتمال حس منفى نسبت به ويزاى عراق هم شايد كمتر باشه. البته اين فقط حسمه...
    نقل قول نوشته اصلی توسط siavash100200 نمایش پست ها
    این نکته هم در نظر داشته باشید ، معمولا تاریخ باقیمونده از پاسپورت موقع درخواست ویزا نباید 6-7 ماه کمتر باشه . یکی از قوانین کلی هست برای بیشتر کشورهای دنیا

با سلام
    یعنی اسکن پاسپورت کفایت نمی کنه؟
    [
    QUOTE=sina_ahmari;2516115]یه فرمی هست یه اسم فرم IMM5562E.pdf میتونین از نت بگردین پیدا کنین برای ترول هیستوری.بعد پر که کردین پرینت بگیرین اسکن کنین بعد اسکن ویزاهاتون رو در ادامه تو فایل ورد اتچ کنین.یا مه مثل همین فایل IMM5562E.pdf تو ورد یه تب درس کنین و تاریخ ورود خروج هدف از سفر و کشور رو تایپ کنیم بعد اسکن ویزاها رو اتچ کنین.من همیشه دومین راه رو میرم راحتتره.
    [/QUOTE]

به نظر من کافیه ولی مطمئنتر اینه که گفتم.خیلی سخت نیست که.یه چارت(تب)6ردیفه درست میکنین تو ورد و entry date/exit date/city,country/purpose of travel/visa no رو توش بنویسین مطمئنتره که نه؟

سلام مجدد
    فرمى كه اسمش رو آورديد به راحتى با سرچ پيدا كردم، دستتون درد نكنه، مساله م تنبليه در پر كردنش و اينكه بين هر دو سفر شنگن يا امريكا و ... بايد يه عراق بزنم و به نظرم اينجورى بيشتر تو چشم مياد...
    توضیحات travel history صراحتا اعلام کرده اگه ویزای امریکا دارین اعلام کنین.تنبلی کنی خیلی راحت ریجکتت میکنن.من مثل شما اسکن ویزاهامو گذاشتم خیلی راحت ریجکت شدم سر همین ترول هیستوری.ب اینکه ویزای امریکا داشتم.سری بعد با این متد درست کردم و اکسپت شدم.توصیه رو گوش کن.اول امریکاهارو بنویس بعد شینگنها رو و بعد عراق. purpose of travel برای عراق هم واقعیت رو بنویس.تروریست نیستی که.کار داشتی رفتی خوب.هزینه کردی رفتی پول خرج کردی مفتی نرفتی اینها پوئنهای مثبت عراق بود که گفتم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)